Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 101 do 113 z 113

Wątek: Tots Bots, Tots Bots Flexi Tot, formowanka

  1. #101
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    O no proszę, jakie sprytne, a ten jęzor jest tam wszyty czy dopinany? To jest takie coś jak totbotsowe aio czy konkretniejsza jest- więcej warstw ma w środku?

  2. #102
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onka Zobacz posta
    Mam rozm. 2 i jęzor ma z jednej strony bambus, z drugiej coś co sucho daje. Jak chcemy mokro, chowamy jęzor do kieszonki. Jak chcemy sucho, kładziemy go na wierzch.
    Swoją drogą bardzo fajna formowanka to jest
    Ale z tego co kojarzę (już nie mam mojej, sprzedałam), to tam z jednej strony jest bambus, a z drugiej mikrofibra. Dawanie mikrofibry bezpośrednio przy ciele dziecka to niezbyt dobry pomysł, no i nie daje to nijak dziecku uczucia suchości

  3. #103
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    A to nie easy fit? Bo one mają właśnie taki dwustronny jęzor bambus-mikrofibra

  4. #104
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez guesy Zobacz posta
    A to nie easy fit? Bo one mają właśnie taki dwustronny jęzor bambus-mikrofibra
    Ja miałam taki jęzor w flexitots

  5. #105
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    ja też mam taki długi język w flexi z jednej bambus z drugiej mikrofibra, w easy fit jest taki sam

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  6. #106
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Dziewczyny, a napiszcie jeszcze czy ta 2 to taka konkretniejsza czy jest tylko ten jęzor i ew. można coś dopakować? Czy w ogóle jest jakaś różnica między easy a flexi oprócz tego jęzora i przeszyć?
    Ostatnio edytowane przez guesy ; 02-02-2014 o 20:23

  7. #107
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,271

    Domyślnie

    mam wrazenie ze mowicie o roznych rzeczach
    flexi tot to formowanka taks biala z zewnatrz, z jezorem bambus mikrofibra (bambus od pupy, nie daje sie mikrofibry przy skorze)
    bamboozle to tez formowanka, cala bambusowa (moze w srodku co innego ale nie widac) z dopinanym wkladem tez obustronnie bambusowym.
    easy fit to AIO, tez ma wywijany jezor.
    do tych z jezorem da sie do tej kieszonki cos dolozyc.
    wszystkie są fajne
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  8. #108
    Chustofanka Awatar vika
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Bełchatów
    Posty
    217

    Domyślnie

    A DLACZEGO NIE DAJE SIE MIKROFIBRY OD PUPU???
    ja mam jedną bambus mikrofibra biala i drugą bambus a z drugiej strony taki misiek nie wiem co to??
    ta pierwsza to ta http://allegro.pl/tots-bots-pieluszk...911535309.html a druga identyczna ale z misiem na jęzorze

  9. #109
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,271

    Domyślnie

    taka mikrofibra jaką mam na mysli bardzo podraznia i wysusza skore

    ten misiek to mysle ze minky jest, to raczej moze byc od pupy, mieciutkie i daje poczucie suchoci
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  10. #110
    Chustofanka Awatar vika
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Bełchatów
    Posty
    217

    Domyślnie

    Acha ..... ja wkładam do środka dodaje ten wkład bambusowy a na wierzch daję polarek sucha pupa ale bardziej by zabezpieczyć pieluszkę przed kupsztalem bo potem ciężko się spiera

  11. #111
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    Mam Tots Botsy Flexi Tot 1, chyba staruszki juz - maja wspinany na napy jezor, nie maja regulacji wielkosci napami. I sa absolutnie moimi ulubionymi pieluszkami. Na noc wpinam w nie jęzor z Bambusowej Miękkosci i mowy nie ma o zadnych przeciekach. Ba, nad ranem pieluszka jest na wpół sucha. A w dzien uzywam ich bez żadnego jęzora.

    Kupilam rozmiar 2 w nowszej wersji, z chowanym kieszonkę jęzorem I są kijowe, do niczego się nie nadają. Na dzien są strasznie duże i szerokie (syn wazy kolo 9 kilo), na noc nie ma mowy o uzywaniu, bo są zbyt malo chlonne.

    Do sedna: bardzo chetnie kupilabym dwójki takie jak moje jedynki, ale nawet nie wiem czego szukać. Czy wersje jakos się nazywają? Albo wiecie chociaż mniej wiecej kiedy te były produkowane?

    Jeszcze zdjęcia moich ulubieńców, zeby nie było wątpliwości czego szukam.







  12. #112
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Perfuzja, ja mam tę dwójkę na bazarku.
    {HomeBirthing . BreastFeeding . Co-sleeping . BLWeaning . BabyWearing . Cloth Diapering . Work at Home . Veg*n momma to Kiki girl (IX 2009) & baby Surprise (Spring 2012)}

  13. #113

    Domyślnie

    ja mam jedynki z regulowana wielkoscia, bede wyprzedaeac tak, jest tam jezor w srodku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •