Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 113

Wątek: Tots Bots, Tots Bots Flexi Tot, formowanka

  1. #61
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biedronki-3 Zobacz posta
    ja się bardzo zdziwiłam, bo kupiłam od 2 osób tę pieluszke i obie wyglądaja inaczej. Jedna w środku bialutka druga kremowa(jak na zdjęciach orginalnych) i nie to, że zszażała. Od czego to zależy.
    Być może ta biała była intensywniej używana i przeszła więcej cykli prania. Ten kremowy kolor z czasem się wybiela pod wpływem proszków i zawartych w nich wybielaczach. Nie wiem czy wszystkie proszki w których zwyczajowo prane są pieluszki zawierają w takim samym stopniu składniki wybielające, ale te typowo dziecięce proszki do bieli zdecydowanie wybielają.



  2. #62
    Chustonoszka Awatar Sylaba
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    144

    Domyślnie

    Jak dla mnie ta pieluszka to REWELACJA !!!. Mięciutka, fajnie lezy na pupie mojego 5 miesięczniaka, a dziś zdała na 6 test nocny. Cała noc bez zmiany pieluszki, zaryzykowalam bo mały nareszcie przestawił sie na 1 nocne ssanie i juz tyle nie siusia.
    Od dziś to jest nasza formowanka nr 1, mam tylko jedną ale napewno dokupie jeszcze z dwie (jak sie trafi okazja na bazarku)
    Mama dwóch super chłopaków : Pawełka - raczka (07.1999), Daniuszki - skorpionka (11.2009) i maleństwa, które byłoby rybką (11.2008)

  3. #63
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Podhale
    Posty
    53

    Domyślnie

    Również jestem zachwycona tą pieluszką. Zaryzykowałam i nie zmieniałam przez noc i wszystko ok, nic nie przeciekło i pupencja w porządku, bez podrażnienia. Planuję zakup następnych

  4. #64
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    60

    Domyślnie

    Ja też zakupiłam i JESTEM ZACHWYCONA. Milusi materiał, dopasowanie ok. Również stosujemy na noc i super chłonie, żadnych przecieków. I szybko schnie. Na pewno dokupimy, jak tylko kasa będzie

  5. #65
    Chustonówka Awatar NiLLi
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    48

    Domyślnie

    Mi z kolei ta pieluszka wcale nie przypasowała. Miałam rozmiar 2 i synek używał ich, jak miał 8-9kg. Chłonna, to prawda. Ale pupa wyglądała na ogromniastą, a pieluszka nie była wcale jakaś wielka i miałam wrażenie, że posłuży najwyżej do 10-11kg... Ewa z Pieluszkarni poleciła mi je na dzień, ale wydawało mi się, że tak ograniczają ruchy, że używałam ich tylko na noc. Jakieś takie wypchane, ubite były...Zachęcona kupiłam ich sporo i wszystkie sprzedałam i nie żałuję. Ale widzę, że moja opinia, jako jedna z nielicznych, ma taki mało pozytywny wydźwięk

  6. #66
    Chustofanka Awatar reniason
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    285

    Domyślnie

    Jak dla mnie formowanka flexi tot jest rewelacyjna
    z orginalną wkładką bambusowa wytrzymuje 10 godzin i nic nie przecieka u pół rocznego dziecka
    jest mieciutka, gumki nie odciskaja sie
    faktycznie robi dużą pupę ale już się przyzwyczaiłam do tego u córeczki
    nawet szybko schnie
    jedynie czego mi brakuje to polarka na wierzch zeby było sucho przy pupie
    Renata mama Arusia 25.11.2007 i Urszulki 03.11.2009
    Kosmetyki Mariza

  7. #67
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    i ja sobie znabyłam tą pieluszkę. na początek jak otworzyłam paczke to pomyslałam: hm, całkiem inna niż te formowanki które mam, ale chyba o to chodziło. miała byc też mała, cóż do najmneijszych ona nie nalezy ale generalnie nie robi takiego odwłoka jak np. wonderoos. mięciutka, z chłonnością to musimy poczekać kilka pran, ale nie wytrzymałam i po pierwszym praniu wylądowała na pupie na noc i wszystko było ok, nic nie przeciekło. może dlatego tez ze dzieć mało sika pieluszka była cała mokra, ale własnie nic nie przeciekło, wiec super. schnie średnio szybko, ale jak na formowankę to szybko no i fajnie sie jezor ze środka wywala

    polecam taka inna ta pielusia
    K. 2009M. 2012

  8. #68
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    UK
    Posty
    89

    Domyślnie

    polecam, sa świetne , i nie za wielkie.



    szczęśliwa podwojna chustomamka, na dodatek nosimy się w pieluszkach wielo

  9. #69
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie pytanie o flexi tota

    kupiłam kiedyś (parę miesięcy temu) chyba w pieluszkarni, formowankę flexi tota z jęzorem, czyli nowszą wersję. bardzo ją lubiłśmy, więc postanowiłam dokupić jeszcze jedną. i tutaj zonk. doszła ta nowa (kilka dni temu) i jest zupełnie inna. skład ten sam, a ta nowa jest jakby cieńsza, wygląda jakby była robiona z innych materiałów, w środku ma mikrofibrę i wygląda jak wkładka normalnie, a ta pierwsza która mam jęzor ma grubszy i jakby takie kłaczki a nie wkładka. czy to normalne że sa jakoś inaczej zrobione?

    ktoś ma te formowanki i się od siebie różnią?
    jak z chłonnościa?
    K. 2009M. 2012

  10. #70
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    nikt mi nie pomoże?
    K. 2009M. 2012

  11. #71
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ewelinko nie pomogę bo nie mam nowego flexi tota, a możesz wrzucić fotki tej pieluszki? A jeśli masz wątpliwości to może napisz do sklepu w którym kupiłaś; prałaś ją, używałaś? Bo jeśli nie to możesz zwrócić.

  12. #72
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    1,044

    Domyślnie

    kupiłam pod koniec sierpnia takiego Flexi tota:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0c5bd6195.html

    co do chłonności to nie pomogę, bo dopiero kompletuję wyprawkę, młoda ma się pojawić w październiku...
    Kupiłam nową na allegro.

  13. #73
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    96

    Domyślnie

    Peluche, i jak ta nowa Flexi Tot? ta ciensza jest tak samo chłonna?

  14. #74
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Też jestem ciekawa - mam starą wersję.

  15. #75
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    wiecie co, dopiero go kilka razy prałam, więc pewnie chłonności dopiero nabierze.... mam kilka fotek, ale jutro dopiero wrzucę, bo dziś nie chce mi się walczyć z fotosikiem... no generalnie wydaje mi się, że troche producent oszczędził na materiale, a szkoda.... no a poza tym kupiłam też bamboozla i też jest inny od tych sprzedających się na forum, no to juz w ogóle nie wiem, coraz to wychodzą inne wersje tych formowanek...?

    s0nata: ta nowa co kupiłam jest taka sama co Ty masz, starsza jest trochę grubsza. jutro zrobie fotki, na których będzie widać różnice.
    K. 2009M. 2012

  16. #76
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    96

    Domyślnie

    dzięki! wielka szkoda, że nie ma w Poznaniu sklepu gdzie można pomacać takie pieluszki zanim się kupi,
    dobrze chociaż, że jest forum i nieoceniona wymania doświadczeń

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Kurcze, też się przymierzałam do kolejnych flexi, bo zachwycna jestem. Moja dokładnie taka, jak Twoja pierwsza - taki misiek mięciutki, na jęzorze też.
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

  18. #78
    Chustomanka Awatar ania
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Częstochowa okolice
    Posty
    750

    Domyślnie

    Ja też mam dwa flexi r. 2 i oba różne - pierwszy to chyba w ogóle najstarsza wersja, bo jęzora nie ma i nap do zmniejszania rozmiaru, a drugi ma jęzor ten puchaty i napki do regulacji. Tego drugiego kupowałam ostatnio od kamuszycy i pisała mi, że oni ciągle coś w tych flexi zmieniają i jak widać niekoniecznie na lepsze Ten starszy jest niezły - całą noc mi wytrzymał (ale przydużawy jest na mojego szczypiorka), a tego drugiego jeszcze szczerze mówiąc nie próbowałam...
    mama Julci (06.05.2005) i Lilki (06.12.2009)
    wymianki: http://chusty.info/forum/showthread....h-doda%C5%82am
    na forum bywam troszkę rzadziej, więc proszę o cierpliwość jeśli nie odpisuję od razu

  19. #79
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    ok, wklejam foty, mam nadzieje,ze widać róznice...



    a tu wkładki
    K. 2009M. 2012

  20. #80
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    A jak Ci sie sprawdzają w używaniu? Jest jakaś różnica w chłonności?
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •