Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Wątek: Ecobambino

  1. #1
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie Ecobambino

    Nie bylo jeszcze watku a jestem ciekawa jak sie sprawuja
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:37
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  2. #2
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszły kieszonki, wyglądają bombowo. Zobaczymy jak się sprawują Na razie pralka

    Ps. Zaskoczyły mnie wkłady są meeeega długie :O

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  3. #3
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farfallina_07 Zobacz posta
    wklady sa rozmiaru 14x 36cm.Za dlugie?
    Nie tyle za długie, co nigdy takich nie miałam, przy żadnej pieluszce, zawsze dostawałam krótsze Dla mnie to chyba plus, chociaż dla mniejszych dzieci moga być trochę za długie

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Zgadzam się wkłady są rzeczywiście długie.

    Mi osobiście przeszkadza bliskie nabicie nap koło siebie, niewygodnie mi się zapina.


  5. #5
    Chustofanka Awatar ignasiamama
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola
    Posty
    192

    Domyślnie

    Ja mam dwie kieszonki od kilku dni - na razie sprawują się bez zarzutu - nie przeciekają - a są bardzo ładne. Rozmiarowo są duże - mój synek prawie 10 kilo a zapinamy na najmniejszy rozmiar i w pasie też prawie na maksa.

  6. #6
    Chustomanka Awatar asioczka
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    opolskie/ Dobrzeń W.
    Posty
    1,107

    Domyślnie

    Ja mam dwie pieluszki w zwierzece wzorki minkee z "rzutu" z poprzedniego roku i trzy z "rzutu" aktualnego.

    Sa to jedne z naszych ulubionych pieluszek. Małż, jak tylko sa wyprane, jedna z nich bierze do przebrania. Lubimy je za miekkosc, wydaja sie byc wygodne i nie ma problemu z wlozeniem wkladu. Jedna pieluszka (starsza) ma na pleckach jedna gumke przy wejsciu dla wkladu i to mi sie podoba. Dla lezacego malucha, jest to na pewno wygodniejsze. No, ale te nowe maja dwie gumki, ale miekkie sa, wiec nie ma problemu.
    Wklady chyba jeszcze nie do konca nabraly chlonnosci, bo po drzemce byl przeciek. Za to z innymi wkladami sprawdzaja sie znakomicie, niz nie przesiaka.
    Wzory sa boskie! niepowtarzalne!
    Starsze pieluszki sa troche wieksze, dlatego nowe bardziej mi sie podobaja, maja zgrabniejszy kroj
    Welurek pozostaje mieciusi po wielu praniach i daje fajne uczucie suchosci.
    Malz sie wypowiedzial: sa super miekkie, z dobrych tkanin uszyte
    Super pieluchy za rewelacyjna cene!
    18.11. 2009
    16.06. 2012
    09.12.2019

  7. #7
    Chustomanka Awatar do__ti
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    618

    Domyślnie

    dostałam pieluchy
    mięciutkie w dotyku

    szycie bez zarzutu
    a wygląd jabłuszek i ptasiorów
    piękniejsze niż na zdjęciu

    wrzucamy do pralki i jutro testujemy
    http://chusty.info/forum/showthread....nka-dziecięce... wymianka
    http://melodia-tomik.blogspot.com/ A poezja niech brzmi jak melodia, poezja i nie tylko, bo życie jest poezją...

  8. #8
    Chustomanka Awatar nynka87
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,494

    Domyślnie

    a jaką mają szerokość w kroku te pieluszki?

  9. #9
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Ja się wypowiem juz po testach: są jak najbardziej ok. Krój w porządku, nic nie przecieka, są zgrabne, choć odrobinę większe od innych moich kieszonek. Jestem bardzo zadowolona z tych pieluch, jak mi coś strzeli do głowy to kupię więcej na pewno

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  10. #10
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    A to są polskie pieluszki czy chinki?

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  11. #11
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    Dostałam otulacz. Na pierwszy rzut oka, a raczej nosa: pachną jak ubrania ze stadionu (chińskie) Właśnie doczytałam, że pochodzą z Chin... Druga rzecz, zakładka na wkład od strony plecków jest gigantyczna i obawiam się, że będzie non-stop obrywać kupą, może uda mi się to jakoś podciąć i podszyć. Z zalet: są mięciutkie, zgrabnie i porządnie uszyte. Zobaczymy, co będzie po testach na pupce.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  12. #12
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Mam kieszonki Ecobambino kupione akos w maju ubieglego roku,sprawuja sie nenajgorzej jedne z pierwszych jakie kupilam zaczynajac przygode z wielo nie ma przeciekow materrial sie nie spiera polar nie kulkuje ogolnnie jestem na tak
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  13. #13
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    a jaki jest pul?
    i jak się sprawuje po praniu w 60 stopniach?

  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    jest dosc gruby i nie dzieje u sie nic po praiu w 60 stopiach przynajjmnie u mnie
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  15. #15
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    Niestety - zgodnie z przewidywaniem, tak wielka zakładka na plecach to pomyłka!
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  16. #16
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Ja mam kilka kieszonek -stare kupione na bazarku i nowe kupione bezpośrednio. Jak na chinki są BARDZo miękkie i porządnie uszyte. Piore w 60, ale juz kilka razy poszly nawet na 90 i nic sie nie stalo wklady sa duze, al dla mnie to plus. Oczywiscie dziewczyny musialy do nich podrasnac, bo male to te kieszonki nie sa, raczej sa wiekszyny OS. Dla mnie ten dodatkowy rząd napek przy nozkach jest super - można naprawde dostosowac do dziecka. no i oczywiscie cena- rewelacja
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franada Zobacz posta
    Dostałam otulacz. Na pierwszy rzut oka, a raczej nosa: pachną jak ubrania ze stadionu (chińskie) Właśnie doczytałam, że pochodzą z Chin... Druga rzecz, zakładka na wkład od strony plecków jest gigantyczna i obawiam się, że będzie non-stop obrywać kupą, może uda mi się to jakoś podciąć i podszyć. Z zalet: są mięciutkie, zgrabnie i porządnie uszyte. Zobaczymy, co będzie po testach na pupce.
    Rzeczywiscie spojrzałam na zdjecia (na allegro) i wydają się spore te zakładki
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  18. #18
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,606

    Domyślnie

    No właśnie ta zakładka to pomyłka Na razie dajemy wkład na nią, ale kombinuję jakby ją przyciąć - nie wiem, czy to można później ręcznie obrębić?
    Faktycznie sama pieluszka jest spora, ale nasza córka waży już 5,7kg i jest dla niej zupełnie ok w wersji najmniejszej. PUL jest miękki, pieluszka ładnie leży.
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  19. #19
    Chustomanka Awatar gosica502
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    1,194

    Domyślnie

    Franada mikropolarowe te zakładki? Bo jesli tak to mikropolar sie nie strzepi, mozesz przyciac i nie bedzie nic sie psulo potem

  20. #20
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    10

    Domyślnie

    franada czy to moze taki masz otulacz http://allegro.pl/otulacz-na-pielusz...045914004.html ?
    a ile ma szerokosci w kroku i czy bokami nic nie przelatuje ani nie cieknie? Synek jak narobi w jednorazowke to az cale "firanki" sa wyswiechtane

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •