Strona 25 z 89 PierwszyPierwszy ... 1517181920212223242526272829303132333575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 1762

Wątek: tylko dla INDIOfilek część II

  1. #481
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Lotna, ja od kilku dni mam eibe z lnem i uważam, że to jest właśnie idealna chusta dla cięższych dzieci Nosiłam w niej 15kilogramowego trzylatka i czułam na sobie najwyżej dwa kg-rewelacja jak dla mnie Kupuj-nie zastanawiaj się i jeszcze ta cena! Niska! Bierz

  2. #482
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Ależ masz ekstra kolczyki do tej chusty Mamru!!! Czad! (sorry za ot)
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  3. #483
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dziękuję Kolczyki stare jak świat ale do eibe pasują idelanie

  4. #484

    Domyślnie

    Jak ja kocham indio z lnem! A eibe to marzenie.

  5. #485
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    A to moje Eibe jakies takie sztywne jest. Całkiem inaczej niz inne znane jako sztywne chusty, np. Inka czy Jim Jade. Chyba muszę wiecej nosic w Eibe, co dziewczyny?


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  6. #486

    Domyślnie

    Kurczę, nadziwić się nie mogę, jak laski piszą o sztywnych storczach, ja uważam, że są mięciusieńke. A eibe kocham za tę właśnie sztywność.

  7. #487
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a ja się pod Lemonką podpisuję! Eibe sztywne, ale zupełnie inaczej sztywne niż moja Anka i Ulka, co nie znaczy, że złe! Właśnie ta sztywnośc sprawia, że super noszą zwłaszcza starsze dzieci-a mój trzylatek ostatnio rząda wręcz się nosić! Tylko mam problem jak tu jednocześnie trójkę zamotać

  8. #488
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    fakt eibe super nosi ale jak dla mnie kolor mógły być inny

    a rozenholz jaki był?
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  9. #489

    Domyślnie

    Mega gruby, ja w watku o stosach dałam foty, eibe moim zdaniem ładniejszy i bardziej śliski od rozka.

  10. #490
    Chustoholiczka Awatar Lotna
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Ballycanew, IRL
    Posty
    3,773

    Domyślnie

    Mam swoje własne eibe Niedługo do mnie trafi
    Anto 25.08.2008
    Zosia 24.10.2011
    Fasolka Listopad 2019

  11. #491
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Lotna świetny wybór Nie będziesz żałować ale gdyby Ci się przypadkiem nie spodobało, to z pewnością znajdziesz nabywcę

  12. #492
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    tak - i to będę JA !!!
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  13. #493
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    słuchajcie,
    a jak ma się eibe do natura?
    niby mam oba ale nie wiem któręgo lna lubię bardziej. (tzn juz nie mam ale jeszcze mam
    eibe nie lubię za kolor i natura też za kolor
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  14. #494
    Chusteryczka Awatar Leika
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,755

    Domyślnie

    To ja zadam inne pytanie (może kiedyś już padło, ale nie zakładam nowego wątku, to może mi wybaczycie?) - jeśli by porównać Indio z wełną i indio z lnem - które lepiej nosi, również w sensie łatwości dociągania chusty etc. ?

    Mam jedną wełenkę ale powoli szukam czegoś krótkiego do prostego plecaczka i zastanawiam się, czy uderzać w len czy zostać przy wełnie, w której jestem zakochana
    Starszy Syn (VIII.2006), Córka (I.2009) i młodszy Syn (XI.2011)

    http://moje-dzieciaki.blogspot.com/

    We are what we think. All that we are arises with our thoughts.
    With our thoughts we make the world.
    Buddha



  15. #495
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,737

    Domyślnie

    A też mnie to ciekawi, tym bardziej, ze indio to ta wymarzona i na razie nierealna, piesn przyszlosci.
    Korzystając z okazji zadam swoje pytanie - ktore indio są ciemne i jak najabardziej jednolite? grafit z kaszmirem? a z lnem? taki ciemny natur bo natur wydaje mi sie najbardziej jednolity? a moze sie myle?
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  16. #496
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    A też mnie to ciekawi, tym bardziej, ze indio to ta wymarzona i na razie nierealna, piesn przyszlosci.
    Korzystając z okazji zadam swoje pytanie - ktore indio są ciemne i jak najabardziej jednolite? grafit z kaszmirem? a z lnem? taki ciemny natur bo natur wydaje mi sie najbardziej jednolity? a moze sie myle?
    Indio z kaszmirem są ciemne, a len jasny raczej jednolity z jasnozieloną nitką (lago) i jasnoniebieską (kiesel) to są limity a Natur jasny z jasnobrazową nitką. jest jeszcze eibe i purpur w kolorze nie wiem czy coś jeszcze ...

    A to nasze indio china blue




    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  17. #497
    Chustomanka Awatar vatanaya
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Tricity
    Posty
    766

    Domyślnie

    kurcze Ola ales sobie chusciora strzelila!! wygladacie pieknie!!! i ta chusta tez cuudo!! mam nadzieje ze w sobote bedziesz to ja sobie pomacam.... w razie czego gdyby ci sie znudzila jestem chetna - nawet kosztem inki ....
    jeszcze raz! pieknie wygladacie!!!

  18. #498
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Wiecie co? Ja zawsze omijałam indio szerokim łukiem aż do teraz....
    Właśnie mam testowego indio flaminga i chyba zakochałam się... pierwszy raz Hania wyjmowała chustę z pudełka żeby ją motać i płakała jak pakowałam do przesłania.

    Stwierdziłam, że muszę kupić taką chustę ale muszę przebić się przez wątki indiofilek bo narazie te wszystkie domieszki to dla mnie to jedna wielka niewiadoma...
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  19. #499
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vatanaya Zobacz posta
    kurcze Ola ales sobie chusciora strzelila!! wygladacie pieknie!!! i ta chusta tez cuudo!! mam nadzieje ze w sobote bedziesz to ja sobie pomacam.... w razie czego gdyby ci sie znudzila jestem chetna - nawet kosztem inki ....
    jeszcze raz! pieknie wygladacie!!!
    Kasia dzięki, jasne ze w sobotę jesteśmy
    No a co do sprzedaży to będę pamiętać
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  20. #500
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ilonsa Zobacz posta
    Właśnie mam testowego indio flaminga i chyba zakochałam się... pierwszy raz Hania wyjmowała chustę z pudełka żeby ją motać i płakała jak pakowałam do przesłania.

    Stwierdziłam, że muszę kupić taką chustę ale muszę przebić się przez wątki indiofilek bo narazie te wszystkie domieszki to dla mnie to jedna wielka niewiadoma...
    Ilonsa Nie Ty jedna jesteś ofiarą ptaszora . Też mnie dopadł jakiś czas temu. Zanim do mnie dotarł nigdy indio nie podobało mi się na zdjęciach, aż do dnia gdy ptaszor nadleciał. I powiem Ci jeszcze, że flaming jak flaming, ale jak zobaczyłam testowego Didyslinga (z natur browna)... to całkiem wpadłam.

    OT: masz genialny podpis .
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •