Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 158

Wątek: GroVia

  1. #41
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    ok, dzięki za info.
    nata czytałam wczoraj opinie i wszyscy zgodnie polecają te star dry czyli z welurkiem, dające uczucie suchości. Ponoć mega chłonne, a materiał delikatny, jedwabisty wręcz. Napiszę więcej jak do mnie przyjdzie

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    ok, dzięki za info.
    nata czytałam wczoraj opinie i wszyscy zgodnie polecają te star dry czyli z welurkiem, dające uczucie suchości. Ponoć mega chłonne, a materiał delikatny, jedwabisty wręcz. Napiszę więcej jak do mnie przyjdzie

    mamru, ale to welur czy mikropolar? bo dziewczyny w recenzjach powyżej piszą, że mikropolar i ze się skulkowuje szybko...

  3. #43
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    nie wiem Kochana, napiszę Ci jak tego dotknę. ja czytałam, że to nie jest polar, tylko welur, delikatny, miły w dotyku. Napiszę więcej jak do mnie dotrze.

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    nie wiem Kochana, napiszę Ci jak tego dotknę. ja czytałam, że to nie jest polar, tylko welur, delikatny, miły w dotyku. Napiszę więcej jak do mnie dotrze.

    i jakie wrazenia?


    ja mam otulacz i wkłady. otulacz nieziemsko mi się podoba. wykonanie, zgrabność...super. wkłady....mam mieszane uczucia....po pierwsze schna masakrycznie długo, po drugie...te skrzydełka...nie wiem...po trzecie NAJWAZNIEJSZE, jak otulacz jest zrobiony na rozmiar najmniejszy wkłady wystają znacznie. no i jeszcze jak wkłądy sa założone to na plecach czuc napkę. sama wypróbowałam kładąc się na pieluszcze i to akurat na kręgosłupie....dla dzieci małych, leżących...uważam ,ze niekorzystnie. zastanawiam się, czy napki nie zlikwidować w otulaczu, bo zamierzam popróbować z wkładami milovii. zrgrabne sa bardzo. ale...przyłożyłam do milovii i mają taką sama szerokośc w kroku. pomimo to, inaczej lezą.

  5. #45
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    moje wrażenia podobne do Twoich. Otulacz uszyty super, bardzo mi się podoba. Rewelacyjnie szybko schnie, a to ważne.
    wkłady dla mnie nie pomyślane zupełnie. Na razie jeszcze ich nie użyłam. Minus wielki za to, że są zszyte ze sobą, bo schną masakrycznie długo. Ja odwracam je zupełnie na drugą stronę, ta konopną i wtedy szybciej trochę schną.
    z tym zmniejszaniem to nie wiem, ponieważ moje "małe dziecko" nosi pieluchy rozpięte na maxa, nie zmniejszam rozmiaru. Ale faktycznie niefajnie, że czuć nape na plecach.
    A propos nap to wkładki w BG zawsze układam tak, żeby napy były z przodu, żeby dziecko na nich nie leżało.

  6. #46
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    mamru jak myślisz, jak się zachowa ten otulacz z innymi wkładami? masz doświadczenie?

    a powiedz, ten bumgenius to ta druga wkładka po co?

  7. #47
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    powiem Ci Kochana że Mały właśnie leży z grovią na pupie i tetrą, i tak najcześciej z niego korzystam. Myślę, że wkładkę z mikrofibry też można włożyć.
    Ten mały wkład BG to tzw booster, cieńsza wkładka dla zwiększenia chłonności. Ja wkładam do kieszonek tak, żeby była z przodu- u chłopców to ważne

  8. #48
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    jak uda wam się zlikwidować napkę na plecach to proszę o patent - bo sam otulacz z innymi wkładami/prefoldami/tetrą jest fajny

  9. #49
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    joasiu ja myślę, że ją po prostu młotkiem trzeba

  10. #50
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    joasiu ja myślę, że ją po prostu młotkiem trzeba
    tak też pomyślałam, ale jak zostaną kawałki w środku to jak je wydobędę (nie chcę by się coś dziecku wbiło) z drugiej strony jak wytnę to dziura i co?
    macie na napy czy rzepy?

  11. #51
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    masz rację, zupełnie o tym nie pomyślałam, ale można zrobić mikro dziurkę gdzieś z boku i jakoś te kawałki przez nią wydostać.
    Ja mam na napy, ninawidzę pieluch na rzepy :/

  12. #52
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    no dobra, zrobiłam przed chwilką!!!!wziewłam nóz do kartnu i przecięłam, odleciała wierznia cześc, ta w srodku po trochu na bok pod metke przesunęłam i zrobiłam mała dziurke na dwa te otworki w siateczce i wyjęłam. po napie nie ma praktycznie śladu, a tu z boczku szczypne nitka. chciałam rozpruć bok, ale widze ,ze porządnie fabrycznie zrobione....acha zauważyłam,ze ten otulacz ma DWIE warstwy tej siateczki. ale ona milusia!!!!

    chciałam Wam zrobić zdjecie, ale na moim aparacie (idiotenkamera) nie widać wcale tego!!!!

  13. #53
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    taki nożyk intorligatorski ostry, ale pod kątem 90 st. z powierznią , położy rantem ten nap na jakies powierzchni, i nacisnąć z całej siły, uwazac,żeby nie odciąć palucha

  14. #54
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Nata brawo!!
    to ja chyba też tak zrobię

  15. #55
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    o proszę chyba też to zrobię

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a jak sprzedacie później uszkodzone otulacze?

  17. #57
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a jak sprzedacie później uszkodzone otulacze?
    jest to moja ostatnia myśl...najważniejsze dobro dziecka...

  18. #58
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,288

    Domyślnie

    ja jak nata76 wygoda dziecka to podstawa, co do sprzedaży to można napisać i tyle będzie kupiec ok nie to nie

  19. #59
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    a jak sprzedacie później uszkodzone otulacze?
    nie sprzedamy
    zostawimy dzieciom, a potem wnukom.
    i zgadzam się z dziewczynami, to jest mega niewygodne leżec z napą na plecach, spróbuj zwłaszcza jak dziecko jest małym niemowlakiem które jakby nie było dużo przebywa na leżąco.

  20. #60
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    nie sprzedamy
    zostawimy dzieciom, a potem wnukom.
    i zgadzam się z dziewczynami, to jest mega niewygodne leżec z napą na plecach, spróbuj zwłaszcza jak dziecko jest małym niemowlakiem które jakby nie było dużo przebywa na leżąco.

    kurcze, coś w tym jest....odkładam do pudła pierwsze ubranka synka i bez ząłu podam dalej, podobnie zabawki, wózek...ale jak sobie pomysle,ze ulubione pieluszki.....najchętniej bym zostawiła....masakra jakaś...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •