Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 158

Wątek: GroVia

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    też miałam zamiar zostawić dla potomnych, ale obawiam się, że gumki i PUL nie przejdą próby czasu. Jak testowałam Grovię SIO też nie podobała mi się ta napa na plecach, nawet napisałam w recenzji, że nie nadają się dla leżących dzieci. Ale wolałabym poczekać i ubierać dziecku jak zacznie chociaż raczkować, niż niszczyć otulacz. Jeszcze macie stratę gwarancji dziewczyny. Dla wygody dziecka jest ogromny wybór na rynku, po co niszczyć pieluchy?

  2. #62
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    nie sprzedamy
    zostawimy dzieciom, a potem wnukom.
    i zgadzam się z dziewczynami, to jest mega niewygodne leżec z napą na plecach, spróbuj zwłaszcza jak dziecko jest małym niemowlakiem które jakby nie było dużo przebywa na leżąco.
    próbowałam na testach mamru po to pisane są recenzje, żeby podjąć przemyślane decyzje.

  3. #63
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    też miałam zamiar zostawić dla potomnych, ale obawiam się, że gumki i PUL nie przejdą próby czasu. Jak testowałam Grovię SIO też nie podobała mi się ta napa na plecach, nawet napisałam w recenzji, że nie nadają się dla leżących dzieci. Ale wolałabym poczekać i ubierać dziecku jak zacznie chociaż raczkować, niż niszczyć otulacz. Jeszcze macie stratę gwarancji dziewczyny. Dla wygody dziecka jest ogromny wybór na rynku, po co niszczyć pieluchy?
    nie znalazłam podobnej. o podobnie ładnym kroju i jeszcze do tego można dokupić wkłady jednorazowe....bardzo mi się grovia podoba.

  4. #64
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nata76 Zobacz posta
    nie znalazłam podobnej. o podobnie ładnym kroju i jeszcze do tego można dokupić wkłady jednorazowe....bardzo mi się grovia podoba.
    nata76, myślę że najnowsza CP V2 też będzie zgrabna, jak wypniesz z niej wkłady to jednorazowy wkład też się tam zmieści (mam taką jedną i testowałam z wkładem jednorazowym, bo zabieram wielo na urlop), a jest bardziej niezawodna od GroVii.

    Ale nie widziałam ładniejszych wzorów od Grovii, ściągam sobie nawet z USA niedostępny wzór w Polsce

  5. #65
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    nata76, myślę że najnowsza CP V2 też będzie zgrabna, jak wypniesz z niej wkłady to jednorazowy wkład też się tam zmieści (mam taką jedną i testowałam z wkładem jednorazowym, bo zabieram wielo na urlop), a jest bardziej niezawodna od GroVii.

    Ale nie widziałam ładniejszych wzorów od Grovii, ściągam sobie nawet z USA niedostępny wzór w Polsce
    ale ona mi się taka wielka i szeroka wydaje, miałam w ręku to jak cegła.....no i chyba tylko na rzepy?

  6. #66
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    moim zdaniem najnowsze CP są bardzo fajne, jedynie co mnie w nich wkurza to to, że nadal na bokach odciskają się gumki. IMO są bardzo zgrabne, tylko nie można dużo do nich napakować.

  7. #67
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    witam, pierwszy raz udzielam się na forum, szukam wkładów jednorazowych Grovia tak tutaj trafiłam. Jednak jak przeczytałam co dziewczyny robia z napkami w otulaczach Grovia, nie mogłam się nie odezwac. Pieluszki Grovia używałam już przy swoim pierwszym dziecku, które teraz ma prawie 4 lata i wiem, że napki w otulaczach najbardziej potrzebne są jak dziecko zaczyna zaczyna raczkować a później chodzić, wtedy wkład jest na swoim miejscu i się nie przesuwa. Jestem przekonana, że dziewczyny, które je odpruły za parę miesięcy będą żałowały albo kupią nowe otulacze. Wkładów grovia używałam dopiero jak dziecko miało ok 6 mies, do tego czasu w otulacze wkładałam prefoldy i nic się nie odciskało. Jeżeli dziecku odciska się napka w otulaczu przy włożonej tetrze, to może spróbować z prefoldem?

    Przy okazji,może któraś z mam wie, gdzie można kupić jednorazowe wkłady? Znalazłam w jednym sklepie, ale im się skończyły. Wiecie, gdzie można je znaleźć? za 2 tygodnie jedziemy na morze i bardzo mi zależy na szybkiej dostawie.

  8. #68
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    wielorazowo i organicalulu

  9. #69
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    klucho dzięki, że się podzieliłaś spostrzeżeniami. Ja uważam, że otulacze grovia nie nadają się dla dzieci, które większą część czasu leżą, nie nadają się na nocki ani drzemki, nikt mnie do tego nie przekona. połóż sobie ten otulacz a na nim wkład, muślinę, cokolwiek; czuć tę napę wyraźnie.
    Dlatego u mnie ostatnio ten otulacz głównie leży w szufladzie, bo na wyrwanie napy się nie zdecydowałam.

  10. #70
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    dla mnie jest to bardzo dobry otulacz "na rower", mam go na rzepy i jako jedyny jestem w stanie założyć młodemu na siedząconatomiast nie jest to nasz najszczelniejszy otulacz, jak przegapię i wkłady są mocno zmoczone niestety przecieka. Czyli Flip nadal niezawodny, ale na wyjścia w lecie tylko Grovia bo żaden mój otulacz nie ma takich pięknych wzorków, częściej zmieniam.

  11. #71
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    NEMO, dziękuję za odpowiedz
    mamru, zgadzam się z Tobą, że otulacz Grovia z jej wkładem nie nadają się na noc i drzemki. U mnie na noc to tylko formowanka + otulacz wełniany, chociaż na drzemki czasami zakładam otulacz Grovia ale tylko z prefoldem i jest często ok lub z formowanką - zawsze jest ok. Nie chciałam nikogo przekonywać, ale raczej zniechęcić do odpruwania napek, ponieważ uważam, że grovia jest idealna dla dzieci już poruszających się właśnie dzięki tym napkom przytrzymującym wkład, krojowi otulacza i łatwości z jaką można ją założyć uciekającemu dziecku. Ja w swoim stosiku pieluszkowym dzielę pieluszki na tzw.nocne, drzemkowe i dzienne. Nie spotkałam jeszcze pieluszki uniwersalnej. Uważam, że pieluszki na drzemki najlepsze są pieluszki typu kieszonka - mocno zabudowane, szeroko między nogami, takie są moim zdaniem bardzo niewygodne przy raczkowaniu i chodzeniu. Grovia zdecydowanie na dzień, dziecko pełzające, raczkujące, chodzące i przy nauce korzystania z nocnika (ściągam pieluszkę bez odpinania).

  12. #72
    Chustonówka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    30

    Domyślnie

    Ja tez wreszcie wyprobowalam Grovia i musze przyznac, ze mnie urzekla. Moim zdaniem ta pieluszka ma najlepszy stosunek zgrabnosci do chlonnosci. Wyglada bardzo fajnie, zgrabniutko i latwo ja zalozyc poltoraroczemu nawiewajacemu dziecku. Trzeba ja czesciej zmieniac niz formowanki bambusowe, czy nawet CP, ale duzo lepiej wyglada na pupie. Zgadzam sie z Klucha, ze to pieluszka na czas aktywnosci dla nieco starszego dziecka.

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    widziałyście nowe wzorki Grovii? bardzo mi się podobają są już u nas, a ja głupia baba ściągam je z USA i chyba się nie doczekam.

  14. #74
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Nemo mówisz o tych biało-czarnych? Mnie się na szczęście nie podobają wcale

  15. #75
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Nemo mówisz o tych biało-czarnych? Mnie się na szczęście nie podobają wcale
    Tak, lubię takie dyskretne wzorki tak jak kocham chaplina BG i poluję na Adrey(nie wiem jak to siepisze)

  16. #76
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    ładne, ale z tego co wyczytałam jest to seria limitowana.

  17. #77
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    NEMO, jak jesteś kreatywna możesz wygrać pieluszkę w nowe wzorki https://www.facebook.com/pages/ekoMa...037293?fref=ts
    ja też pomyślę może coś wpadnie mi do głowy

  18. #78
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    A trenerki Grovia ktoś miał?
    My właśnie nabyliśmy sztukę żeby zobaczyć czy tak dobre jak otulaczyki
    Toopy & Binoo

  19. #79
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Miałam



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  20. #80
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Oooo i jakie wrażenia? W sumie to mogłam Cię zapytać przed kupnem
    Toopy & Binoo

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •