Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Różnorodne czy jednakowe pieluchy? Jak lubicie?

  1. #41
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Usa
    Posty
    656

    Domyślnie

    Ale się wątek po miesiącach odkopał
    U nas wszystko z innej parafii Mamy po trochu wszystkiego, na dzień najczęściej kieszonki, czasem formowanka i gacie od magnolii, ale były i otulacze z tetrą (teraz już Flipy mają gumki zbyt porozciągane i przeciekają i jakoś odeszłam od opcji otulacz+tetra, nie chce mi się inwestować w kolejne flipy dla ponad dwulatka...), na noc zawsze formowanki bambusowe lub frotkowe + gacie wełniane od magnolii. Mam kilka SIO i AIO, ale SIO Itti nam nie podeszło, mało używam i noszę się z zamiarem co by je sprzedać. wzorów i firm też po trochu różności

  2. #42
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja na początku miałam praktycznie każdą inną pieluchę, bo chciałam różne wypróbować. Teraz przeorganizowałam stosik na bardziej jednolity, czyli 3 rodzaje kieszonek po kilka sztuk, 2 rodzaje formowanek, 1 rodzaj otulaczy. Ale ja generalnie lubię mieć pasujące do siebie rzeczy

  3. #43
    Chusteryczka Awatar goshya
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    dolnośląskie
    Posty
    1,818

    Domyślnie

    u mnie tetra plus otulacze
    kieszonek juz sie pozbylam

    ciągle zwycięża tetrabardzo jednakowa
    Mati 2010, Oliwcia 2012, Jula 2014

  4. #44
    Chustopróchno Awatar muzakate
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    10,150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goshya Zobacz posta
    u mnie tetra plus otulacze
    kieszonek juz sie pozbylam

    ciągle zwycięża tetrabardzo jednakowa

    U nas też tetra rządzi. Korci mnie wciąż i kupuję inne rozwiązania i chomikuję, bo a nuż się coś zmieni; Ale dla nas to najlepsze rozwiązanie! Próbujemy się troszkę z formowankami i wełną, ale za mało mam ich, żeby swobodnie wciąż używać.

  5. #45
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    u nas rózności różniste, dużo kieszonek chinek(tanie i uwielbiane) i Yetty(z polarkiem ukochane) i kokosi colmax(nowa milość) formowanki kokosi bambusowe(super jakość chłonne, ale jeszcze się ostatecznie nie przekonałam) bawełniane różne(robia mniejszą pupę, ale chłonność też mniejsza) otulacze flip, blueberry-raczej na formowanki, nie lubię pakować w nie wkładów, bo pul dotyka skóry małej i tak mi jakoś nie pasi to...powoli dojrzewam do wełniaczka, ale nie wiem, czy dojrzeję

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •