Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: liniejący bambus :(

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    18

    Domyślnie liniejący bambus :(

    Czy którejś z Was przydarzyło się kiedyś coś takiego jak na zdjęciu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ae3a7bc8c.html ? Mam 2 formowanki bambusowe Tots Bots i 1 bambusową Lollipop i wszystkie stopniowo szlag mi trafia - z każdym praniem są coraz bardziej wyliniałe (można po praniu wyciągać małe kłaczki). Niedługo mnie trafi szlag razem z nimi - nie dość, że muszę kupić jakieś w zamian to nie ma pewności, ze nie spotka ich ten sam los...

    Piorę w 40 st. hurtem z innymi pieluchami w worku z firany.

    Ostatnio edytowane przez klampton ; 03-03-2013 o 22:34

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    542

    Domyślnie

    Mi się tak kiedyś zrobiło z jednym wkładem kokosi
    Wojtuś 5.12.2011

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    byl juz chyba podobny watek,albo mi sie zdaje..
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  4. #4
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    112

    Domyślnie

    ja mam 2 szt. tots bots i różne inne bambusowe i nic się nie dzieje. Może jakaś felerna seria? Piorę na 60 st. I też mi się wydaje, że był już taki wątek

  5. #5
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Linieją mi prędzej czy później wszystkie Tots Bots Easyfit, wkłady bambusowe do Totsów oprócz tych cieniutkich, wkłady bambusowe Bambinex... Generalnie większość frotowych bambusów (ale nie wszystkie, mam jakieś no name, i drugie litewskie, i trzymają się - ale też są zrobione jakoś inaczej...)
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  6. #6
    Chusteryczka Awatar miss_kumcia
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    1,799

    Domyślnie

    Byl juz watek na ten temat,bo ostatnio sama nawet szukalam,bo byl podobny problem z naszymi bambusowymi wkladami. Ale u nas linialo pasmami. Wina okazala sie pralka,bo zaczela szarpec tez reczniki. Na szczescie gwarancja objela i wymienili caly uklad pioracy z bebnem,ale przyczyny nie znalezli..
    Gad 2011

  7. #7
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    linieją, zwłaszcza bambusowe tots botsy. I wyliniała mi okropnie formowanka bambusowa rozmiarowa Bumgenius, ostały sie tylko wkładki mikrofibrowe wycięte ze środka
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #8
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    mi tak liniał jeden wkład do Close Parents. liniał liniał aż się rozpadł (ten dodatkowy składany na 3) . co dziwne tylko jeden, wszystkie inne (miałam 5 ) nie
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    18

    Domyślnie

    Tematu szukałam, znalazłam tylko o dziurawieniu a nie o linieniu, ale może ślepawa jestem

    Swoją drogą z wkładami bambusowymi do Wonderoosa nic mi się nie dzieje, wcześniej używałam mniejszych Tots Bots bamboolze ale jakiejś chyba starszej generacji i też nic im się nie działo.

    Podsumowując, wychodzi na to, że działa czasem jakaś tajemnicza siła wyższa i nie ma innego pewnego wyjścia jak froty bambusowej unikać...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •