Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Close Parent, Modern Baby, otulacz, formowanka

  1. #1

    Domyślnie Close Parent, Modern Baby, otulacz, formowanka

    Pojawiło się takie coś na all, ktoś widział, ktoś coś wie i się podzieli opinią? Ciekawi mnie.

    http://www.closeparent.com/Default.a...language=en-GB
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 10-02-2015 o 22:17
    Tymek 30.05.2010
    Luśka 13.03.2013
    Saszka 20.07.2015
    ​2011 [*] 2012 [*] 2014 [*]

  2. #2
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    otulacza nie mam, ale mam formowankę modern baby, polecam, naprawdę warto
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,596

    Domyślnie

    Te formowanki do kompletu z linkowanym otulaczem są już od jakiegoś czasu i mają wzięcie z tego co widziałam. Otulacza jak dotąd w sprzedaży nie było.
    Doradca Noszenia ClauWi®
    Mama dwóch córek: H. (03.2008) i K. (08.2011)

  4. #4

    Domyślnie

    formowanke miałam i moge plecic, otulacz zresztą też. solidny, nie przecieka, rzepy super wytrzymałe
    Magda - mama Dominiczki ( 17. 09. 07) i Michałka ( 14.03.2011) i Milenki (21.08.2012)

  5. #5
    Chustonoszka Awatar fibi
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Irlandia
    Posty
    91

    Domyślnie

    mamy drogie, czy ten otulacz ma zakładkę pod którą chowa się wkłady, taką jak we flipie np?


  6. #6

    Domyślnie

    Ja w końcu przetestowałam ten otulacz (czekałam aż dziecko do niego dorośnie, kupiłam kiedyś okazyjnie nowe dwa otulacze za 20 zł ). Otulacz całkiem niezły, zmieściłam do niego sporą formowankę (nie zrobiła siew duża pupa), nie zaliczyliśmy przecieku chociaż pul w środku po całej nocy był mokry, zakładki jak we flipie nie ma ale dla mnie to plus, nie lubię tych zakładek. Rzep ma zabezpieczenie do prania. Ja polecam ten otulacz

  7. #7
    Chustofanka Awatar Grejpfrutella
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    166

    Domyślnie

    Ja zakupiłam cały zestaw od kahulca na bazarku i jestem mega zadowolona! otulacz fajny, nie odciska nam się, tylko raz zdarzyl sie przeciek i to z mojej winy bo za slabo dopasowalam jedna strone (za luzno dopielam). Swietnie sie uklada zarowno z wkladami bambusowymi dopinanymi (nocnym i dziennym) jak i z formowanka. Ciesze sie, ze znalazlam na allegro wieksza wersje (mam ta do 9kg), bo chyba sie skusze ta kratka jest superslodka zakladka na wklad jest tylko z przodu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •