Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Natkowa długość realna

  1. #1
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie Natkowa długość realna

    Zastanawiam się jak miewa się obecna natkowa rozmiarówka.
    Moje jaskóły 4 to realnie 4m po boku, inne lny podobnie.

    Czy Nati podtrzymuje tę tendencję, czy wychodzą czwórki o długości 3,6 m po boku ??

    Pytam w kontekście preorderu....
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

  2. #2
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Nie ma chyba reguły - kiedyś właściwie ZAWSZE szmaty natkowe były dłuższe, teraz niekniecznie. Z tego co ja mam w tej chwili/miałam niedawno - Japan 5 merynosowy ma minimalnie więcej niż 4,2, jaskóły lniane czerwono-czarne 4 miały chyba równo 3,7, Rivea merynosowa 4 ms jakieś 3,7-3,8 pewnie, konopne zębatki 4 prawie 4 metry, Twoja Mea wełnaina ma nieco mniej niż powinna, dwie Almy Mater które u mnie były przez moment różniły się kilkunastoma cm, po praniu jedna byłaby pewnie 3,7, druga blizko 3,9... Ruletka
    Ostatnio edytowane przez livada ; 07-02-2013 o 11:31 Powód: Literówka
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #3
    Chustomanka Awatar Roma
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,451

    Domyślnie

    No to mi nie pomogłaś. I dalej nie wiem czy zostać przy 5 czy zmienić zamówienie na 4 eh ...
    Justyna.
    Doradca Noszenia w Chuście i Nosidłach Miękkich Akademii Noszenia Dzieci (Kraków, czasem Krosno)
    Adam
    16.10.2009, Blanka 3.11.2011, Emil 6.09.2014

    Świat to lustro. Twój świat zewnętrzny jest dokładnym odbiciem twojego wnętrza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •