Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54

Wątek: Pupuś (chinki)

  1. #41
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Podlasianka Zobacz posta
    Też już o tym myślałam, ze może te moje pieluchy jakieś nie takie. Szkoda, bo i ładne i tanie. Żadne inne takich psikusów mi nie robią na szczęście
    A myślałaś o reklamacji? Producent pisze o gwarancji...
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  2. #42
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc machnęłam na to ręką. Kupiłam je, aby wypróbować coś tańszego i z minky (mam same pule), sprawdzić, czy tańsze, znaczy gorsze, czy jednak wcale nie musi tak być. Gdybym obkupiła się w nie w wielkiej ilości, to pewnie bym reklamowała. Na szczęście skusiłam się na cztery i już je odżałowałam.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Podlasianka Zobacz posta
    Szczerze mówiąc machnęłam na to ręką. Kupiłam je, aby wypróbować coś tańszego i z minky (mam same pule), sprawdzić, czy tańsze, znaczy gorsze, czy jednak wcale nie musi tak być. Gdybym obkupiła się w nie w wielkiej ilości, to pewnie bym reklamowała. Na szczęście skusiłam się na cztery i już je odżałowałam.
    ja bym reklamowała Skoro inni chwalą, to może faktycznie się Tobie trafiła wadliwa partia.
    robię sobie odwyk

  4. #44
    Chustofanka Awatar Syginek
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    353

    Domyślnie

    Przy formowankach maja informacje, ze szyte recznie z tkanin polskich.

  5. #45
    Chustonówka Awatar awersja
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    48

    Domyślnie

    Uaktualniam moją opinię z pierwszej strony w tym temacie.
    Kieszonki mi nie ciekną w ogóle z wkładami, które były dołączone do nich.
    Widocznie potrzebowały więcej prania no i pupa Młodej trochę urosła przez ten miesiąc, więc to pewnie też zrobiło różnicę.
    Jestem baaardzo z pupusiów zadowolona.

  6. #46
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez awersja Zobacz posta
    Uaktualniam moją opinię z pierwszej strony w tym temacie.
    Kieszonki mi nie ciekną w ogóle z wkładami, które były dołączone do nich.
    Widocznie potrzebowały więcej prania no i pupa Młodej trochę urosła przez ten miesiąc, więc to pewnie też zrobiło różnicę.
    Jestem baaardzo z pupusiów zadowolona.
    Cieszę się, że pieluszki Cię nie zawodzą! Chociaż osobiście nie jestem z nich zadowolona to słyszę coraz więcej pozytywnych opinii na ich temat. Być może nie sa to po prostu pieluchy stworzone dla mojego dziecka. Trochę szkoda, bo ładne i tanie są
    „Ekologia zaczyna się od pościelenia łóżka, wzięcia prysznica, umycia zębów po jedzeniu i zmycia naczyń. Nie mówcie mi o wielkiej ekologii. Jeśli zrobicie podstawowe rzeczy wokół siebie, to panujecie nad swoim życiem. Pierwsza rzecz w ekologii, to zadbać o to, co jest wokół. Nie można myśleć o całej ziemi i o wszystkich ludziach, a nie robić nic w swoim życiu.” (W. Wharton)

  7. #47
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    24

    Domyślnie

    U mnie "Pupuski" sprawdzają się lepiej niż (drogie) kieszonki innej polskiej firmy. Mam 5 sztuk w swoim stosiku kieszonkowym, jedynie najnowsza jeszcze nie jest w 100% pewna, ale z każdym praniem jest coraz lepsza. Sprawidziły się dopiero jak corka przekroczyla 6 kg, ale tak było ze wszystkimi wielorazówkami, kóre mamy (mamy wszystko one size).

  8. #48
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,264

    Domyślnie

    jak wam się sprawdzają formowanki pupusowe?
    bo wyglądają nieźle a i cena też nie powala
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  9. #49
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    24

    Domyślnie

    Ja się też chętnie dowiem jak się sprawują te formowanki bo też mi się podobają.

  10. #50
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Mam jedną pupusiową formowankę w stosiku i jak dołożę do niej wkładkę np.nocną CP lub nawet zwykłą bambusową to bez roblemu synek przesypia w niej noc w wełniaku jako dodatkowe zabezpieczenie.
    Wełniaka mam z allegro za 15zł ale sprawdza się lepiej od niektórych droższych.
    Natomiast moje ostatnie odkrycie z tej firmy to kieszonki z podwójną gumką.Są zajefajne.Wzorki cudowne pul nie przecieka i na spacerki w końcu mały megasikacz może mieć kieszonkę nawet i dwie godziny na pupie jeżeli nie mam gdzie go przebrać.
    Szczerze polecam i firmę bo tanio i komfortowo szybka wysyłka i towar,bo za tą cenę jest zaskakująco dobry
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  11. #51
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Ma ktos ten wklad skladany na 3 bambusowy? Przypomina troche Apple?
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  12. #52
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Posiadam 4 pieluszki pupusowe- jedna pul ze wzorem dolców i 3 minkee łapki(podwójne gumki), czarna-love i zebra. Spisują się bez zarzutu. Czasem przeciekną ale tylko dlatego że mały śpi i nie chce go budzić zmianą pieluchy. Uważam, że warto rozważyć ich kupno gdyż są dobrej jakości w przyzwoitej cenie. Pieluszka w łapki(podwójne gumki) jest odrobinę węższa w kroku od tych z pojedynczymi gumkami.
    Ostatnio edytowane przez Mlena ; 20-09-2013 o 23:34

  13. #53
    Chustonówka Awatar aga.gwa
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Łomianki
    Posty
    20

    Domyślnie

    Formowanka noworodkowa ( tylko to mam pupusa) baaaardzo cieniutka

  14. #54
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    58

    Domyślnie

    Mamy kilka sztuk kieszonek, pul i minky, zarówno z pojedynczą, jak i z podwójną gumką i trzy otulacze.
    Kieszonki - całkiem przyjemne, nie przeciekają (używamy wkładów mikropolarowych albo tetry), wzorki raczej fajne.
    Wady: mikropolar jednak się niszczy w praniu, ale wydaje mi się, że to kwestia partii. Poza tym jest to one-size, ale kiedy Adaś był młodszy i chudszy, zdarzały się wycieki przy nóżkach.
    Otulacze - również bardzo przyzwoite, jak dla mnie lepsze niż LL.
    Generalnie fajny stosunek jakości do ceny.
    Adaś 27.05.2013

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •