Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 158

Wątek: GroVia

  1. #101
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Tak, o TYCH testach mówiłam. Super, że jednak się odbywają. Jak zobaczyłam posta, że testy odwołane to juz więcej w wątek nie zaglądałam. Stąd moje niedoinformowanie.

  2. #102
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Wprawdzie zrezygnowałam z testów, ale tylko ze względu na odległe miejsce na liście oczekujących, mam natomiast własne wkłady no-prep. Założyłam do białego otulacza dzikie zwierzęta na rzep i jestem pozytywnie zaskoczona. Wkłady robią większą pupę niż konopne czy bawełniane, ale u 2 latka nie jest to bardzo rażące. Są chłonne, chociaż młody dużo może, uważam że lepiej u nas działają niż bawełna czy konopne, które Kuba załatwia w 1/2 siku, bo kompletnie przesikuje w nich otulacz, z wkładem no-prep nie przeciekło. Nie schną długo, zdecydowanie szybciej niż konopne czy bawełniane, tylko na lato polar nie będzie dobry i pewnie w otulacz włożę bawełniane. Dla mnie wkłady no-prep bardzo fajne.
    Uwagę mam do otulacza, nie wiedzieć czemu, ostatnio gniecie młodego siatka, odbija się cały wzór kratki na bioderkach i gumki trochę za mocne dla 2 latka.

  3. #103

    Domyślnie

    testy otulacza grovia (na rzep) i wkładów mikrofibrowych
    testujący: moi synowie 1rok i ponad 2 lata (28 mies)
    warunki sprzyjające schnięciu: ogrzewanie centralne, mała łazienka dodatkowo ogrzewanie połogowe
    bardzo nam miło że mogliśmy uczestniczyć w testach

    moje spostrzeżenia:
    -pieluszka wypadła całkiem dobrze,
    -troszkę krótki czas by przetestować na dwójce
    -młodszy miał założoną w dzień, zasnął wiec czas na pupie +/- 3h bez przecieku-> całkiem przyzwoity wynik w jego przypadku
    -starszy testował w nocy i tu bdb wynik-zestaw wytrzymał do rana bez przebierania (rzecz jasna mówię tylko o siku!)
    -szkoda że nie starczyło czasu by młodszemu założyć na noc
    -wkłady milusie i mieciusie jak to z nowymi, nie wiem jak z ich czyszczeniem bo kupka nam sie nie zdarzyła
    -mimo wszystko długo schły
    -mogły by być cieńsze, choć u starszaka nie robiły dużej pupy
    -otulacz fajny, no i ładnyszybko schnie
    -mocne rzepy to duży plus, natomiast nie jestem pewna czy rozwiązanie rzep-materiał to dobre rozwiązanie
    -minusem jest cena
    w skali 0d 1-10 dałabym 4

  4. #104

    Domyślnie

    mam uwagę do tych odciskających się gumek, może takie dziecko powinno jednak umieć rozm XL a nie one size? tez zauwazyłam ostatnio przy bioderkach odciski otulacz trudno dobrze wyregulować, grovia akurat super bo nie było nic-moim zdaniem łatwiej rzepy dopasować niż napy. moj syn jest szczupły a wysoki ok 13.5kg natomiast udka ma masywniejsze ale nie grube, ostatnio nawet otarło w miejscu gdzie sie biodro zgina. pozytywniej jest z otulaczami o rozm 2 lub bez pulu i lamówki

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Wprawdzie zrezygnowałam z testów, ale tylko ze względu na odległe miejsce na liście oczekujących, mam natomiast własne wkłady no-prep. Założyłam do białego otulacza dzikie zwierzęta na rzep i jestem pozytywnie zaskoczona. Wkłady robią większą pupę niż konopne czy bawełniane, ale u 2 latka nie jest to bardzo rażące. Są chłonne, chociaż młody dużo może, uważam że lepiej u nas działają niż bawełna czy konopne, które Kuba załatwia w 1/2 siku, bo kompletnie przesikuje w nich otulacz, z wkładem no-prep nie przeciekło. Nie schną długo, zdecydowanie szybciej niż konopne czy bawełniane, tylko na lato polar nie będzie dobry i pewnie w otulacz włożę bawełniane. Dla mnie wkłady no-prep bardzo fajne.
    Uwagę mam do otulacza, nie wiedzieć czemu, ostatnio gniecie młodego siatka, odbija się cały wzór kratki na bioderkach i gumki trochę za mocne dla 2 latka.

  5. #105
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    recenzja po testach otulacza na napy z wkładami mikrofibrowymi
    testerka: 32 miesiące, 13 kg, testowała głównie w nocy
    1. otulacz - baaardzo zgrabny, mimo że bardzo pojemny, mam drugi na rzep i już nie jestem z niego tak zadowolona, po prostu wolimy napki,
    2. wkłady - nie powaliły chłonnością, ale nie było tragedii, jak dokładałam do środka mniejsze wkłady bambusowe to było ok, wkłady dawałam do pieluszki "do góry nogami", nie było wtedy możliwości wpięcia ich na napki, ale tej szerszej części potrzebowałyśmy z przodu a nie na pleckach, z racji tego że wkłady od strony otulacza mają pul to fajnie się też sprawdziły w otulaczu wełnianym, któremu za jakiś czas przydałoby się lanolinowanie, a co do schnięcia to najgorzej schną w miejscach zszycia i po prostu ja w tym miejscu nie zaczepiałam klamerek tylko schły w pozycji "poziomej"

    bardzo dziękujemy za możliwość testowania
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  6. #106
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ediczek84 Zobacz posta
    mam uwagę do tych odciskających się gumek, może takie dziecko powinno jednak umieć rozm XL a nie one size? tez zauwazyłam ostatnio przy bioderkach odciski otulacz trudno dobrze wyregulować, grovia akurat super bo nie było nic-moim zdaniem łatwiej rzepy dopasować niż napy. moj syn jest szczupły a wysoki ok 13.5kg natomiast udka ma masywniejsze ale nie grube, ostatnio nawet otarło w miejscu gdzie sie biodro zgina. pozytywniej jest z otulaczami o rozm 2 lub bez pulu i lamówki
    Myślę, że XL dla młodego to za duży rozmiar, bo Kuba waży 13,5 kg, i do grubasów nie należy. Zresztą do wagi 16 kg jak deklarują producenci pieluszek też jeszcze trochę mu brakuje, no i XL nie będzie taki zgrabny luzu w Grovii na zapięciach mamy sporo. Używałam otulacze Grovii jak do tej pory w zasadzie tylko latem, bo u nas jednak przeciekały. Tylko białe są dla nas "pewne", ale widocznie rajtuzki mocniej dociskają otulacz do ciała i dlatego mamy odbitą kratkę na skórze, widać taki egzemplarz mam "wraźliwy"

  7. #107
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dziewczyny gdzieś mi mignął otulacz grovia w drzewka, no i nigdzie nie mogę znaleźć, to jakaś limited edicion?

  8. #108
    Chusteryczka Awatar plejady
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2,264

    Domyślnie

    może u ktab na bazarku?
    Amelka lipiec`12 Zuzia sierpień`15 Alicja marzec`18
    fb Naturalnie dla dziecka: https://www.facebook.com/pages/Natur...11082035818542

  9. #109
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    są nowe wzory! na razie widziałam na FB grovia US, baardzo fajne. Ciekawe, kiedy będą u nas dostępne?

    https://www.facebook.com/GroViaDiaper?fref=ts
    Ostatnio edytowane przez klucha ; 27-03-2015 o 12:11

  10. #110
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    dziewczyny gdzieś mi mignął otulacz grovia w drzewka, no i nigdzie nie mogę znaleźć, to jakaś limited edicion?
    Raczej jedne z pierwszych wzorów Grovii

    Cytat Zamieszczone przez klucha Zobacz posta
    są nowe wzory! na razie widziałam na FB grovia US, baardzo fajne. Ciekawe, kiedy będą u nas dostępne?

    https://www.facebook.com/GroViaDiaper?fref=ts
    Fajne te nowe ...
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  11. #111
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klucha Zobacz posta
    są nowe wzory! na razie widziałam na FB grovia US, baardzo fajne. Ciekawe, kiedy będą u nas dostępne?

    https://www.facebook.com/GroViaDiaper?fref=ts
    ale fajne ciekawe kiedy będą dostępne w pl

  12. #112
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Ej serio takie fajne? Bo ten buldożek w kosmosie i Ofelia dziewczyńska nawet mnie zaciekawiły, ale dwa pozostałe wzorki...hmm...rzecz gustu ofkors
    Toopy & Binoo

  13. #113
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    dla mnie aktualnie najładniejszy wzór Grovii, piękny niebieski, taki letni

  14. #114
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Recenzja po testach otulacza na napy wraz z dwoma wkładami No-Prep
    Tester to chłopak - 12 miesięcy i 10kg

    - otulacz bardzo ładnie układa się na pupie
    - bez problemu można dopasować go, nic nie uciska
    - piękny wzór
    - wkład dawałam odwrotnie (do góry nogami) i dawał radę
    - nie testowaliśmy w nocy, więc tutaj się nie wypowiem
    - tester wydawał się bardzo zadowolony
    - wkład najdłużej schnie w miejscu, gdzie został zszyty

    dziękuję za możliwośc testowania
    Michał - 16.03.2014

  15. #115

  16. #116
    Chustonówka Awatar Bajka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    2

    Domyślnie

    Recenzja zestawu na napy z wkładami z mikrofibry. Pieluszkotester - Leon, 10 miesięcy, 10 kg szczęścia.

    Pierwsze wrażenie - boskie wzornictwo! Drugie wrażenie - boskie wzornictwo i zgrabny krój, wygodnie się zakłada, nic nie uwiera, nic nie ciśnie - mimo dość grubaśnego wyglądu wkładu, pieluszka nie przeszkadzała w codziennej aktywności. Nie wiemy jak conocnej, testowaliśmy tylko w dzień. Chłonność zadowalająca
    Wkłady schły równo z innymi - kwestia taktyki wieszania
    To było nasze pierwsze spokanie z GroVia, dzieki wielkie za możliwość przetestowania.

  17. #117

    Domyślnie

    Dziewczyny, co wkładacie do SIO zamiast oryginalnego wkładu? Zależy mi na tym żeby nadal było zgrabnie a tetra jednak wypycha.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  18. #118
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Dziewczyny, co wkładacie do SIO zamiast oryginalnego wkładu? Zależy mi na tym żeby nadal było zgrabnie a tetra jednak wypycha.
    Wkłady Puppi i składanki bambusowa miękkość Kokosi
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  19. #119
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ania mania Zobacz posta
    Dziewczyny, co wkładacie do SIO zamiast oryginalnego wkładu? Zależy mi na tym żeby nadal było zgrabnie a tetra jednak wypycha.
    u mnie muśliny imse vimse/ecopi w prostokąt i jakaś konopna albo bambusowa wkładka

    te nowe wzory śliczne, zwłaszcza kampery i wesołe miasteczko

  20. #120

    Domyślnie

    Mamru a masz już kampery? Ciekawi mnie jak ten wzor wyglada na zywo.
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •