Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: proszek Rockin Green

  1. #21
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    647

    Domyślnie

    dubel przepraszam
    Ostatnio edytowane przez bianka2009 ; 26-01-2013 o 20:54

  2. #22
    Chustofanka Awatar karminek
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    juz Gdańsk...
    Posty
    368

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    Nigdy, ale to nigdy nie prałam pieluch w 40 stopniach, tylko w 60, bo w tej temperaturze gina dorosłe bakterie mezofilne, w temperaturze 100stopni giną ich przetrwalniki (niektórzy biolodzy twierdza, że w 90 i wyżej), dlatego raz na miesiąc prałam na 90 stopniach lub wygotowywałam w garze (prócz PULa), żeby osiągnąć wyższą temperaturę i jednoczesnie wybielić i odkamienic pieluchy, co na ich stan świetnie robiło.
    powiem tylko, że początkowo, jak zaczynałam przygodę z pieluchowaniem wielo, naczytałam sie wątków i rozmaitych wypowiedzi. potem sama poszukiwałam, co dla nas będzie najlepsze i obecnie stwierdzam, że wybór większości proszków- nieproszków nie robi az takiej różnicy jak wysoka temperatura + soda i kwasek (na zmianę) i najbardziej do mnie przemawia sposób Magda1980 - dzięki btw

    czasem się skuszę na nowosci jak RG, ale wiele to nie zmienia, no chyba, że w portfelu...
    {baTonik} & {NasteczkaPółCiasteczka} 12.01.12

  3. #23
    Chustonoszka Awatar Lakonia
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    77

    Domyślnie

    mam zarówno ten zwykły jak i hard - najwidoczniej nie twardość wody jest przyczyną

  4. #24
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    [...]
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 09-05-2013 o 07:50 Powód: regulamin

  5. #25
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Hurghada
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja uzywam RG i Ecoballs®. Jedno i drugie sprawdza sie swietnie. Ecoballs zabija bakterie w niskich temperaturach (zmienia Ph wody). Z tym octem do pralki to bym uwazala, bo gumy parcieja i bedzie pralka do wymiany za chwile (albo przynajmniej uszczelki)
    A funkRock z RG zeczywiscie dziala cuda!!! I to nie tylko na pieluchy - ostatnio odswiezylam stara zaplesniala lekko narzute i jest jak nowa - w sam raz na dzialeczke u rodzicow

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    2

    Domyślnie

    [...]
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 09-05-2013 o 07:49 Powód: regulamin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •