Strona 23 z 89 PierwszyPierwszy ... 1315161718192021222324252627282930313373 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 1762

Wątek: tylko dla INDIOfilek część II

  1. #441
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    98

    Domyślnie

    Nie powinnam tu chyba wchodzić. Ultrafiolet mnie oczarował Biżuteria do niej też cudna

  2. #442
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    185

    Domyślnie jw

    ten turkus jest po prostu boski, szkoda że didymos takich nie robi
    monika

  3. #443
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Mam wielka przyjemnosc zaprezentowac nas w najpiekniejszym moim zdaniem indio,jakie do tej pory mi sie trafilo.Ruby-apricot z jedwabiem,kupione od jujumy.Bosska i milusia chusta,pieknie sie wiaze i dobrze nosi.Na razie zdjecie statywowe,moze nam ktos cos piekniejszego pstryknie jak bedzie okazja.

  4. #444
    Chustomanka Awatar Ania_MK
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Wroclaw / Milton Keynes
    Posty
    807

    Domyślnie

    Indio cudowne, tez na nie chorowalam ! No a Wy wygladacie super Az indio sie chowa
    Cora Starsza IX.2008, Cora Mlodsza I.2012 i Cora Najmlodsza - III.2016





  5. #445
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Pięknie wyglądacie, cudownie
    Ja na to indio chorowałam i.... chyba znów zacznę

  6. #446
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie

    Dziekowac dziekowac.

  7. #447
    Chustofanka Awatar kasku
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    403

    Domyślnie

    może nie ma sie czym chwalic
    ale to nasze pierwsze indio
    a juz bym chciala nastepne
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #448
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie

    Gratulacje Mala! Widze, ze Zuzi sie bardzo podoba.
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  9. #449
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    O... a ja po raz pierwszy na tym wątku... No nie wiem jak to się stało W każdym razie witajcie.

    Ileż tu pięknych indio !!! A już sobie obiecywałam, że len to mój ostatni zakup, ale jak oglądam zdjęcia, ech... Chyba jeszcze to nie koniec indiowych zakupów. Im dłużej jestem na tym wątku tym bardziej się do tego przekonuję. Tylko jak wytrzyma to stan moich finansów

    A mnie się marzy chinablue... Dwa już mi uciekły (powód: moja przerwa wakacyjna i sporadyczny dostęp do komputera). Powiedzcie mi drogie indiofilki czy znajdę gdzieś zdjęcia chinablue w akcji ???


    Ostatnio edytowane przez MartaS ; 15-07-2009 o 07:54
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  10. #450
    Chustomanka Awatar vatanaya
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Tricity
    Posty
    766

    Domyślnie indio natur z lnem

    zanim zakupilam moje indio z lnem przeszukalam caaaaaaleeeee forum w poszukiwaniu opinii nt. indio natur z lnem to moja 4 chusta - do tej pory bylam posiadaczka girasola, i 2 storczykow: inka i ulli. coz...... milosc juz nawet nie od pierwszego motania ale widoku!!!! boszzzzzzz co to za chusta, za kazdym razem kiedy ja wiaze wzdycham i wzdycham ze wczesniej jej nie kupilam.reszta moich szmatek poszla w odstawke a girasol nawet sie sprzedal choc byl moja pierwsza chusta. urzeklo mnie wszystko. to ze sie tak wspaniale mota, to ze tak pieknie wyglada i przede wszystkim to, ze jest tak cudownie miesista, milutka, wydaje sie ciezka a po zamotaniu nawet sie nie pocimy jak w innych chustach przy wysokich temperaturach tego lata... oj moglabym tak pisac i pisac- do znudzenia. powiedzialam mezowi, ze to moje ostatnie chustowe marzenie.... i byla to prawda. BYLA !!! bo teraz chyba sprzedam wszystkie storcze zeby jeszcze cenamonowe albo rubinowe kupic.... oj moje indio kochane!!!!
    ps- co do motania dla dziewczyn, ktore tak jak ja kiedys, beda szukaly info nt informuje, ze wg mnie storcze i didki (przynajmniej te z lnem) maja taka sama wytrzymalosc i nosnosc.

  11. #451
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Właśnie wróciłam ze spaceru w indio len. To chyba jedyna chusta, z tych które mam, w której przy takim upale odważyłabym się wyjść zamotana. Fakt byłyśmy trochę spocone, ale przy takim upale to człowiek i bez chusty jest spocony.

    A len... Hmmm... faktycznie jest piękny. Zostawiam kaszmir na zimę a len jest moim letnim faworytem
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  12. #452
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    MartaS to mi teraz zrobiłaś ;-/ A już myślałam że na jakiś czas będe zaspokojona a jak tak piszesz o tym lnie na lato to kurka będe musiała nabyć ;-/
    A mi się konopki moje na lato podobają są takie ciniutkie takie fajne no i nie wiem jaki kaszmirek będzie

  13. #453
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Hehe, a widzisz kanka, ja nigdy nie tykałam konopii, a chętnie bym wypróbowała Ale narazie czuję sie zaspokojona moim lnem) A tak sie wahalam czy go kupowac...

    Na szczęście jutro juz wybywam z warszawy i moze nie bedziemy sie juz tak potwornie pocic....Bo u nas dzisiaj temperaturowy koszmar No i dodatkowo chustostragan nie będzie kusił
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  14. #454
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Ja chyba musze gdzieś też wyjechać ale tam gdzie nie ma neta

  15. #455
    Chustomanka Awatar agapee
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa Włochy
    Posty
    608

    Domyślnie

    Mam nowe - stare indio Moje pierwsze czysto bawelniane. Kolor mnie zachwycil, podoba mi sie kontrast. Rozmiar 4. Super na prosty plecaczek, mnie udaje sie zrobic rowniez z chestbeltem, a od biedy wyjda rowniez 2x.
    Jest grube, miesiste, solidne, takie jak lubie.
    Tutaj w lapkach Kubusia:


    A tutaj obok pozostalych moich indio:
    Agata-mama-Kubusia (18.04.08)

  16. #456
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Przyszedł moj kaszmir. Jeszuuuu toż to cudo. Zakochałam się, inne odpadają przy nim. takie powinny być wszystkie chusty

  17. #457
    Chustofanka Awatar zirca
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    152

    Domyślnie

    kanka, foty!!!!!
    bez kitu....chyba będe musiała przemysleć kwestie tiefblau-weis lub schwarz-weis Matko, jakie to cudne jest a pomysleć że niewiele brakowało i miałabym odynkowego tiefa
    http://stellagonet.blogspot.com/
    ALEXANDER- 08-10-2008

  18. #458
    Chusteryczka Awatar kanka9
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Gdańsk/Tczew/Szczecin
    Posty
    2,174

    Domyślnie

    Nie mam jeszcze w akcji ale prosze
    Tyle że najlepsze to macanie jej. Matko ona jest tak miła że nigdy jej nie oddam chyba że za inny kaszmir choćbym miała sobie potem z tego bluzkę uszyć.








    A tu moja Misia pilnuje swoich chust


  19. #459
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    Ależ piękny ten kaszmir
    Normalnie CUDO!

    Koniecznie musze umówić sie na macanko. Koniecznie
    i

  20. #460
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madaleine72 Zobacz posta

    Koniecznie musze umówić sie na macanko. Koniecznie
    I ja
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •