Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: witam!

  1. #1
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie witam!

    Czas najwyższy się ujawnić bo podczytuję Was już od dłuższego czasu
    Mam na imię Ania i mieszkam w Borkowie pod Gdańskiem. Jestem mamą półtorarocznej Zosi, a teraz czekam na przyjście na świat drugiej córeczki - termin już za miesiąc! Z Zosią nosiłyśmy się od trzeciego tygodnia jej życia, chusta to było dla mnie wybawienie, ponieważ okazało się, że przez długi czas tylko w chuście córka potrafiła zasnąć bez płaczu. A poza tym dzięki chuście mogłam po narodzeniu Zosi dalej aktywnie spędzać czas w stajni... No właśnie, bo my wraz z mężem tacy mocno zwierzakowi jesteśmy - obecnie nasz zwierzyniec to dwa konie i trzy koty
    To właśnie na tym forum pierwszy raz zapoznałam się z pojęciem AP i okazało się, że dokładnie takie podejście jest bliskie mojemu sercu. Nie powiem, żeby było mi łatwo - mam dość wybuchowy charakter i mało cierpliwości - ale się staram i czasami nawet mi wychodzi :>
    Ostatnio miałam dłuższą przerwę w czytaniu forum, ale wróciłam tutaj szukając jakiejś fajnej chusty do noszenia niemowlaka latem... Chusta już znaleziona i czeka w szafie na drugą córeczkę, a ja z nudów zaczęłam czytać o pieluchowaniu wielorazowym... No i wpadłam. Kiedyś już przyszło mi do głowy, że może byłoby fajnie tego spróbować, ale jakoś pomysł nie został zrealizowany. A teraz, zmobilizowana zbliżającymi narodzinami drugiego dziecka, postanowiłam spróbować - zarówno z Zosią jak i z drugą córcią. Stosik pieluchowy powoli się kompletuje, Zosia już biega w wielorazówkach, a ja przyzwyczajam się powoli do zwiększonych ilości prania
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

  2. #2
    Chustomanka Awatar mamaUlki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Dzierżążno
    Posty
    1,331

    Domyślnie

    witaj super,w końcu ktoś z moich okolic

  3. #3
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    witaj!

    ja pracuję w Gdańsku, więc niedaleko
    zazdroszczę zwierzyńca
    macie tam jakąś agroturystykę czy zwierzaki tylko na użytek własny?


  4. #4
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Witaj, witaj. Życzę Ci udanego porodu i owocnego noszenia. A jaką chustę kupiłaś dla drugiej córki? (tak z ciekawości pytam...).

    Konie! <3
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  5. #5
    Chusteryczka Awatar reni
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    1,802

    Domyślnie

    witaj
    podpowiem że prania nie jest tak dużo więcej przy dzieciach i tak sporo pierzemy

  6. #6
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linus Zobacz posta
    witaj!

    ja pracuję w Gdańsku, więc niedaleko
    zazdroszczę zwierzyńca
    macie tam jakąś agroturystykę czy zwierzaki tylko na użytek własny?

    trzymamy nasze dwa kopytne u znajomej w końskim pensjonacie i oba są zdecydowanie do użytku własnego co prawda teraz znowu mają kolejne dłuuugie wakacje spowodowane brakiem czasu i moją drugą ciążą, ale mam nadzieję, że latem uda nam się wrócić do regularnej jazdy

    Cytat Zamieszczone przez dzieckoziemi Zobacz posta
    A jaką chustę kupiłaś dla drugiej córki? (tak z ciekawości pytam...).
    Vatanai Maruyama do tej pory miałam tylko Hoppka i teraz marzyło mi się coś cieńszego i bardziej przewiewnego na lato...

    Cytat Zamieszczone przez reni Zobacz posta
    podpowiem że prania nie jest tak dużo więcej przy dzieciach i tak sporo pierzemy
    prawda, ale jakoś zdążyłam się już odzwyczaić od tak częstego uruchamiania pralki - Zosia już tyle prania nie generuje, a teraz z racji niezbyt obszernego stosiku pieluchowego, pralka chodzi codziennie żebym następnego dnia miała co młodej na pupę założyć

    a jeszcze na koniec może się pochwalę - na zdjęciu pierwsze zapoznanie mojego arabka z córcią:

    [tylko proszę nie zwracajcie uwagi na jakość wiązania bo to był pierwszy raz poza domem bez lustra do pomocy ]

  7. #7
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Dzień dobry
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj na naszym forum
    kosmetyczka, makijaz masaz szczecin

  9. #9
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    cześć, śliczne zdjęcie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •