Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 113

Wątek: Tots Bots, Tots Bots Flexi Tot, formowanka

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    My też już mamy swoje Flexi
    Mięciutkie, nieprawdopodobnie wręcz mięciutkie ładnie się na pupci układają, no i chłonne są. Babcia traktuje je jak AIO- zakłada bez otulacza i nic nie przecieka (no, ale ona zmienia pieluszkę często, jak tylko wyczuje że dzieć siknął, pewnie po 3 sikach to by przeciekło).


  2. #22
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Pierwszy raz dzisiaj została założona na noc, zobaczymy rano jak się sprawdzi.
    Ogólne wrażenie na plus, zobaczymy jak przejdzie test nocny.

  3. #23
    mamru
    Guest

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    a ja się właśnie załamałam :/ flexi używamy już od dawna, na początku super, a teraz nie wiem czy moja mała Córeczka zaczęła dużo sikać, czy co, ale dzisiaj po 2 godzinach wszystko było mokre i niech mnie nikt nie pyta czy dobrze pieluszkę założyłam no i co do schnięcia to chciałam powiedzieć, że mi bambusowe schną szybciej niż flexi.. a wiadomo ile schną bambuski. Ale nie pozbędę się ich bo i tak je lubię za tą miękość i puchatość. Chyba muszę odbyć z nimi poważną rozmowę

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Mam pytanie- nie prują się Wam przypadkiem flexi
    Bo mi w jednej poszła nitka na pleckach tam gdzie jest gumka wszyta a w druga rozpruła si przy warstwie bambusowej ukazując mi wnętrze microfibrowe

    A stało się to w jednej po pierwszym praniu a w drugiej po jakiś 4 praniach. Coś kiepściutko


  5. #25
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Prują właśnie
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  6. #26
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    u mnie ok
    nie prują się ale prane dopiero 3 razy.
    c od chłonności to taka sama jak w innych formowankach.
    ale ja formowanki nie muszę mieć super chłonnej bo i tak często zmieniam.
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  7. #27
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Właśnie wyciągnęłam pieluchy z pralki. Popruła się trzecia flexi.
    Żadne inne pieluchy ani ubrania mi się nie prują. Tylko te flexi. Jak myślicie, czy to można jakoś reklamować. Tylko, że ja nawet paragonu w paczce nie miałam. No właśnie czemu niektóre sklepy internetowe dają paragony a inne nie


  8. #28
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    117

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Ja wiruje na 1300 obrotów i nic sie nie popruło
    Myśle, że możesz spróbować reklamować w końcu jako dowód masz e-mail i przelew bankowy
    ja bym reklamowała, w końcu nie dałaś za nią 10 zł

    A czemu nie dają paragonu chyba jest tak, że jeżeli obrót jest do jakiejś sumy to nie mają obowiązku mieć kasy fiskalnej, ale fakture mogą i powinni wystawić
    Mama Kasi i Kuby

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Moja pralka ma max. 800 obrotów
    Nitki są nieprzerwane tylko puszczaja i odstają. No nie wiem jak to wytłumaczyć. Może mi sie jakaś felerna partia trafiła


  10. #30
    mamru
    Guest

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    atoja, a gdzie kupowałaś flexi i kiedy? U mnie się nie prują na razie, ale już boję ja myślę, że możesz spokojnie reklamować. Ba! uważam nawet, że powinni to zrobić wszyscy, którym się flexi prują bo może sie okazać, że to była jakaś felerna partia, albo testowali nowe nitki Reklamujcie dziewczyny!

  11. #31
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    W Pieluszkarni.
    Niecały miesiąc temu. Paczuszkę dostałam 7 maja. Wiem, bo sprawdziłam pocztę a od razu po otrzymaniu paczki składałam reklamację, bo nie było jednego zamówionego produktu.


  12. #32
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    117

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    i nie dostałaś faktury, ja dostałam ? ja też tam kupowałam gdzieś z miesiąc temu, tylko rzadko ich używam, bo głównie schną
    Mama Kasi i Kuby

  13. #33
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    117

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    juz sie boje, ze zaczna sie pruc, a fakture wywaliłam
    Mama Kasi i Kuby

  14. #34
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    No nie było faktury,. Zwróciłam na to uwagę bo chciałam sprawdzić czy uwzględnili ten produkt którego brakowało. No nie było ani paragonu ani faktury. Kurde


  15. #35
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    Cytat Zamieszczone przez madzik0711
    rzadko ich używam, bo głównie schną
    kupiłam jedną na próbę i chyba się rozczarowałam. Rozbestwiona kieszonkami jestem i jak dla mnie za słabo chłonie, za szybko przemaka. absolutnie nie na noc. ale może winna jest czwarta tójka synka w fazie przechodzenia przez dziąsło - wonderoos też nie wytrzymuje nocy.
    No i to tempo schnięcia
    R. 2007; J. 2009

  16. #36
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    84

    Domyślnie Re: Pieluszka Tots Bots Flexi

    U nas też nawet cudne Wonderoosy ostatnio poległy - zęby idą . A flexi na maluszka są super - miękkie i dobrze chłoną, tylko że ja nigdy nie wypinam z nich wkładki i składam ją na trzy części, tak, aby leżała głównie pod siusiakiem . Prucia nie zauważyłam ale zawsze z drżeniem odpinam rzepy - są tak mocne, że mam wrażenie,że nitki zaraz puszczą No i zdecydowanym minusem jest schnięcie - bynajmniej nie wygrywają z bambuskami (za wyjątkiem babeco )
    Ignaś ur. 26.06.2007 i Tymuś ur. 30.03. 2009

  17. #37
    Chusteryczka Awatar Aloha
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,979

    Domyślnie

    To recenzja mojej Flexi Tot:

    Używamy od paru miesięcy, nabyta drogą przypadku, używając na początku nie wiedziałam nawet, że to flexi tot, bo koleżanka od której dostałam wybebeszyła pieluchę z metek. Tak więc opinię wyrobiłam sobie mega obiektywną można rzec

    Materiały: od środka welur bambusowy, miękki, bardo przyjemny. Strona zewnętrzna to jakiś syntetyk. Wewnątrz mikrofibra. Całość jest bardzo miękka, schnie jak na formowankę bardzo szybko, i łądnie dopasowywuje się na pupie (materiały są lekko elastyczne).

    Krój: pieluszka wąska w kroczku, jak dla mnie mogłaby być szersza w pupie, ale taka też jest ok. Wydaje mi się, że pieluszka w starej wersji (taką posiadam) jest raczej dla szczuplaków, bo ma raczej krótkie skrzydełka. Na stronie tot botsa widziałam nową wersję z dłuższymi skrzydełkami
    Pieluszka jest dwurozmiarowa, my rozmiar 2 (8-16 kg) nosimy od 9 kg i jest ok.

    Chłonność: no tu mnie pieluszka jakoś nie powaliła, ale też nie eksploatowałam jej po 3 godziny Mój ponad roczniak ma juz spory jednorazowy sik, i nie ma bata żeby po jednym siknięciu pieluszka nie przemokła na zewnątrz, tak jak dziewyny czasem piszą że używają Flexi bez otulacza.

    Odczucia własne: za ten welurek bambusowy



  18. #38
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    Skusiłam się i jestem bardzo zadowolona.
    A jak piszecie, że można suszyć w suszarce to jeszcze bardziej

  19. #39
    Chustoguru Awatar Em
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    7,194

    Domyślnie

    A jednak nie można suszyć w suszarce.

  20. #40
    Chustoguru Awatar ala
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    6,711

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Em Zobacz posta
    A jednak nie można suszyć w suszarce.
    a co się stało? mnie flexi toty chodza po głowie od dawna i niebawem będę też korzystać z suszarki
    DOULA

    najczęściej zaglądam z telefonu, więc proszę o cierpliwość w odpisywaniu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •