Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77

Wątek: Niedoceniane pieluchy

  1. #61
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Ja uwielbiam otulacze motherease air flow,nikt ich nie chce używać,a to chyba jedyny otulacz,który nigdy mi nie przemókł, nie uciska nigdzie i w dodatku jest super przewiewny

  2. #62
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilith83 Zobacz posta
    Ja uwielbiam otulacze motherease air flow,nikt ich nie chce używać,a to chyba jedyny otulacz,który nigdy mi nie przemókł, nie uciska nigdzie i w dodatku jest super przewiewny
    a mojego syna uciskał bardzo mocno w uda, nie dało już zapiać luźniej. Aż kilka dni mu pregi schodziły. Poza tym fajny
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  3. #63
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wiewiórka Zobacz posta
    a mojego syna uciskał bardzo mocno w uda, nie dało już zapiać luźniej. Aż kilka dni mu pregi schodziły. Poza tym fajny
    to jest właśnie idealny przykład,że każdy musi dopasować pieluchowanie indywidualnie do dziecka

  4. #64
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Uwielbiam czytać ten wątek. Szczerze mówiąc zakupy robie na podstawie tutejszych wpisów Mam AirFlow- rzeczywoście jest przewiewny i @ otulacze cotton bottoms i nigdy nie przeciekly. Aha! mam jeszce sandy's i też chwale
    Ja mogę jeszcze dopisac formowanki mother easy one size. Mam ich ponad 10 sztuk na moje bliźniaczki. Sa chłonne , duże, ale na moich 6 i 6,5 kg córeczkach ( 7 miesiećy) się dobrze układają. Nie wiem jak to jest możliwe , ale układają się. A na Bazarku to i za 10 pln wiszą . Ja naprawde polecam na dzien.
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  5. #65
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    19

    Domyślnie

    Też sobie chwaliłam Air-Flow przy pierwszym dziecku, mam nadzieję, że teraz też się dopasuje do drugiego

    A formowanki Mother Easy są fajne, jeśli chodzi o ich chłonność, ale twardnieją mi okropnie po praniu :/ no ale ja mam mega twardą wodę niestety.

  6. #66
    Chustomanka Awatar vin-dit
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Mierzyn/Szczecin
    Posty
    1,122

    Domyślnie

    baby jungle formowanka - kieszonka.
    wg mnie najlepiej dopasowująca się pieluszka. jak formowanki storcze. tylko storcze na sznurki, których nie znoszę.
    wąska w kroku, super dla grubych udek, nie uciska, mała pupka. nasza naj!
    Franek 02.2010, Marysia 10.2012, Michasia 07.2015



  7. #67
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vin-dit Zobacz posta
    baby jungle formowanka - kieszonka.
    wg mnie najlepiej dopasowująca się pieluszka. jak formowanki storcze. tylko storcze na sznurki, których nie znoszę.
    wąska w kroku, super dla grubych udek, nie uciska, mała pupka. nasza naj!
    można przecież przerobić na napki albo rzepy, no problem
    z wąsich w kroku polecam bambusową formowankę Bambinex, na noc idealna
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #68
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Storch ma też formowanki na napki

  9. #69
    Chustomanka Awatar vin-dit
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Mierzyn/Szczecin
    Posty
    1,122

    Domyślnie

    Wiewiórka, problem to zaden wymienić na rzepy (napownicy nie mam) tylko czas znaleźć obecnie
    Pat, o storczach na napy wiem
    Franek 02.2010, Marysia 10.2012, Michasia 07.2015



  10. #70
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    a podbiję, może ktoś coś nowego i mądrego napisze
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  11. #71
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    51

    Domyślnie

    Moje ulubione Motherease kupione za małe pieniądze na bazarku. Bardzo chłonne i fajne. Lubię ten system wywijania pieluchy, choć przyznam że za trzecim razem założyłam poprawnie pieluchę (6kg )maluchowi. Teraz są to moje ulubione pieluchy.

  12. #72
    Chustofanka Awatar Grejpfrutella
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    166

    Domyślnie

    chyba najwiekszym dowodem, ze ta pielucha jest niedoceniana, jest to, ze ja jej nie docenilam po kupnie i zaczelam uzywac od niedawna, czyli otulacz od Pupeko! wydal mi sie strasznie wielki, nieatrakcyjny, na tle Kokosi, Milovii czy Babyetty prezentowal sie fatalnie. Teraz to nasz najlepszy otulacz! tylko raz zdarzyl nam sie przeciek, kiedy zle dopasowalam pieluszke z jednej strony. Dzieki temu, ze jest taki duzy pomiesci najwieksza formowanke, do S-ki, nadal miesci nam sie np. onesizowa formowanka OneLife, ktorej pod inny otulacz spiety do rozmiaru S bym nie zmiescila. Swietnie otula nozki, nie wzyna sie w pachwinach, nie mamy zadnych odciskow na nozkach przy braku przeciekow. Swietnie sie sprawdza takze z prefoldami, ostatnio wklad moglam wyciskac, a ubranko suche. Pamietam, ze widzialam jak dlugo wisial u kogos na bazarku. Przy tym cena 49,- za handmade polski otulacz, ktory nie mam watpliwosci - posluzy nam na caly okres pieluchowania, jest niewygorowana.


  13. #73
    Chustomanka Awatar mamaHani
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grejpfrutella Zobacz posta
    chyba najwiekszym dowodem, ze ta pielucha jest niedoceniana, jest to, ze ja jej nie docenilam po kupnie i zaczelam uzywac od niedawna, czyli otulacz od Pupeko! wydal mi sie strasznie wielki, nieatrakcyjny, na tle Kokosi, Milovii czy Babyetty prezentowal sie fatalnie. Teraz to nasz najlepszy otulacz! tylko raz zdarzyl nam sie przeciek, kiedy zle dopasowalam pieluszke z jednej strony. Dzieki temu, ze jest taki duzy pomiesci najwieksza formowanke, do S-ki, nadal miesci nam sie np. onesizowa formowanka OneLife, ktorej pod inny otulacz spiety do rozmiaru S bym nie zmiescila. Swietnie otula nozki, nie wzyna sie w pachwinach, nie mamy zadnych odciskow na nozkach przy braku przeciekow. Swietnie sie sprawdza takze z prefoldami, ostatnio wklad moglam wyciskac, a ubranko suche. Pamietam, ze widzialam jak dlugo wisial u kogos na bazarku. Przy tym cena 49,- za handmade polski otulacz, ktory nie mam watpliwosci - posluzy nam na caly okres pieluchowania, jest niewygorowana.
    to cieszy

  14. #74
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mlena Zobacz posta
    Moje ulubione Motherease kupione za małe pieniądze na bazarku. Bardzo chłonne i fajne. Lubię ten system wywijania pieluchy, choć przyznam że za trzecim razem założyłam poprawnie pieluchę (6kg )maluchowi. Teraz są to moje ulubione pieluchy.
    Zgadzam się Mothereasy formowanki, sandy's i otulacze! Jedno lepsze od drugiego. Polecam!
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  15. #75
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Pieluchujemy sie wielo od niedawna, ale już zdążyliśmy sobie wyrobić opinię o różnych markach. Myslę, ze niedoceniana jest firma Little Lamb. My mieliśmy otulacz pulowy tej firmy i był to nasz najskuteczniejszy otulacz dla noworodka. Kupiłam go na Tablica.pl za 15zł i jak przyszedł to się załamałam - rzep wydał mi sie zbyt szeroki i sztywny a pul jakiś zbyt gruby. Jednak okazało się później że był to jedyny otulacz który dawał rade wytrzymać 24h bez żadnego przecieku i często nam dzięki temu ratował skórę, jak już wszystkie były brudne. Nie rozumiem z kolei zachwytów nad otulaczami Imse Vimse - dla mnie to była porażka - kupiłam ich aż 5 sztuk (co prawda używane) i przy każdej zmianie pieluchy klęłam na nie jak głupia - bawełniane zakładki ZAWSZE były mokre i wkurzało mnie to okropnie. Co dziwne, w opiniach zachwalane, a potem ze sprzedażą ich miałam nieziemski problem. Może dlatego, że na allegro... Flipa kupiliśmy w końcu i dosyć się lubimy, ale wydaje mi się raczej mały jak na otulacz który ma starczyć do końca okresu pieluchowania. Aaaa, z niedocenianych to jeszcze Econobum bym wymieniła. Mamy dwa - jeden odkupiłam nieużywany przez Tablica.pl a drugi zamówiłam potem w sklepie nowy z wkładem. Uwielbiam go, bo dobrze pokrywa mi wszystkie pieluszki w okolicach ud, inne niestety nie. Jest cieniutki, a to że nie ma wzorów to już sprawa drugorzędna
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

  16. #76
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2015
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    94

    Domyślnie

    Ja długo nie doceniałam otulacza lollipop. kupiłam go nowego wraz z formowankami i przeleżał w szufladzie. Krój wydawał mi się jakiśdziwny i ten pul jakiś cienki no i zapięcie na bioderkach w dwóch rzędach. Ale kiedyś z braku innych otulaczy suchych na stanie wygrzebałam ten. I byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie przemókł w ogóle mimo że pieluszka pod spodem prawie ciekła. Bez problemu pokrywa wszystkie formowanki, nic się nie odciska a ma na tyle fajną gumeczkę w pasie że nie przecieka gdy się śpi na brzuszku Cena super- zapłaciłam wtedy za nowego 27 zł. Tylko nie wiem już czy to była cena regularna czy promocja. Ale było warto! Szczerze go polecam. Mam rozmiar 3.

  17. #77
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    Ja powtórzę: formowanki motherease (onelife jeden krój mają) z otulaczem pulowym nie do zdarcia z zamontowanym wkładem naprawdę długo wytrzymują i kupa siedzi w środku. Tak naprawdę doceniłam je latem: doszyłam panel pul i Młoda latała w samej formowance (już bez wkładu, bo pul usztywnił wszystko i było niewygodnie). Teraz też sama formowanka + spodenki. trenujemy pomału nocnik i ten system się sprawdza nadal

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •