Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Pomóżcie czy ktoś ma otulacz Flip LOVELACE?

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie Pomóżcie czy ktoś ma otulacz Flip LOVELACE?

    Szukam kogoś kto ma otulacz Flip wzór Lovelace. Kupiłam jeden na bazarku i ale mam pewną wątpliwość ... czy ktoś ma i mógłby pomóc?

  2. #2
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    A on jest chyba technicznie taki sam jak gładkie, jakie wątpliwości masz? Może użytkowniczki innych flipów będą mogły Ci pomóc

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    213

    Domyślnie

    Ja mam Bumgenius Freetime w kolorze Lovelace i otulacz Flipa w kolorze niebieskim, może być?

  4. #4
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    ja mam ... chyba
    Mama Kubusia i Basi

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny wysłałam priv. Kupiłam taki otulaczyk na bazarku i drugi sobie zamówiłam już nowy i przyznam szczerze, że jestem zawiedziona jego wyglądem. Teraz nie wiem czy to kwestia tego, że ten otulacz taki jest czy kwestia "wersji", którą kupiłam. Pul w środku jest jakby różowy (wygląda jak zafarbowany). Z zewnątrz to co ma być białe też nie jest śnieżnobiałe ale takie jakieś hmm brudne. Nie wiem czy poprzedniej właścicielce zafarbował czy taki jest. Jeśli taki jest to zrezygnuje z tego, który zamówiłam póki jeszcze nie wysłali bo średnio mi się podoba. Z góry dzięki za pomoc.

  6. #6
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    ja mam
    Twój opis raczej nie pasuje do nowego lovelace

  7. #7
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Ja tez mam i mój również nie pasuje do Twojego opisu..

  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Czyli dziewczyny ten Pul od wewnętrznej strony i ten, który chroni napy nie jest różowy (taki brudny róż)? Jedna forumka odpisała, że u niej też taki jest lekko różowy ale jest. U mnie po tej wewnętrznej stronie jest mocno różowy.

  9. #9
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    jest biały, być może nie snieżnobiały, ale na pewno nie różowy

  10. #10
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Właśnie zauważyłam ten wątek :] tak jak Ci odpisywałam, kupiłam go jako nowy i serio nie zauważyłam by po jakimś praniu jego wygląd się zmienił, a zresztą piorę w 40stopniach i to same pieluszki bez ubranek/ ręczników itp więc nie za bardzo nawet mam pomysł co by miało zafarbować i dziwne by było gdyby tylko Flip na tym ucierpiał. Ale tak jak pisałam możesz go "zwrócić"
    źle się jakoś czuje z tym ,że chyba uważasz ,że kłamię twierdząc, że nic się z nim nie działo niesamowitego..

  11. #11
    Chustofanka Awatar Blafia
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    423

    Domyślnie

    Avelaa może zrób dokładne zdjęcia w zbliżeniu i wrzuć tu. Może to, co tobie przeszkadza, dla innych użytkowniczek nie jest wadą - wiadomo, każdemu podoba się coś innego. Zawsze możesz komuś odsprzedać, skoro zamówiłaś drugi nowy.
    A może trafiła się taka seria, przy której użyli innego materiału PUL, dlatego takie rozbieżności w wyglądzie, ciężko rozstrzygnąć...

  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    No właśnie to samo miałam zaproponować. Pokaż nam zdjęcia a miłośniczki BG się wypowiedzą
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  13. #13
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    Właśnie zauważyłam ten wątek :] tak jak Ci odpisywałam, kupiłam go jako nowy i serio nie zauważyłam by po jakimś praniu jego wygląd się zmienił, a zresztą piorę w 40stopniach i to same pieluszki bez ubranek/ ręczników itp więc nie za bardzo nawet mam pomysł co by miało zafarbować i dziwne by było gdyby tylko Flip na tym ucierpiał. Ale tak jak pisałam możesz go "zwrócić"
    źle się jakoś czuje z tym ,że chyba uważasz ,że kłamię twierdząc, że nic się z nim nie działo niesamowitego..
    Nie czuj się urażona założyłam ten wątek, żeby mi ktoś podpowiedział czy taki jest czy nie. Pisałam do Ciebie później priv z tym pytaniem i otrzymałam odpowiedź. Pewnie ten Flip taki już jest. Jeśli mówisz, że nie jest zafarbowany to Ci wierzę. Nie mam podstaw, żeby tego nie robić. Z nowego Flipa w tym wzorze się wycofałam. To nie Twoja wina, że mi Flip nie przypasował Chciałam po prostu widzieć czy taki jest czy nie. Ja pewnie większość dziewczyn mam różne doświadczenia z kupowaniem pieluszek na bazarku. Kupiłam kiedyś np. Charlie banana w idealnym stanie z mega rozwarstwionym pulem. Nie dało się tego nie zauważyć a jednak poprzednia właścicielka nie zauważyła W każdym bądź razie na pewno nie mam do Ciebie pretensji czy coś takiego i mam nadzieję, że Cię nie uraziłam.

  14. #14
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    tak jak dziewczyny wcześniej napisały mógł być użyty inny pul
    miałam tak kiedyś z jakimiś pieluszkami kieszonkami (niestety nie pamiętam chyba ChB ale nie jestem pewna)
    kupowane w tym samym czasie i u tego samego sprzedawcy a po kilku praniach różniły sie tak jakby były z innej partii

  15. #15
    Chustoguru Awatar yanettee
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    8,342

    Domyślnie

    ja mam ten otulacz i nie jest biały, wpada w lekko różowy
    najbardziej widać jak jest mokry po praniu zaraz
    aha, i nowy byl biały, zaróżowił sie po praniu dopiero
    Mama Kubusia i Basi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •