Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Ulubione formowanki

  1. #21
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Moje ulubione obecnie: bambusowa miękkość Kokosi i Ecodidi z welurem bambusowym od pupy i na wkładach, mięciutkie, elastyczne i chłonne
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  2. #22
    Chustofanka Awatar olady
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Siemianice/Słupsk
    Posty
    395

    Domyślnie

    tots bots flexitot 1.chłonne 2. bardzo szybko schną 3. dobrze dopasowane 4. opcja bambus albo mikrofibra od pupy
    Pierwszy chuścioszek 09.2014
    Trzy chuścioszki 11.2015

  3. #23

    Domyślnie

    ecodidi bambusowa z kieszonką, do srodka cienki bambus, od pupy wkladka polarkowa i jestem pewna że moje sikające dziecko nie będzie mieć przecieku na spacerze(trzyma kilka godz nawet)do tego są zgrabne i nawet te mniejsze otulacze je obejmują.ostatnio się przekonałam do pupeko- zgrabne choć grube, ladne kolorki, od pupy sucho. niestety i jedne i drugie długo schną, ale chyba nie można mieć wszystkiego...

  4. #24

    Domyślnie

    zastanawiało mnie jeszcze kokosi bambusowy puch... ale nie miałam w końcu okazji testować

  5. #25
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    a dla mnie formowanki z tetro za sprytne rozwiazanie do nocnikowania i dobrej jakosci flanelke ale nie są to formowanki na długo bardzo podobały mi się formowanki z kiesoznką z puppi ale welur bambusowy nam sie nie przyjał
    3 horkruksy

  6. #26

    Domyślnie

    a co z tym welurem nie tak?

  7. #27
    Chustofanka Awatar olady
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Siemianice/Słupsk
    Posty
    395

    Domyślnie

    Weryfikuje po 5 miesiącach pieluszkowania. Tots bots dalej lubię ale zdarzają się przecieki na plecach bo te formowanki mają specyficzną budowę. Niezawodne jak na razie na nocki są z pupeko te wielgachne plus otulacz flip, ale wtedy nad ranem jest smrodek intensywny. Z welnianymi gaciami już takich zapachów nie ma,ale całej nocy taki zestaw mi nie wytrzyma niestety.
    Pierwszy chuścioszek 09.2014
    Trzy chuścioszki 11.2015

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •