Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: czy wypada kupić ...

  1. #41
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolcia Zobacz posta
    Jeśli chcesz podarować nówkę to najlepiej żeby była ona z gatunku tych, które szybko miękną. Chociaż z drugiej strony rzadko należą do nich tak dobre dla nowicjuszek pasiaki i bawełny.
    A bambus Lenny Lamb?
    Ja nie miałam zbyt wielu chust, ale ta akurat wydawała mi się miękka i jest w paski.

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Nową

    Jedyna, jaką nową miałam to był pasiak Natki, i była mięciutka od poczatku
    Ja miałam dwie nowe Nati (bawełniane pasiaki) i jedna była mięciutka od początku a druga twarda i długo nie mogłam jej złamać.
    2009 2012

  2. #42
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ostatnio znajoma prosiła mnie o pośrednictwo w zakupie 2 chust dla 2 jej przyjaciółek będących w ciąży. Od razu napisała, że chce używane - w myśl zasady, że z chustami jest jak z winem - im starsze, tym lepsze I kupiłyśmy właśnie używane.

  3. #43
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sydney
    Posty
    9,491

    Domyślnie

    Tylko dopytaj sie, bo jak ktos nie przepada za pasiakami (jak ja) to nie bedzie zachwycony, oglednie mowiac
    Ja bym nie byla.
    Daniel Ikenna 30.05.2010, Obinna Samuel 18.11.2011, Celestin Ejike 01.08.2014

  4. #44
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    kujawsko-pomorskie
    Posty
    9

    Domyślnie

    koleżanki, moja córka ma już 10 miesięcy, daleko jej do chodzenia, trzeba dużo ją nosic, powiedzcie, czy warto jeszcze kupowac chustę? Do kiedy się używa chusty, bądż Wy używałyście? Jaką proponujecie? z niedrogich dla nowicjuszki?
    Ewa

  5. #45
    Chustoholiczka Awatar brikola
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    3,607

    Domyślnie

    jeśli to ma być prezent to wypada nową
    kupcie liscę. ą miękkie jak kaczusie!!!

  6. #46
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewchen76 Zobacz posta
    koleżanki, moja córka ma już 10 miesięcy, daleko jej do chodzenia, trzeba dużo ją nosic, powiedzcie, czy warto jeszcze kupowac chustę? Do kiedy się używa chusty, bądż Wy używałyście? Jaką proponujecie? z niedrogich dla nowicjuszki?
    Ewa
    To zależy od dziecka i trudno wyrkować. Za to- zawsze można sprzedać bez problemu i straty uzywaną chustę
    Moja córeńka niedługo kończy 1,5 roku, od kiedy ukończyła roczek śmiga sama na nóżkach, a w chuście i tak lubi chodzić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •