Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Czy są otulacza os które by pasowały na noworodka?

  1. #41
    Chustomanka Awatar bozenka151
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Comber, UK
    Posty
    1,115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Ja bardzo polecam Little Penguin i Pupeko rozmiarowe - xs-s. Zaczełyśmy się pieluszkować przy wadze 2,5 kg, więc wiem, co mówię w kwestii DROBNYCH noworodków
    dzięki za info zacznę od tych co mam , a jak coś to sobie dokupię

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar Marciula
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    3,991

    Domyślnie

    Czy ktoś używał do małej dupki(3-5kg) kieszonek Nappime tych nowych? I jak wrażenia?

  3. #43
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    87

    Domyślnie

    To ja dorzucę, że mój 3 kg synek ze szczupłą pupką dorósł na razie do Bambino Mio i wełniaka Loveybums, wełniak IV jeszcze trochę odstaje, a gatki Storchenkinder to dla niego XL.

  4. #44
    Chustodinozaur
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    BB
    Posty
    15,588

    Domyślnie

    U nas od drugiego tygodnia pasowały otulacze małe me/milovia i babyyetta, a także IV od 5kg (ale tych nie lubimy). Ale córka miała 4300 urodzeniową
    "Szczęście dla ludzkości, że nie możemy zmusić dzieci, by ulegały wpływom wychowawczym i dydaktycznym zamachom na ich zdrowy rozum i zdrową ludzką wolę." J. Korczak

  5. #45
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2

    Domyślnie

    Moja córeczka była raczej z tych drobniejszych (waga ur. 2970g) a nic z OS mi nigdy nie przecieklo. Uzywalam tylko otulaczy z tetra lub prefoldami, otulacz zawsze byl ladnie wypelniony, nie odstawal nigdzie. Od urodzenia uzywalam Econobum i Małe Me to z OS, a z rozmiarowych IV (4-8kg) i IV smart (4-9kg). Najmniej zadowolona byłam z rozmiarowych IV na rzepy, ale w nich tez nigdy przecieków nie było.

  6. #46

    Domyślnie

    Ja z moim Rambo (2400) uzywamy tetry z wełniakiem imse vimse (newborn) otulacza geminis i kieszonki AppleCheeks

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •