Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Witam...

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    368

    Red face Witam...

    Cóż, nie myślałam, że zostanę tu na dłużej, ale na to wygląda. Podczytuję forum od dłuższego czasu, zarejestrowałam się i co nieco się udzielam od krótszego czasu również... A zaniedbałam powitanie i przedstawienie siebie, bo jakoś nie wiedziałam, co mam tu napisać...
    Jestem mamą od lipca 2012. Temat chust interesował mnie od czasu kiedy zaszłam w ciążę, ale nie wierzyłam w to, że będę potrafiła się zamotać. Pierwsze miesiące mała spędziła na moich rękach, później próbowaliśmy trochę z nosidełkiem "ergonomicznym" na szczęście nie wisiadełkiem, na końcu zaczęłam wczytywać się w forum i postanowiłam zainwestować w chustę, bo będąc z nią sama nie jestem w stanie zrobić bez niej nic - mamicórka mi się trafiła. Nawet nam wychodzi wiązanie, mam tylko nadzieję że uda nam się nadrobić noszenie i nie skończymy zbyt szybko z tą fascynacją (mieszkam na Cyprze, "trochę" tu w lecie gorąco na motanie...).
    Poza tym, odkryłam tu skarbnicę wiedzy również na inne tematy które mnie dotyczą i interesują - karmienie piersią (oj, początki miałam bardzo trudne), attachment parenting z którym okazuje się mam wiele wspólnego. No i BLW, które widzę zaczyna być jedyną opcją by skłonić moje dziecko do jedzenia.
    Marzę też o wielo, chociaż do tego mogę nie mieć szans dotrzeć - tu rodzicielstwo wygląda jeszcze gorzej niż "standard" w Polsce - brak smoczka u mojego dziecka i karmienie piersią ponad pół roku (a nawet w ogóle!) wywołują szok, a co dopiero pranie pieluch - ale może w końcu przekonam męża i teściów.
    No i proszę, nie wiedziałam co napisać!

  2. #2
    Chustomanka Awatar lice
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Pruszcz Gdański
    Posty
    633

    Domyślnie


    ach Cypr jak ja lubię takie klimaty
    Aga, mama Lenki 21.06.11 i Zuzanki 15.12.12

  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142

    Domyślnie

    Witaj Życzę powodzenia w przekonywaniu do wielo. Są super i przede wszystkim dużo zdrowsze

  4. #4
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Witaj

    Ja tam do wielo nie przekonywałam ani męża ani teściów ani rodziców KUpiłam, zaczęłam używać az potem sami się przekonali że wielo są super

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    368

    Domyślnie

    no, jak o wielo wspominałam mężowi to w głowę się pukał - reszta rodziny to w ogóle myśli już że mi macieżyństwo na głowę padło.
    ale w końcu wyjdzie pewnie na moje, musi - wielo dało mężowi do myślenia jak wspomniałam o łatwiejszym odpieluchowaniu (wiem, na to nie ma reguły), bo nie mam zamiaru trzymać dziecka w pieluchach do 3lat.

  6. #6
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Dublin wita Cypr.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  7. #7
    Chustonówka Awatar ASTRELIA
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    35

    Domyślnie

    witaj, u nas tez brak smoczka ("ale jak to nie kupiliscie ?!!!") i ciągłe karmienie piersią ("no w tym wieku to juz szkodze swojemu dziecku"- masakra jakaś) wywołują mega zdziwienie, komentarze i ten specyficzny look - że właśnie trochę mi palma chyba odbiła z powodu macierzyństwa
    wiec łączę się w "bólu" i zycze wytrwałości w nakierowywaniu męża na właściwy ( ) tor


    Karmimy się piersią pomimo początkowych problemów

  8. #8
    Chusteryczka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    1,561

    Domyślnie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •