Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 54

Wątek: Pupuś (chinki)

  1. #21
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farfallina_07 Zobacz posta
    chinskiej taniej sile roboczej obojetne jaka metke naszywajesli mialo by byc jak mowisz to pieluchy tj jak itti biti,bumgenius,fuzzi bums -jeszcze dlugo by tu wymieniac tez nie powinny byc sprzedawane pod wlasnym logo,bo to przeciez tez produkt chinski.
    Otóż to! Ważne, czy ten co metkę naszywa pilnuje jakości swoich produktów.
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  2. #22
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    tylko szkoda, że na allegro są sprzedawane jako produkt polski. jak dla mnie produkt polski = wykonanie w polsce. no, ale może się czepiam?

    W sumie najważniejsza jest jakość tych pieluszek, co nie? ale chyba narazie sobie odpuszczę jednak ich zakup

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No i o to mi właśnie chodzilo,żeby się ludź jeden z drugim nie głowił czy jest to wykonane w polsce czy ma tylko logo Polskie a metke chińską a jakość no cóż różnie to z nią bywa
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Niektorzy sprzedawcy rzeczywiscie pisza w aukcji ze produkt polski,ale skoro dane pieluszki sa identyczne jak te u sprzedawcy ktory nie zataja ze sa z Chin no to chyba logiczne skad pochodza te pierwszeA metka i tak prawde powieBo na cle metki sprawdza i jak bedzie na nich co innego jak w papierach lub tez wogole nie bedzie metki wewnetrznej to nie puszcza.
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  5. #25
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez farfallina_07 Zobacz posta
    Niektorzy sprzedawcy rzeczywiscie pisza w aukcji ze produkt polski,ale skoro dane pieluszki sa identyczne jak te u sprzedawcy ktory nie zataja ze sa z Chin no to chyba logiczne skad pochodza te pierwszeA metka i tak prawde powieBo na cle metki sprawdza i jak bedzie na nich co innego jak w papierach lub tez wogole nie bedzie metki wewnetrznej to nie puszcza.
    dobrze prawisz

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atorianna Zobacz posta
    a zapodaj linka, gdzie je można kupić. Bo ja znalazłam tylko polskie o nazwie Pupus..? i tak sie zastanawiam, czy to te same? Tylko, że te pieluszki o nazwie Pupus - tam jest napisane, że producent jest polski
    To są te http://dlapupy.pl/pl/c/Pieluchy-wiel..._producer_81/1 ? Bo tutaj są pod nazwą Pupuś i się zastanawiam, czy to są te same.
    robię sobie odwyk

  7. #27
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wesoła_mrówka Zobacz posta
    To są te http://dlapupy.pl/pl/c/Pieluchy-wiel..._producer_81/1 ? Bo tutaj są pod nazwą Pupuś i się zastanawiam, czy to są te same.
    no tak wlasnie te. na allegro znalazlam z info, ze produkt polski

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atorianna Zobacz posta
    no tak wlasnie te. na allegro znalazlam z info, ze produkt polski
    produkt polski produkowany w Chinach
    robię sobie odwyk

  9. #29
    Chusteryczka Awatar Vernea
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    2,432

    Domyślnie

    W kwestii wyjaśnienia. PUPUS jest producentem polskim. Część produktów jest produkowana w Polsce, część w Chinach.
    www.nosimydziecko.pl chusty do noszenia dzieci, nosidełka ergonomiczne
    www.vernandnea.pl rodzinny sklep internetowy
    www.pluszowapileczka.pl internetowy sklep z zabawkami


    Moje cztery Szczęścia: 2008, 2010, 2012, 2017

  10. #30
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Tak i zupka chińska robiona w radomiu
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  11. #31
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie Osobiście - nie polecam

    Znam pieluszki Pupus. Kupując, byłam przekonana, ze jest to produkt pochodzący z Polski, a nie tylko z polską metką. Made whit love it China na metce było bardzo rozczarowujące. Ale i tak postanowiłam spróbować. Niestety. Ładne, bo ładne, ale przeciekają pomimo wielu prań. I nie jest to kwestia wkładu, który był w zestawie, bo używałam wielu innych. Cieknie nawet PUL, który jak się trochę rozciągnie w palcach i popatrzy pod światło, jest prześwitujący... Nie mogę natomiast się wypowiedzieć na temat pieluch formowanych, które na 100% są szyte w Polsce i ładnie się prezentują.

  12. #32
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    A ja jestem z Pupusów ogromnie zadowolona. Jeszcze się nie zdarzyło by przeciekły, używam wkładów z włóknem węglowym.
    Pupusy to jedyne pieluszki z niższej półki cenowej, których używam. Jedyną rzeczą którą mogliby poprawić są napy - są dość "rzadko" rozmieszczone i czasami miałam opcję zapiąć ciut za luźno lub ciut za ciasno.
    Poza tym przesyłka damowe jest bodajże od 90 zł (gdy się kupuje ze strony prodeucenta) i mają całkiem przyjemny program lojalnościowy

  13. #33
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    A ja jestem z Pupusów ogromnie zadowolona. Jeszcze się nie zdarzyło by przeciekły, używam wkładów z włóknem węglowym.
    Pupusy to jedyne pieluszki z niższej półki cenowej, których używam. Jedyną rzeczą którą mogliby poprawić są napy - są dość "rzadko" rozmieszczone i czasami miałam opcję zapiąć ciut za luźno lub ciut za ciasno.
    Poza tym przesyłka damowe jest bodajże od 90 zł (gdy się kupuje ze strony prodeucenta) i mają całkiem przyjemny program lojalnościowy
    a jak te wkłady z wloknem weglowym?na noc moga byc czy raczej na dzien?

  14. #34
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    ja jestem z tych wkładów zadowolona. na noc wkładam 2, tak na wszelki wypadek, ale wtedy pupa jest ogrooomna, więc wydaje mi się że jeden starczy. Tyle tylko że synek się w nocy budzi na karmienie i jest przewijany więc dłużej niż 4h nie zdarzyło się by leżał w pieluszce. Przy innych wkładach nie było takiej chłonności.

  15. #35
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    ja jestem z tych wkładów zadowolona. na noc wkładam 2, tak na wszelki wypadek, ale wtedy pupa jest ogrooomna, więc wydaje mi się że jeden starczy. Tyle tylko że synek się w nocy budzi na karmienie i jest przewijany więc dłużej niż 4h nie zdarzyło się by leżał w pieluszce. Przy innych wkładach nie było takiej chłonności.
    a szybko schną? jak bambus ?

  16. #36
    Chusteryczka Awatar Martulec
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    2,625

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Atorianna Zobacz posta
    a szybko schną? jak bambus ?
    bardzo szybko - przynajmniej te które ja mam (też kupione w Pupusie)
    bo wkładki bambusowe jakie miałam to schły i schły i już drugie pieluchowe pranie robiłam a one dalej schły....
    i jeszcze jedna zaleta, ponieważ te węglowe są ciemne to się plamy nie robią, a wiadomo przy dziecku co jeszcze na piersi papierki jednorazowe nie zawsze dawały radę i często gęsto coś się poplamiło.

  17. #37
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    A u mojej znajomej wkłady bambusowe nie sprawdziły się w ogóle. Dziecko było w nich niespokojne, wierciło się. Po zdjęciu pieluszki z pupy okazało się, ze skóra jest pod nią czerwona i bardzo ciepła. Zrezygnowała z ich używania. Były to wkłady węglowo-mikrofibrowe, grube i takie mięsiste, wydawały się okej.

  18. #38
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martulec Zobacz posta
    A ja jestem z Pupusów ogromnie zadowolona. Jeszcze się nie zdarzyło by przeciekły, używam wkładów z włóknem węglowym.
    Pupusy to jedyne pieluszki z niższej półki cenowej, których używam. Jedyną rzeczą którą mogliby poprawić są napy - są dość "rzadko" rozmieszczone i czasami miałam opcję zapiąć ciut za luźno lub ciut za ciasno.
    Poza tym przesyłka damowe jest bodajże od 90 zł (gdy się kupuje ze strony prodeucenta) i mają całkiem przyjemny program lojalnościowy
    Szkoda, że nie mogę powiedzieć tego samego. Mam cztery pieluchy tej firmy. 3 z minky, 1 z pul-u. Ciekną notorycznie. W domu jakoś niespecjalnie mi to przeszkadzało i tak często zmieniam pieluszkę małej. Ale jak zapakowałam córę w tą pieluchę na wyjazd (gapa ze mnie, wszystkie inne były mokre, a wyjazd niespodziewany) i przy -2 stopniach na podwórku po niecałej godzinie całe spodnie były mokre, powiedziałam sobie, ze nigdy więcej już ich nie założę. Słowa dotrzymałam, leżą sobie w szafce i nie mam nawet sumienia, żeby komuś oddać.

  19. #39
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No to Ci się chyba jakaś felerna partia trafiła bo moje pupusie nie przeciekają.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

  20. #40
    Chustonoszka Awatar Podlasianka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Białystok
    Posty
    132

    Domyślnie

    Też już o tym myślałam, ze może te moje pieluchy jakieś nie takie. Szkoda, bo i ładne i tanie. Żadne inne takich psikusów mi nie robią na szczęście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •