Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Witam wszystkie chustomamy po raz drugi

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    246

    Domyślnie Witam wszystkie chustomamy po raz drugi

    Witajcie. Chciałam się przywitać z Wami po dłuższej nieobecności na forum. Moja przygoda z tym forum zaczęła się w 2009 r., kiedy nosiłam moją ukochaną córeczkę i namiętnie czytałam wszystkie porady chustowych mam. Niestety, dziecię z czasem z noszenia wyrosło (ku rozpacz mamy, która nie wszystkie chusty zdążyła przetestować), ma teraz już prawie 5 lat, a i moje zainteresowanie nowymi wzorami chust zmiejszyło się. Teraz jednak czekam na nowego małego chuścioszka, który zawita do nas w połowie czerwca. Po woli przygotowuję się na przyjęce nowego członka rodziny, a gdzie mogę znaleźć nalepsze wsparcie jak nie wśród Was?
    Mam nadzieję, że z powrotem przyjmiecie mnie do swojego grona.
    Teraz przystępuję do kompletowania pieluszkowej wyprawki i szykowania chust. Na szczęscie maluch ma "w spadku" po starszej siostrze całkiem dużo, może nawet zbyt wiele chust i nosideł (ok. 20 sztuk), bo jakoś nie mogłam z żadną z nich się rozstać.
    Pozdrawiam wszystkie chustomamy.

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,852

    Domyślnie

    Witaj
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  3. #3
    Chustofanka Awatar Kaaska
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    476

    Domyślnie

    Liko witaj na pokładzie
    Amelka 2010
    Szymon 2012

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Witam wszystkich!!!Ja również od kilku dni na forum,mam trójeczkę dzieci jedno wielopieluchuję od maja2012 tj.od około 5miesiąca życia.Zakochalam się poprostu w tych kolorowych szmatkach w ich ubieraniu(synkowi)i pielęgnacji,obecnie na etapie poszukiwania złotego środka na noc,kiedyś z powodzeniem kieszonka dawała radę teraz jednak budzi się w nocy kiedy po przesikaniu podwójnego wkładu(bambus,mikro)przemoczy mu się polarowa wkładka tzw.czysta pielucha,czyli tak około 3-4 nad ranem mam pobudkę i często już nocke z głowy do samego rana.Szukam znajomych mam wielo w moim mieście młode mamy jednak jednorazówkom biją pokłony a wielo kojarzy im się wyłącznie z tetrą i foliowymi gaciami.Patrzą jak na ufo kiedy pakuję małego w kieszonkę czy otulacz.Fajnie byłoby jakby znalazła się jakaś wielo mama z Koszalina.Do hust nie mogłam się przełamać sporadycznie(z powodu kręgosłupa)nosiłam maluchy w nosidle.Nie moge się więc podzielić doświadczeniami na ich temat jednak zazdroszczę chustomamom bo to jednak jest niezastąpione poczucie bliskości z maluchem.Od jednorazówek nie odeszłam całkowicie używam teraz zimą na wyjście bo nie bardzo mam gdzie dziecia przewinąć, ale latem jak w zeszłym roku jednorazówki pójdą w odstawkę...no i tyle co na wstępie liczę na pomoc i wsparcie w razie wątpliwości wszelakich dziękuję i pozdrawiam

  5. #5
    Chustomanka Awatar Atorianna
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    563

    Domyślnie

    witaj

    swoją drogą: "chust i nosideł (ok. 20 sztuk)" ----> wooow

  6. #6

    Domyślnie

    Życzę przyjemnego pobytu na forum!
    robię sobie odwyk

  7. #7
    Chustomanka Awatar dzieckoziemi
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    695

    Domyślnie

    Witaj z powrotem! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.
    "Szczęście to takie NIC, które może być WSZYSTKIM."


  8. #8
    Chustomanka Awatar hajda
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Nowy Targ
    Posty
    583

    Domyślnie

    cześć, widzę, że jesteś nieźle przygotowana na przyjęcie dzieciaczka, arsenał do pozazdroszczenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •