Strona 69 z 89 PierwszyPierwszy ... 1959616263646566676869707172737475767779 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,380 z 1762

Wątek: tylko dla INDIOfilek część II

  1. #1361
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    371

    Domyślnie

    To żakard.

  2. #1362
    Chustofanka Awatar MegiM
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marciula Zobacz posta


    Rany jakie sliczne!! Tez chce takie
    J. 27.04.13r. J. 03.04.15r.

  3. #1363
    Chustonoszka Awatar IzBart
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Krk
    Posty
    130

    Domyślnie

    oj oj oj boska
    Bart 05.11.10 Iz 29.05.13

  4. #1364
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martaj Zobacz posta
    wybaczcie banalność pytania: indio to jaki splot?
    Indio to splot indio szczegolny rodzaj zakardu
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

  5. #1365
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Piękne to indio - do rozka zateskniłam, tylko jego mi brakuje i kobalt-zimta do mojego dream-teamu sprzed lat

  6. #1366
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Piękne to indio - do rozka zateskniłam, tylko jego mi brakuje i kobalt-zimta do mojego dream-teamu sprzed lat
    Oj tak - rożek, to było coś... tej jedynej mi zabrakło następnego dnia po wysłaniu... mam nadzieję, że będzie to chusta bumerang. Hmmm w końcu ją rozdziewiczyłam, od nowości, a odwdzięczała się tak cudownie i słodkoooo

  7. #1367
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    nigdy nie miałam rozka w łapach - on lepszy znacznie od nowszych lnów indio 40-50%? (wybaczcie pytanie laika )
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  8. #1368
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Ja nie cierpię lnu ani twardych chust. Rozek to jedyna lniana jaka mi podeszła bo lnu tam nie czuć zupełnie, miękki jak mięsista bawełna lub jedwab.

  9. #1369
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    nigdy nie miałam rozka w łapach - on lepszy znacznie od nowszych lnów indio 40-50%? (wybaczcie pytanie laika )
    Miałam np. rubin-golda (nie pamiętam czy v.1 (40%) czy v.2 (50%) i czułam ten len, chusta była wymiętoszona, wykochana, ale miałam wrażenie (jak to kiedyś FF trafnie określiła) liny okrętowej. Tak przy rożku - po praniu zrobił już się fajny i robił się coraz cudowniejszy. Pewnie nawet wymiętoszony nadawałby się dla newborna.

    edit: no i kompletnie nie czuć tej gramatury, ciężaru i grubości. w garnetach czułam się jak w kocu i obawiałam się podobnego efektu w rożku - skądże. boskie indio
    Ostatnio edytowane przez madzi ; 20-02-2014 o 12:03

  10. #1370
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Narobilyscie mi smaka na tego rozka, chetnie bym go pomacala. Wszystkie grubsze lniane indio - g-r, yew, zink poslalam w swiat bez jednej lzy. Garnety sa rewelacyjnym nosidlem. Bez zalu.

  11. #1371
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Narobilyscie mi smaka na tego rozka, chetnie bym go pomacala. Wszystkie grubsze lniane indio - g-r, yew, zink poslalam w swiat bez jednej lzy. Garnety sa rewelacyjnym nosidlem. Bez zalu.
    Hahaha, jak masz możliwość - spróbuj. Aż jestem ciekawa Twojej opinii; czy polubicie się, czy jednak obalisz legendę rożka

  12. #1372
    demona
    Guest

    Domyślnie

    FF zink czy eibe mimo że z tych samych czasów, ale zupełnie inne tylko trzeba patrzeć czy aby na pewno Rosenholz (po wadze mozna poznać) bo były jeszcze inne lniane czerwonki.
    Edit pod względem nośności jest u mnie na 3-4 miejscu
    Ostatnio edytowane przez demona ; 20-02-2014 o 12:58

  13. #1373
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madzi Zobacz posta
    Hahaha, jak masz możliwość - spróbuj. Aż jestem ciekawa Twojej opinii; czy polubicie się, czy jednak obalisz legendę rożka
    Na pewno go nie kupie, boje sie rozczarowania, ale jakby ktos chcial sie wymienic na cos ode mnie czasowo, to czemu nie?

    Chcialabym tez pomacac Sunset, ciekawa jestem serii 55, a tylko ta mi sie podoba ze wzgledu na kolor.

    Mam juz swoj ulubiony len (Flax) i przy nim pozostane. Z didymosowymi lnami bylo mi zawsze nie po drodze, polubilam tylko bardzo cienkie.

  14. #1374
    demona
    Guest

    Domyślnie

    To na 55 nie patrz nawet rozka byś polubiła imo.

  15. #1375
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Ja jestem prosta dziewucha. Lubie chusty jak stare, barchanowe gacie. Czyli didkowe konopie i bawelna, oszowy len i dziki jedwab, pavowe derki dla kunia...

  16. #1376
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Ja jestem prosta dziewucha. Lubie chusty jak stare, barchanowe gacie. Czyli didkowe konopie i bawelna, oszowy len i dziki jedwab, pavowe derki dla kunia...

  17. #1377
    Chustonówka Awatar malou
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    A ja tak sie wcisne w temat, pierwszy post na forum
    Jestem w trakcie wybierania (doslownie, kupuje jutro najpozniej) miedzy Indio i Girasolem, to bedzie nasza pierwsza dluga chusta (mamy Didytai w gekony i kolkowa z Neobulle). Takze czytam, wertuje..
    Co was Indiofilki fascynuje w Indio?

  18. #1378
    Chustonówka Awatar malou
    Dołączył
    Feb 2014
    Posty
    7

    Domyślnie

    Zdecydowalam sie na Indio Monti

  19. #1379
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Troche pozno na odpowiedz ale napisze, ja lubie w indio to, ze moze byc tyle wariacji sklad/kolor, no i ten splot, jakby stworzony do chusty. No wlasciwie to prawde piszac stworzony przez projektantow didka hehe...
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  20. #1380
    Chusteryczka Awatar masha
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,696

    Domyślnie

    Indiofilizm to chyba po prostu kwestia gustu Tak jak są fakni jaskółek natkowych, róży oschowych i innych wzorów. To design. Chociaż ja pokochałąm indio, jak uczyłam się plecak wiązać- on się sam zawiązał Ale niech się każdy za siebie wypowie
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci Mama: Francesco 17.05.2012 i Helutek 22.04.2014
    LULAMY Akademia Chustonoszenia oraz Stowarzyszenie Poznań w Chuście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •