Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Wątek: Komiksy dla dzieci

Chustomanka Awatar Marko
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

Czy to kolejna książka o tym, jaka to fajna przygoda ta wojna? Popularny motyw ostatnio :/

Chustoholiczka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Marko Zobacz posta
    Czy to kolejna książka o tym, jaka to fajna przygoda ta wojna? Popularny motyw ostatnio :/
    Są elementy humorystyczne, oprawca nie jest tak okrutny jak był, historia z tego punktu widzenia jest nieprawdziwa, ale nie chcę serwować chłopcu który ma 8 lat takiego okrucieństwa, a historia bardzo go interesuje. Na okruciństwa wojenne ma jeszcze czas.
    Książek historycznych dla dzieci mam sporo, komiksów historycznych dla dzieci niewiele. A seria o Antku jest naprawdę dobrze opisana i narysowana. Dla młodszych dzieci które nie mają jeszcze historii jest bardzo dobrze zrobiona. Polecam, aczkolwiek to my sami musimy sobie odpowiedzieć czy chcemy aby od takiej historii dzieci zaczynały.

Chusteryczka Awatar Ronja
    Miejscowość
    Warszawa

Domyślnie

U nas ostatnio na tapecie komiksy przyrodnicze. Wszystkie się podobają i młodemu (6l.) i mnie
    "Nieumarły las" i kolejne
    "Ryjówka przeznaczenia" i kolejne (choć pod względem krytyki gender hmm, mogłyby być trochę lepsze)
    "Bardzo dzika opowieść" - cudeńko, nowość od KG
    Witek 2012

Chustoholiczka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Marko Zobacz posta
    Na yt są filmikina podstawie tych komiksów. Polecam. Dokładnie zobaczysz co i jak.

Uprawnienia umieszczania postów