Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 158

Wątek: GroVia

  1. #121
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    mam kampery ciężko mi kolor uchwycić, taka mięta, lekka zieleń

  2. #122
    Chustomanka Awatar lina
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    koniec świata ;)
    Posty
    573

    Domyślnie

    jak używacie nieoryginalnych wkładów, to napki nie odciskają się na ciele dziecka?
    Antoni III.2013 i Magda VI.2015

  3. #123
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lina Zobacz posta
    jak używacie nieoryginalnych wkładów, to napki nie odciskają się na ciele dziecka?
    Nie, tylko trzeba uważać żeby były przykryte
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  4. #124
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    Czy ten otulacz da rade na formowankę? czy tylko na wąskie wkłady? jakoś tak zaczęły mnie kusić...
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  5. #125
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,293

    Domyślnie

    na formowankę nie polecam, on jest stosunkowo wąski

  6. #126
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    ale fajne te kampery! może sobie kupie z wkładami jednorazowymi?

  7. #127
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    ale fajne te kampery! może sobie kupie z wkładami jednorazowymi?
    Powiem Ci Natka, że to bardzo fajne rozwiązanie w zeszłe wakacje tak pieluchowałam młodego na wczasach. Tylko na nocki się nie nadają jeśli dziecko dużo sika, bo nie są bardzo chłonne.

  8. #128
    Chustonówka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja zaliczyłam porażkę w przypadku pieluch ecodidi dla noworodka. Nakupowałam komplet formowanek i po użyciu pierwszej, powiedziałam pass. Drugie podejście zrobiłam już przy 11-sto miesięcznym dziecku. Kupiłam Grovię: 2 otulacze (kampery i topaz) i 12 chłonnych wkładów no-prep... I cóż. SUPER! Jestem zachwycona! Choć miałam na początku mentalny problem z wydaną na to kwotą pieniędzy, teraz widzę, że było warto. Właśnie zastanawiam się nad wkładami jednorazowymi, na wyjazd. I kolejnymi otulaczami. To uzależniające


  9. #129
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    widziałyście? nowa pieluszka Grovia O.N.E. https://www.facebook.com/GroviaPL?ref=hl , http://groviapolska.pl/pieluchyone.html
    szkoda, że moje dziecko od tygodnia przestało moczyć pieluchę w nocy, mam straszną ochotę przetestować tę nową pieluszkę. Na pierwszy rzut oka możliwość wyboru zapięcia wydaje się genialne, ciekawe jak w praktyce?

  10. #130
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    No właśnie. Kto ma już tą pieluszkę? Czytałam na stronie Grovii, że zmodyfikowali kształt. Mnie bardzo odpowiadał dotychczasowy, więc pytanie czy zmienili na lepsze, czy popsuli.

  11. #131
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie

    Właśnie dotarła do mnie paczka z nową grovią wypiorę ubiorę i zrecenzuję

  12. #132
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gosik Zobacz posta
    Właśnie dotarła do mnie paczka z nową grovią wypiorę ubiorę i zrecenzuję
    czekam na recenzje. masz porownanie z "normalną"grovią?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  13. #133
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    dobrze, że niczego nie zmienili w swoich otulaczach, uważam że są idealne. Zamówiłam tę nową pieluszkę na prezent dla chrześnicy nie mogłam się oprzeć Dam znać co i jak do mnie dotrze.

  14. #134
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie

    tak, mam porównanie. Nowa O.N.E jest nieco szersza w kroku od hybryd tych starszych. Te ostanie wzory, które wyszły (m.in. kampery)są tak samo szerokie jak ta nowe O.N.E.
    - Tak miękkiej i delikatnej pieluchy w rękach jeszcze nie miałama stosik mamy spory. Piękne kolory, innowacyjne rozwiazanie zapiecia-to jest chyba najfajniejsze w tej pieluszce. Dodatkowy rzep przyczepia się na napki.
    - Rzep w tej pieluszce jest inny niż w hybrydach - dziewczyny na grupie piszą, ze jest taki jak w bumgeniusach- nie mam porównania z tą pieluszką.
    - Wkłady super dopasowane, idealnie miękkie. Spinane napkami. Napy zostały tak zaprojektowane, ze w ogóle ich nie czuć gdy dotykają skóry.
    - Pieluszka schnie dosyć szybko. Na domowej suszarce- ok 3-4 godziny- wkłady na dworze- ok 5 godzin.

    Pieluszka na pupie jeszcze nie była.

    Postaram się wkleić foty, choć nie wiem czy mi to wyjdzie

  15. #135
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie


  16. #136
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,282

    Domyślnie

    super sesja zdjeciowa i porownanie, dzieki!
    ale znaczy tam sa normalne rzepy, tak? takie drapiace? w sensie z haczykami?
    i czy to tez moze robic za otulacz po prostu? tak jak te poprzednie grovie czy nie bardzo? co to jest za material w srodku? bo chyba nie siateczkowy? polarek?
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  17. #137
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ten materiał to super miękki, delikatny polar. Otulacz może robic za otulaczwkład wrzucasz obojetnie jaki i będzie ok Tak, rzepy są takie standardowe z haczykami. Najbardziej urzekł mnie ten materiał w środku pieluszki i te napki schowane we wkłądach, których w ogóle nie czuć
    Jak pieluszka trafi na pupkę to wrzucę foty i sprawozdanie jak to się ma w realu

  18. #138
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,282

    Domyślnie

    eee.... to popsuli
    haczykowe rzepy... polarek, który będzie nasiąkał- czyli 1- max 2 użycia i do prania...
    ale patent z wyborem zapięcia bardzo mi się podoba

    dzięki za odpowiedzi
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  19. #139
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie

    Otóż nic nie popsuliO.N.E to pieluszka typu AIO czyli inny system niż Hybryda. W pieluszce O.N.E otulacz dodatkowo podszyty jest warstwą chłonną, żeby dodatkowo zwiększyć chłonność samej pieluszki. Wkłądy chłonne plus otulacz z dodatkową warstwą to idealne rozwiazanie na noc lub na dzień dla "mega sikaczy"U nas pielucha sprawdziła się rewelacyjnie, jestem mega zadowowlona. Idealnie dopasowana, łatwa w założeniu, gumki nie uciskają, rzepy super trzymają. Korzystałąm narazie z tego większego wkładu, który już po pierwszym praniu stał się mega chłonny. Jednym słowem super zakup, cena adekwatna do jakości, zresztą tego się też spodziewałam, bo czego innego można się było spodziewać po GroVii???
    Zaraz wkleję foty w akcji

  20. #140
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    8

    Domyślnie


Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •