Strona 27 z 89 PierwszyPierwszy ... 1719202122232425262728293031323334353777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 1762

Wątek: tylko dla INDIOfilek część II

  1. #521
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Z grubością indio różnie bywa. Mam indio rubinrota, czysta bawełna i jest dość gruby - jeszcze słabo złamany. A miałam też przez chwilkę indio szmaragdowe, też czysta bawełna, kupione na ebayu i było cieniutkie. Mam wrażenie, że był to jakiś starszy model, bo instrukcja didka była z 2002 roku. Ale chusta była niezniszczona, za to cieniutka. Może po prostu już złamana?

    Super cienką i miękką chustą jest indio z kaszmirem. Nawet jeden grafit wisi na chustostraganie (nie mój!!!). A teraz nie mogę doczekać się już indio chinablue, które do mnie frunie)

    Len z kolei jest grubszy, ale super nosi i u mnie dociąga się idealnie. Nigdy jeszcze nie musiałam poprawiać wiązania. Jak to ktoś napisał: wiąże się sam )

    Pomacałabym jeszcze konopii, bo nigdy nie miałam okazji... Może ktoś z Warszawy zgodziłby się spotkać ??? Mogę dać pomacać to co mam

    A właśnie. Dopatrzyłam się w moim lnie jednego zaciągnięcia. Gdzieś na forum czytałam, że zaciągnięcia można naprawiać. Wie może ktoś jak??
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  2. #522
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Powiedzcie mi czym indio limitowane różnią się od pozostałych indio i dlaczego są tańsze?

  3. #523
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    dziewczyny mam pytanie:
    który len lepiej nosi- natur czy eibe? (a może jest jeszcze lepiej noszący len? ) i jak się różnią grubością? (takie same czy różne?)

    edit: acha i jeszcze jedno: lny limitowane gorzej noszą od nielimitowanych?
    Ostatnio edytowane przez Genowefa ; 16-09-2009 o 15:06
    ..

  4. #524
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    Ja też mam pytanie o indio- mam nadzieję,że któraś z ekspertek odpowie
    Wpadło mi w oko takie: http://www.birdiesroom.com/PHOTO_Gal...ite_LeoSut.jpg
    Podpowiedzcie proszę czy to zwykła bawełna? Czy jest w ofercie standardowej? Na stronie Didymosa go w ogóle nie widzę A może ktoś tu ma takie??

  5. #525
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    To bawełna, piekne obecnie niedostępne u didka
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  6. #526
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    Ja też mam pytanie o indio- mam nadzieję,że któraś z ekspertek odpowie
    Wpadło mi w oko takie: http://www.birdiesroom.com/PHOTO_Gal...ite_LeoSut.jpg
    Podpowiedzcie proszę czy to zwykła bawełna? Czy jest w ofercie standardowej? Na stronie Didymosa go w ogóle nie widzę A może ktoś tu ma takie??
    sama bawełna , niedostepna u Didka , nikt u nas takiej nei ma z tego co wiem .
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  7. #527
    Chustofanka Awatar Adso
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    poznan
    Posty
    230

    Domyślnie

    A więc zostanie moim niespełnionym marzeniem
    Dzięki!

  8. #528
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Piekna jest ta chusta.. wczoraj ktos mnie przelicytowal na ebayu... poszla powyzej 105 EUR...

  9. #529
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linda Zobacz posta
    Piekna jest ta chusta.. wczoraj ktos mnie przelicytowal na ebayu... poszla powyzej 105 EUR...
    kurcze, gdybym ja się znała na tym ebayu i miała konto w euro, to bym może rozka albo eibe upolowała a tak.. jak taka dupa wołowa będę czekała miesiącami.. do tego nie wiadomo czy się doczekam, aż ktoś sprzeda
    ..

  10. #530
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mania Zobacz posta
    Powiedzcie mi czym indio limitowane różnią się od pozostałych indio i dlaczego są tańsze?
    Z limitów miałam w rekach flaminga i sepię. Obie chusty były dość cienkie i węższe od normalnych.



  11. #531
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Ja tam wole starsze, nielimitowane indio.. po prostu lepiej mi sie w takich nosilo i tyle.

  12. #532
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez macierzanka Zobacz posta
    Z limitów miałam w rekach flaminga i sepię. Obie chusty były dość cienkie i węższe od normalnych.
    ważne też czy jest to limit starszy czy nowszy bo i tu się zmienia.
    ale głównie są właśnie węższe i cienkie.

  13. #533
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez macierzanka Zobacz posta
    Z limitów miałam w rekach flaminga i sepię. Obie chusty były dość cienkie i węższe od normalnych.
    Nie zgodzę się - miałam wiele limitowanych Indio i tych ze stałej oferty i szerokością się nie różniły (mówię o bawełnianych). Z grubością też bardzo różnie bywa - limitki różnią się między sobą grubością znacznie, ale i te z regularnej oferty nie są wszystkie identyczne.


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  14. #534
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    A ponizej cos dla wielbicielek klasyki didkowej.... nieco starsze indio bialo-zielone, mysle, ze to tzw Kelly Green (prowadze wlasnie 'dochodzenie' na TBW)





    Jutro zrobie fotki bez uzycia lampy blyskowej. To indio jest niesamowicie miekkie, jak kocyk flanelowy!

  15. #535
    Chustoholiczka Awatar rzufik
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    StW
    Posty
    4,873

    Domyślnie

    śliczne jest, Lindo!
    :/
    acz dobra wieść jest taka, źe wyjście z tego forum się jednak znalazło. r.i.p.

  16. #536
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Lindo! Masz moje marzenie. Ile ja się naszukałam takiego indio.. w kilku wątkach już nawet pisałam. Jest piękne!
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  17. #537
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Trochę ciemne jak na Kelly Green, ale może to mój monitor .
    Bardzo ładne .
    Ja też ostatnio licytowałam na ebayu, ale nie wygrałam niestety - a może to Ty mnie przebiłaś?


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  18. #538
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Takie Indio to mi sie podoba! Nawet bardzo


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  19. #539
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Czekam na odpowiedz Steph z TBW.. pisala, ze bylo kilka edycji Kelly Green, cytuje: ''even with the kelly green indios there were different editions made''

    Joawoj, ja nastawiam snipe do maksymalnej kwoty, ktora moge zaplacic i w ten sposob licytuje... Moim marzeniem jest jeszcze indio zlote z fredzlami i bialo-czerwone...

  20. #540
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    A było właśnie ostatnio złote z frędzlami też - cudo .


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •