Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39

Wątek: Ecobambino

  1. #21
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Mam od 2 tygodni. Kieszonki i otulacz b. fajnie uszyte, kieszonki mam z welurkiem syntetycznym i dobrze sie z niego kupy splukuje W otulaczu faktycznie te zakladki sa za duze, tez chyba pokombinuje z obcieciem. Wklady bardzo mi pasuja wielkoscia i miekkoscia, ale mimo ze juz kilka razy prane nadal slabo chlona i przecieka. Mam i te dolaczone do pieluch i z bambusem, chlonnosc bambusa niewiele wieksza. Do kieszonek uzywam tetry bambusowej, wklady uzywam do otulaczy po domu, gdy moge czesto zmieniac. Fajne, bo nie sa grube a Mloda jest juz b. aktywna.
    Rozmiarowo spore, ale tez moje dziecko z tych długich chudych, naprawde dopasowane ma jedynie rozmiarowe hand made. Acha, chwile trwalo zanim sie nauczylam jak sie to zapina.
    Ostatnio edytowane przez ania_i ; 30-03-2013 o 20:49
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  2. #22
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    czy ktos ma cos do pwiedzenia na temat tych Wklady bambusowo-weglowe ?
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  3. #23
    Chustofanka Awatar Kasienka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    496

    Domyślnie

    Mój Szymcio testował trenerki z frotą bambusową i uważam, że są rewelacyjne! Bardzo podobały mu się samochody i wcale nie chciał zdejmować tych majteczek z pupy i w dodatku bardzo się pilnował,żeby nie zrobić w nie siusiu co chwila przychodził i prosił żeby go wysadzić na kibelek w innych majteczkach tak nie ma... Nie miałam do tej pory styczności z frotą bambusową i byłam nią zachwycona, mięciutka, delikatna. Z czystym sumienie mogę polecić te majteczki i sama zastanawiam się nad kupnem takich mimo, że mamy już różne

  4. #24
    Chustonoszka Awatar pyriela
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sokołów Małopolski
    Posty
    95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilsi Zobacz posta
    czy ktos ma cos do pwiedzenia na temat tych Wklady bambusowo-weglowe ?
    podbijam pytanie ktoś korzystał?? Za taką cenę warto się skusić ??

  5. #25
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Testujemy majtki treningowe córa 2,5 roku i 13kg. Majteczki bardzo ładnie uszyte, mięciutki wkład bambusowy, córa właściwie nocnikowa w pieluszkę siusia tylko podczas spania, w majtki posikuje także nie przetestowałyśmy potopu ale podejrzewam że sporo wytrzymają. Na posikiwanie idealne. Jedno do czego sie mogę przyczepić to mogłyby być odrobinkę szersze w bioderkach bo ciężko się wkładało. Poza tym bardzo fajne
    Dziękuję za możliwość testowania

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  6. #26
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Kamilam-dziekuje pieknie za recenzje i zdjecia w akcjiCzy moge je pozyczyc i umiescic na strone fb?
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  7. #27
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    jasne

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  8. #28
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    U nas majteczki testowane na 2 latku. Było w sam raz jeśli chodzi o rozmiar. Cudnie miękkie i przyjemne w dotyku, starannie uszyte. Śliczny wzór
    Niestety też nie mieliśmy okazji przetestować chłonności, bo młody "jak na złość" zupełnie się odpieluchował

    Jedyny minus za ściągacze przy nózkach - fajnie jakby były bardziej rozciągliwe.

    Dziękujemy za możliwośc testowania.

  9. #29
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    To teraz ja się wypowiem. Testowałyśmy majtki, dziękuję bardzo za możliwość Było to moje pierwsze spotkanie z takim tworem, bo my tylko chinek używamy. Po wypakowaniu bardzo miłe wrażenia - ładne, miłe w dotyku, dobrze wykonane. Lena najpierw obejrzała z każdej strony po czym wskazała na swoją pieluchę i kazała sobie założyć. Wtedy nawet nie widać było prób odpieluchowania. Po zrobieniu siku zaczęła pokazywać na majtki i próbowała je ściągnąć, czyli zadziałało. W pieluchach z frottą wcześniej tak nie robiła. Kazała się posadzić na nocnik i pierwsze oklaski zebrała! Od tamtej pory coś się odblokowało (pewnie zbieg okoliczności) ale zaczęła informować jak ma mokro. Majty pojemne - tak powiem. Szkoda tylko, że tak długo schną no ale coś za coś.

    Minusem dla mnie był sposób wkładania. Lena szczupła w biodrach, ale ściągnąć już było gorzej. Nie wyobrażam sobie nakładać ich na dziecię powyżej 12 kilo - Lenki młodszy sąsiad.

    Dziękuję za udostępnienie do testów. Zdjęć w akcji niestety brak
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  10. #30
    Chusteryczka Awatar Ire
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Kraków NH, Suwalszczyzna zawsze :)
    Posty
    1,814

    Domyślnie

    Testujący-Milo, rok i 9 miesięcy, 13,5 kg, ale szczuplutki. Tak, jak poprzednicy nie zauważam żadnych wad, majteczki są mięciutkie, przyjemne w dotyku i jak na trenerki to bardzo chłonne, bo nawet przy pełnym siku były z zewnątrz tylko lekko wilgotne. Szkoda że tak długo schną, ale rozumiem że tak być musi. na bioderkach były ciasnawe, ale po zdjęciu nie widziałam odciśnięć na skórze. Myślę że to rozmiar optymalnie na 10-12 kg. Troche większe chętnie potestowalibyśmy jeszcze
    od 20.09.2011 pomagam Miłoszowi poznawać świat ))
    od 16.06.2015 szczęścia rodzinnego jeszcze więcej z Lidią :*
    od 08.05.2018 pełnia szczęścia- dołączył do nas Aleksander <3

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Testowała majteczki Liwia 22 miesiące,ponad 13kg Niestety zdjęć nie udało mi się zrobić,bo małej majty tak się spodobały,że nie chciała ich zakładać tylko ciągle oglądała auta na nich Raz udało mi się założyć na wyjście,ale niestety mocnego sika nie było tylko leciutkie popuszczenie,mimo wszystko ubranko suchutkie Wykonanie bardzo fajne i dokładne,bambus w środku rewelacyjnie miękki,podoba mi się,że jest po całości,a nie tylko w newralgicznym miejscu,przez co wilgoć lepiej się rozchodzi. Rozmiarówka chyba jednak troszkę przekłamana,bo miałam dość spore trudności,by wciągnąć je małej na pupala,ale jak już się włożyło to leżały jak ulał.W sumie co się dziwić,bo pul jak to pul się nie rozciąga,więc i trudności wystąpiły Ogólnie jestem na tak,gdyby były łatwiejsze w zakładaniu to z pewnością bym kupiła kilka par na drzemki
    Dziękujemy za możliwość testowania.

  12. #32
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Skoro tak zachwalacie te trenerki to pewnie się skuszę na dwie pary. Niebawem zaczynamy się odpieluchowywać pewnie się przydadzą,tym bardziej,że mały dwa latka w październiku kończy to nie bardzo go puszczać bez gatek po mieszkaniu kiedy dni coraz chłodniejsze,teraz czasem go puszczam bez gatek celem wietrzenia pupinki to czasem zaskoczy czasem nie ale ma jeszcze prawo..Mam dobre zdanie o tej firmie wiec nie powinnam narzekać ale widziałam na all majtki treningowe w niższej cenie około 15.99 czy jakoś tak śliczne kolorowe wzorki ale nie wiem jak z ich chłonnością ktoś ma używa?Warto kupić?
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar sweetrose
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    3,151

    Domyślnie

    Dziękuje za możliwość przetestowania trenerek. Testerem był mój 2,5 roczny synek, waga 15-15,5kg...
    majteczki nam się spodobały, młodemu nawet wzór bo wybierał je spośród wszystkich pieluch i majt...
    mięciusie, przyjemne w dotyku, starannie uszyte, frotka bambusowa wydaje się fajna i chłonna (tego nie wiem)
    mój synek ma ok 99cm i waży 15-15,5kg, ale jest chudzielcem, miałam problem z ubieraniem i zdejmowaniem, ale jak już się udało wcisnąć to były akurat niestety jak na złość mój syn komunikował wszelkie potrzeby, także w majteczki nie wylądowała ani kropelka moczu, także nie udało mi się sprawdzić ich chłonności, czy nieprzemakalności... dodatkowo w czasie testów byłam mega zapracowana małym zajmowała się babcia, także przy mnie miał 2 razy ubrane, nie zdążyłam nawet zdjęć zrobić, ogólnie bardzo nam się spodobały i gdyby nie to że młody jest już w trakcie odpieluchowania i rozmiar akuratny - to bym się skusiła na takowe myślę, ze łatwiej byłoby dopasować majteczki gdyby były gumeczki wokół udek. Ciężko określić rozmiarówkę bo pomimo kg wszystko zależy od budowy dziecka, myślę, ze dla szczuplaka to i do tych 15, max 16kg starczy.
    Junior 2011
    Oleksander 2016
    Zośka 2021

  14. #34

    Domyślnie

    Testował już jakiś czas temu trenerki 2 letni J.
    Wizualnie bardzo nam sie podobały.
    Niestety ani razu siusiu w nie nie zrobił, ani nawet nie popuścil więć o chłonności się nie wypowiem.
    No tyle, że strassznie dłuuugo schną.
    Dość ciasne, mimo chudzielca ciężko się zakładało i zdejmowało nie mówiąć już o tym, żeby delikwent sam zdjął.
    Pomysł napek zmiejszających bardzo mi się podoba.

  15. #35
    Chustonoszka Awatar pama
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    128

    Domyślnie

    kupiłam otulacz i niestety pierwsze wrażenie jak dla mnie bardzo śmierdział ( tania chińszczyzną), na razie w pralce mam nadzieję,że zapach minie i jakoś bedzie spełniał swoje zadanie

  16. #36
    Chustonoszka Awatar pama
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    128

    Domyślnie

    po kilku pranich otulacz już nie śmierdzi, trzyma tetrę w miarę, ogólnie jest okjedymy minus za duża zakładka na plecach i czczęściej muszę go wymieniać na inny

  17. #37
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Otulacz Ecobambino to była moja pierwsza wielorazówka. W sumie byłam zadowolona, ale teraz jak mam porównanie do innych to już trochę mniej. Jest raczej gruby, robi dużą pupę. Po chyba 5 miesiącach puściła nitka przy zakładkach, które tak jak piszą dziewczyny są duuże, ale omijam to nie wkłądając tetry czy władów, tylko kładę na te zakładki

  18. #38
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Posiadam dosyć sporo pieluszek Ecobambino i dwa otulacze. Pieluszki mam w obydwu wersjach tj bambus i welurek. Bambus bardziej chłonny niż welurek. Bambus cieńszy niż w pieluszkach Lulajbaby, co według mnie jest zaletą bo szybciej schną. Welurek się nie kulkuje. Używamy już ponad miesiąc i jestem b. zadowolona. Polecam. Świetny produkt w dobrej cenie. Otulacz posiada za duże zakładki( 'obrywają' one gdy się ich używa). Szczelny. Myślę że jakoś spróbuję te zakładki skrócić. Ogólnie rzecz biorąc warto dać tym produktom szansę ,gdyż za niewygórowaną cenę mamy fajny produkt.

    Ostatnimi czasy testujemy wersję formowanka + otulacz na noc. Jestem zachwycona tym połączeniem, gdyż otulacz bardzo dobrze otula formowanki.
    Ostatnio edytowane przez Mlena ; 20-10-2013 o 02:35

  19. #39
    Chustonoszka Awatar froggy80
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Warszawa i okolice :)
    Posty
    107

    Domyślnie

    Ja też podzielam dobre zdanie o ecomambino - mam chyba 4 kupione na bazarku i wyglądają jak nowe, nie kulkuje się welurek od środka, są solidnie uszyte i nie przeciekają - wydaje mi się tylko, że one są dość spore i szerokie w kroku, co nam nie przeszkadza, ale zależy to od osobistych preferencji nosiciela

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •