Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Osocozy - prefoldy i inne

  1. #1
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie Osocozy - prefoldy i inne

    Koleżanka z USA wrzuciła mi dzisiaj kilka swoich top-produktów pieluszkowych. Zastanawiam się nad ich ściągnięciem do Pl. Ale zanim podejmę decyzję, powiedzcie, czy znacie? Używacie? Bardzo chwali przede wszystkim prefoldy z bawełny organicznej i to na nie ostrzę sobie zęby

    A tu link: www.osocozy.com
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  2. #2
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    a po ile?

    A. listopad 2012




  3. #3
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Płaciła ok. 12$ za paczkę, 10 sztuk. Spróbuje skontaktować się z producentem i ustalić, w jakiej cenie można je kupić w większej ilości, żeby wprowadzić do sprzedaży w Pl. Ale cena nawet sklepowa jest super, co? No i ona używa ich od urodzenia córeczki, już 3 miesiące i jest bardzo, bardzo zadowolona
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  4. #4
    Chustofanka Awatar Syginek
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    353

    Domyślnie

    Ja tez słyszałąm o nich bardzo dobre opinie od znajomej z USA. Podobno sa własnie bardzo chłonne. Jakby cena była przyzwoita, to jestem zainteresowana.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •