Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: krotka ile cm

  1. #1
    Chustofanka Awatar mama lucki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    gdańsk
    Posty
    301

    Domyślnie krotka ile cm

    potrzebuje rady.
    kupilam 5.5 (skosy po 15 cm wiec w sumie 5.3)rapalu zeby ja ciachnac na krotka. z reszty pewnie bedzie kolkowa albo paski do mt, ale tera kwestia jak ja ciachnac. chce zeby nadala sie na plecak i jakies proste wiazanie na bok.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    na plecak prosty 3,7,plecak z węzłem pod pupą i wiązanki na biodrze już z 2,7

  3. #3
    Chustofanka Awatar mama lucki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    gdańsk
    Posty
    301

    Domyślnie

    a kolkowa z pozostalosci za krotka nie bedzie?

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Karusek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    12,472

    Domyślnie

    najlepiej zawiąż ją w wiązanie, na które ma Ci starczyć i zmierz nadmiar chusty w ogonach
    (w niektórych chustach, jeśli jesteś szczupła, starcza nawet 3,2 na plecak prosty z węzłem z przodu - ale jak piszę, najlepiej zawiązać chustę na sobie z dzieckiem i zobaczyć, o ile jest za długa )

    edit: kółkowe Ski mają chyba 1,8 do kółek (czyli materiału potrzebujesz ciut więcej, żeby "przykryć" kółka)
    2 + 7 (2005-2018)

  5. #5
    Chustofanka Awatar mama lucki
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    gdańsk
    Posty
    301

    Domyślnie

    dxieki. mysl dobra. jutro wyprobuje.
    od roku zalegaja mi kolka. traf chcial ze czerwone a chusta tez czerwona wiec byloby jak znalazl tym bardziej ze kieszonka jest a do mt musialabym ja pruc.

  6. #6
    Chustofanka Awatar soh
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Japonia
    Posty
    495

    Domyślnie

    Ja kiedyś pocielam inke 5, wyszła mi kółkowa z krótkim ogonem i krótka chusta. Plecak wiazany z przodu da sie wycisnąć ledwo ledwo, częściej nosilam Kaline w taki sposób: http://m.youtube.com/watch?v=j1O1KAf...%3Dj1O1KAfCv68
    miałam krótsze ogony niż na tym filmiku.
    Soh i same corki - Majka (08/2007), Kalina (09/2009), Sumire (07/2012), i Amelka (02/2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •