Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24

Wątek: Z lekkim spóźnieniem kajam się i witam!

  1. #1
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie Z lekkim spóźnieniem kajam się i witam!

    Wchodząc początkowo na forum nawet nie podejrzewałam, że tak mnie wciągnie i pochłonie, dlatego też trochę zaniedbałam prezentację
    Niby witałam się pośrednio poprzez wątki innych chustonówek, ale to jednak nie to samo, co osobiste przedstawienie się. Poznając Was już troszkę, poczułam potrzebę uzupełnienia braków, tak więc...

    Mam na imię Agnieszka, od zawsze (i pewnie do końca) mieszkam w Krakowie, tu też pracuję w jednym z przedszkoli samorządowych jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i logopeda
    W listopadzie 2011 urodziłam córeczkę Hanię. Na stanie mam też męża Grześka
    Moje zainteresowania kręcą się (poza rodziną) wokół szeroko pojętej twórczości (rysunek, scrapbooking, wystrój wnętrz, szycie, eksperymenty kulinarne...), uwielbiam też czytać książki i słuchać muzyki z najróżniejszych gatunków, kocham snowboard, urzeka mnie wszystko co estetyczne i piękne (zodiakalna panna ).
    Córeczkę najczęściej noszę w ergo Tuli, rzadziej w chustach, ale ostatnio nadrabiamy , wielopieluchuję ją od całkiem niedawna, bo od skończenia roczku (oj, za późno, za późno zaczęliśmy), ale w dość szybkim czasie udało nam się skompletować całkiem pokaźny stosik

    Na forum znalazłam się w sumie przez przypadek szukając informacji nt wielopieluchowania... Z czasem odkryłam jaką kopalnią wiedzy, na interesujące mnie tematy, jest to miejsce: rodzicielstwo bliskości, wychowanie, twórczość handmade, wielo~, chusty, nosidła, ekologia i wiele wiele innych!
    Teraz tylko żałuję, że tak późno tu trafiłam

    Jeszcze raz witam wszystkie użytkowniczki i wszystkich użytkowników chustoforum. Mam nadzieję, że przynajmniej z częścią z Was nawiążę sympatyczną znajomość, a może nawet spotkamy się w realu (sheana pozdrawiam )

  2. #2
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    imponujące przedstawienie

    witaj serdecznie!

    ps. mam sentyment do Krakowa z czasów studenckich, zazdroszczę Ci tego miasta
    mama przedszkolaków

  3. #3

  4. #4
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gardenia Zobacz posta
    ps. mam sentyment do Krakowa z czasów studenckich, zazdroszczę Ci tego miasta
    Eh, ja kocham to miasto miłością beznadziejną i nie potrafię sobie wyobrazić mieszkania gdzie indziej... Niestety ostatnio coraz trudniej tu żyć, szczególnie z małym dzieckiem, ze względu na ogromne zanieczyszczenie powietrza (położenie w dolinie skutecznie uniemożliwia cyrkulację). Przez większość jesieni/zimy/przedwiośnia alarmujące stany powietrza i zakaz wychodzenia z domów kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych Cały czas mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni albo trzeba będzie uciekać gdzieś w góry...

    Dziękuję za powitanie dziewczyny!

  5. #5
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    Witaj!
    Ja też na początku przy córci nie znałam tego forum, nadrabiam teraz z synkiem, myślę że i ty nadrobisz przy drugim dziecku
    I tez mam nadzieję, że w takim pięknym historycznym mieście jakim jest Kraków będzie kiedyś zdrowiej.(Prawdę mówiąc nie wiedziałam, że jest tak źle).
    Ale przynajmniej dziecko noszone nie wdycha spalin prosto w nos
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  6. #6
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blafia Zobacz posta
    Eh, ja kocham to miasto miłością beznadziejną i nie potrafię sobie wyobrazić mieszkania gdzie indziej... Niestety ostatnio coraz trudniej tu żyć, szczególnie z małym dzieckiem, ze względu na ogromne zanieczyszczenie powietrza (położenie w dolinie skutecznie uniemożliwia cyrkulację). Przez większość jesieni/zimy/przedwiośnia alarmujące stany powietrza i zakaz wychodzenia z domów kobiet w ciąży, dzieci i osób starszych Cały czas mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni albo trzeba będzie uciekać gdzieś w góry...

    Dziękuję za powitanie dziewczyny!
    niestety wiem o czym piszesz, mieszkam w Beskidach 80km od Krakowa, góry mamy piękne ale co z tego... ostatnio wszedzie było glośno, ze u nas zanieczyszczenie powietrza większe niz nad Krakowem, ludzie palą śmieciami w piecach a miejscowosci leżą głównie w dolinach.... czyli nawet w górach nie jest lepiej;(
    a Kraków to Kraków Ach!
    mama przedszkolaków

  7. #7
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    witam z Podhala, zapraszam na kawkę jeśli będziesz w okolicy Nowego Targu

  8. #8
    Chustomanka Awatar musajka
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,073

    Domyślnie

    Hej, witam serdecznie pozdrów mój ukochany Kraków

  9. #9
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez musajka Zobacz posta
    Hej, witam serdecznie pozdrów mój ukochany Kraków
    to jest nas juz dwie
    mama przedszkolaków

  10. #10
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hajda Zobacz posta
    witam z Podhala, zapraszam na kawkę jeśli będziesz w okolicy Nowego Targu
    Przejeżdżamy przez NT kilka razy w roku, więc może rzeczywiście uda nam się spotkać

    Cytat Zamieszczone przez musajka Zobacz posta
    Hej, witam serdecznie pozdrów mój ukochany Kraków
    Dzięki dziewczyny za powitanie!

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Lepiej późno niż wcale Ale pamiętaj, że ta wiedza przyda Ci się przy drugim i kolejnych dzieciach, wtedy już będziesz matką forumowo oświeconą pełną gębą
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  12. #12
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Chica Bonita Zobacz posta
    Lepiej późno niż wcale Ale pamiętaj, że ta wiedza przyda Ci się przy drugim i kolejnych dzieciach, wtedy już będziesz matką forumowo oświeconą pełną gębą
    Hehe, jak Bóg da

  13. #13
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Witaj. to forum bardzo wciąga...

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  14. #14
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Witam i ja.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  15. #15
    Chustomanka Awatar Linus
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    616

    Domyślnie

    witam!
    kurcze, też nie miałam pojęcia, że w Krakowie jest tak źle
    jakby co zapraszam nad morze, u nas dużo jodu

  16. #16
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linus Zobacz posta
    witam!
    kurcze, też nie miałam pojęcia, że w Krakowie jest tak źle
    jakby co zapraszam nad morze, u nas dużo jodu
    A chętnie, chętnie, dawno nad naszym morzem nie byliśmy, a z Małą wcale.
    Właśnie dziś rano Małż słysząc jej kaszel (chora aktualnie) pytał czy chce w wakacje nad morze jechać jodu powdychać

  17. #17
    Chustomanka Awatar Gardenia
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    BW / Gorce
    Posty
    1,324

    Domyślnie

    nad morzem bylismy w sierpniu z naszym roczniakiem i małą fasolką w brzuchu pOki co zadnie nie chorowało wiec chyba działa!
    mama przedszkolaków

  18. #18
    Chustofanka Awatar Dafnia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    476

    Domyślnie

    Hej sąsiadko! Z tym powietrzem to faktycznie masakra ;/ Ja przed urodzeniem synka zdążyłam się parę km za Kraków przenieść - ale co rusz mnie korci "wyprawa" do centrum na spacerek - czytam sobie wtedy o stężeniu pyłów i szlifuję moje wiejskie chodniki

  19. #19
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gardenia Zobacz posta
    nad morzem bylismy w sierpniu z naszym roczniakiem i małą fasolką w brzuchu pOki co zadnie nie chorowało wiec chyba działa!
    I oby tak dalej!!
    Moja H przez 14miesięcy swojego dotychczasowego życia miała tylko raz tygodniowy katar (prawdopodobnie przez zęby), a teraz ją zmógł jakiś wirus. Chociaż postronny obserwator powiedziałby, że to dziecko jest zdrowe, bo rozrabia OKROPNIE!

    Cytat Zamieszczone przez Dafnia Zobacz posta
    Hej sąsiadko! Z tym powietrzem to faktycznie masakra ;/ Ja przed urodzeniem synka zdążyłam się parę km za Kraków przenieść - ale co rusz mnie korci "wyprawa" do centrum na spacerek - czytam sobie wtedy o stężeniu pyłów i szlifuję moje wiejskie chodniki
    lepiej poczekaj na koniec sezonu grzewczego, bo to właśnie przez to takie paskudne powietrze, ludzi palą wszystkim co popadnie.

  20. #20
    Chustonówka Awatar lili213
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Częstochowa
    Posty
    34

    Domyślnie

    Witaj Blafciu!



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •