Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 88

Wątek: Pomoc w doborze rozmiaru Nosidełka TULA

  1. #61
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasia1990 Zobacz posta
    To ukradnę zdjęcie, mam nadzieję, że mnie An Na- autorka zdjęcia i pomysłodawczyni nie pogoni
    Podałabym link, ale pewnie się nie wyświetli osobom nie posiadającym fb albo nie należącym do grupy.


    I tu instrukcja
    Paskiem "sciagnac" Tule na samym dole, tak zeby szerokosc byla od kolanka do kolanka, zwiazac, pentelke schowac do wewnatrz, pasek zsunac na sam dol.
    mam fb i jestem uczestnikiem grupy Tula

  2. #62
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Pompolinka, jesli Tula standard dla was za mała a toddler za duży to zawsze nożna zamówić nosidlo na wymiar. Cenowo nawet taniej wyjdzie



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  3. #63
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Pompolinka, jesli Tula standard dla was za mała a toddler za duży to zawsze nożna zamówić nosidlo na wymiar. Cenowo nawet taniej wyjdzie
    Też niezłą myśl, jednak musimy coś mieć na już, a pozatym z tego na wymiar też szybko wyrośnie przy jej tempie więc chyba jednak toddler

  4. #64
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    To moze kibi czeskie wlasne ruszyla sprzedaz na all sama nad nim myslalam.

  5. #65
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    Do jakiego wzrostu jest Tula Toddler??? Ma ktoś foty 3-4 latków? W czym nosić duże dziecko w wakacje? Jestem b. sceptyczna wobec tych stelażowych, a niewyobrazam sobie stacjonarnych wakacji (chyba, że mi brzuch urośnie )).
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  6. #66
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    W Tuli Toddler lub LennyLamb Toddler Gdybyś chciała przymierzyć, to zapraszam na Białołękę.

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  7. #67
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    W Tuli Toddler lub LennyLamb Toddler Gdybyś chciała przymierzyć, to zapraszam na Białołękę.

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
    Miło, dzięki, ale ja bez auta, a Białołęka daleko A Tój 3 latek jak w niej? Dokąd sięga panel (i jakie ubranka nosi M.)?
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  8. #68
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Nie mogę teraz zalinkować, ale w wakacje nosiłam Maksa w LennyLamb Toddler. Zdjęcia są na chustodzieciaki.pl - wpisz tam w lupkę "LennyLamb".

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  9. #69
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Nie mogę teraz zalinkować, ale w wakacje nosiłam Maksa w LennyLamb Toddler. Zdjęcia są na chustodzieciaki.pl - wpisz tam w lupkę "LennyLamb".

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
    Ale LL i tula są porównywalne?
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  10. #70
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Tak

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  11. #71
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    O, takie zdjęcie w tel. znalazłam. Z Tulą jest podobnie.



    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  12. #72
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Nosidło ma jeszcze zapas. Jeśli chcę, mogę schować dziecku rączki. Jak się przyjrzysz zdjęciu, zobaczysz, że panel nie jest na dole całkowicie odwinięty.

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  13. #73
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    Nie wygląda na duże... Z drugiej strony 3-4 latkowi tułów już chyba mniej rośnie niż nogi? Nie wiem nawet... Moja teraz nosi ubrania na 104 z reguły.
    Wprawdzie nosiłam w sierpniu w tuli toddler, ale nie pamiętam dobrze ile było zapasu...
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  14. #74
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Franada - kupiliśmy Tule toddler gdy Bernard miał równe 3 lata - w ubraniach grubszy byla ok, ale w tshircie i normalnych spodniach - za duza. Na forum mam kilka fot z nim w nim, zaraz sprubuje powiedzieć ci gdzie.

  15. #75
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Nie mogę znaleźć. Wkleję jak będę na kompie.

  16. #76
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    Moja jest najwidoczniej duża, bo myśmy ją nosili w lato, czyli miała 2 lata 8mc i nie wydawało mi się, aby była jakkolwiek za duża.
    http://pl.lennylamb.com/products/sho...ruga-generacja

    Znalazłam taką fotkę jak powyżej, zproporcji widać, że duże dziecko.

    Dianek: właśnie pamiętam, że Wy szukaliscie na wypady... I ja tak samo aktywność + małobieżne dziecko. Moja córka jednak z gatunku tych, co się w końcu nudzą/męczą. Musze miec ją jak nosić! A stelaż mnie nie przekonuje...
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  17. #77
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Maks też nosi 104. Moim zdaniem to nosidło nie jest małe,natomiast po odwinięciu panelu zyskuje jeszcze na szerokości.

    Tula jest mniej wyprofilowana, więc może sprawiać wrażenie ciut większej.

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  18. #78
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    My z tuli Toddler jesteśmy bardzo zadowoleni. Ostatnio używana tylko jak młody jest bardzo zmęczony i nogi odmawiają posłuszeństwa a my chcemy iść dalej. Ogólnie to nie żałuję ani funta wydanego na to nosidlo
    Tak, Ben jest nie za duży, obecnie jakieś 97cm i 14kg. I nosidlo na nim ma jeszcze bardzo duży zapas jeśli chodzi o rozmiar.

  19. #79
    dianek
    Guest

    Domyślnie







    widać fotki?


    jak widzisz na ponad 3 latku jest zapas

  20. #80
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie




    nasz prawie 3latka w todlerze, rozmiar ciuszków 98 w porywach do 104

    Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •