Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: MT - różnice w cenie

  1. #1
    Chustonoszka Awatar kasz
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa Wola Bemowo
    Posty
    112

    Domyślnie MT - różnice w cenie

    Hej,
    właśnie przymierzam się do kupna mt dla Gabulca i oglądam sobie te szyte przez forumki Madame GooGoo, Pani_Olo, Marta-la, Pathi czy Doux-doux.
    Między mt są dość duże rozbieżności cenowe i zastanawiam się czym są spowodowane? Czy to tylko kwestia wzornictwa czy też jakości materiałów, sposobu wykonania? Czym się tak naprawdę różnią?
    Ostatnio edytowane przez kasz ; 23-01-2013 o 23:20 Powód: tytuł postu
    Wero i Miki (10.09.2015)

  2. #2
    Chustoguru Awatar marta-la
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    8,109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasz Zobacz posta
    Hej,
    właśnie przymierzam się do kupna mt dla Gabulca i oglądam sobie te szyte przez forumki Madame GooGoo, Pani_Olo, Marta-la, Pathi czy Doux-doux.
    Między mt są dość duże rozbieżności cenowe i zastanawiam się czym są spowodowane? Czy to tylko kwestia wzornictwa czy też jakości materiałów, sposobu wykonania? Czym się tak naprawdę różnią?
    Myślę że w samych mt rozbieżności aż takich nie ma. Po prostu Doux-Doux i Madame GooGoo to głównie nosidła ergonomiczne (z klamrami zamiast pasów wiązanych) a te są sporo droższe.

  3. #3
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja myślę,że jednak może chodzić także o wzornictwo. Jednak każda firma ma swoje nietypowe wzory, których wymyślenie i wykonanie zajęło jakąś ilość czasu, którą potem wyceniają tak, a nie inaczej.
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar sheana
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Puszcza (krk)
    Posty
    3,735

    Domyślnie

    Oj są też róznice, miałam Pathi, Nubikowe MT, Pani_Olo. I według mnie - różnice we wzorach nieco, bo wykonanie wszystkich mnie zachwyciło i je uwielbiałam i uwielbiam.

    Każde jest nieco inne, np Pathi ma mocne dość wcięcie w boku i spokojnie można podwijać pas biodrowy mając dwurozmiarowe nosidło wtedy - bo panel się zwęża i skraca. Nie przekonał mnie dopinany kapturek, bo ciągle zapominałam go. Prześlicznei wykończone, pas obszyty wzorkiem, odróżnia się naramienny od biodrowego, co czasem, jak się chce na szybko ściągać i jest się nowym to może się przydać.

    Pani_Olo najnowsze moje i chyba ulubione ma bosko wypełnione pasy, nie tylko w ramionach ale też na długość i dziecko ma nieco wypełnienia pod nóżkami - fajne latem jak na gołe nogi zakładałam. Wadą - jest dość ciężkie

    Nubik - rewelacja w wypełnieniu pasów. Bardzo ciekawe hafty Zalezy pewnie od materiałów, ale mamy duże na starszą i jest mega lekkie i kompaktowe.

    Tak więc nie jakość według mnie
    Lauron(Smo) 12.06.2010, Bruno(Gadzinka) 12.01.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •