Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77

Wątek: Niedoceniane pieluchy

  1. #21
    Chustonoszka
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ronja Zobacz posta
    Ja kupiłam owszem ze względu na cenę, ale sprawdziły się doskonale, zaliczyliśmy dużo mniej przecieków niż w np. Teeny Fit. I byłam zdziwiona jak przeczytałam gdzieś, jakie te Bambino Mio straszne, sztywne i w ogóle nie do użytku
    Ja podobnie. Używałam i sobie chwaliłam. Faktycznie może były trochę sztywne ale trzymały na mur beton i moje dziecko nie było nigdzie pouciskane.

  2. #22
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    I ja baaaaardzo lubilam bo ladnie sie ukladaly na pupie z tetra no i lepiej dopasowac w pasie
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  3. #23
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    może trafiłam na jakąś wadliwą partę
    ale nic mi nie pasowalo z bambino mio
    a miałam wszystko po jednej sztuce
    od otulacza po majtki treningowe
    wszystko sztywne i szybko traciło na wygladzie
    nic mi się tak nie zniszczyło, nie zszarzało jak produkty bambino mio
    ale tak jak często sie pisze na forum (nie bede oryginalna i tez to napiszę)
    co pupa to inne upodobania

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Mam i używam Bambino mio głównie na formowanke bo nie przecieka i ładnie się dopasowuje ale szału nie ma,pozostałych firm nie używałam i nie znam,totez nie zabieram głosu.A ktoś może się wypowiedzieć na temat formowanek i otulaczy tetro formowanka nie jest taka droga ale nie znam tej firmy zupełnie,a tak jak jedna z poprzedniczek kieruję sięopiniami ludzi którzy mieli z produktem doświadczenia,pewnie jak zwykle co pupa to opinia ale naa ich temat nie znalazłam jeszcze opinii

  5. #25
    Chustomanka Awatar Selene
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Wrocław i okolice
    Posty
    726

    Domyślnie

    na temat Tetro były już ze dwa wątki w recenzjach
    Uczę zarządzania śmiechem i skutecznej radości facebook.com/InstruktorkaSmiechu / Matka-Polka-chustonoszka Starszak II 2012 i Młoda XII 2014

  6. #26
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,794

    Domyślnie

    przepraszam za głupie pytanie, ale szukałaś? Na górze z prawej strony jest wyszukiwarka, i jakkolwiek czasem sobie nie radzi, to akurat recenzje tetro znajduje bez problemu:
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ighlight=tetro
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ighlight=tetro
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ighlight=tetro
    http://www.chusty.info/forum/showthr...ighlight=tetro
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #27
    Chustofanka Awatar Mała Mi
    Dołączył
    Jul 2012
    Miejscowość
    Dolny Śląsk
    Posty
    438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    bambino mio na wszystko mowie nie
    jakis czas temu zastanawiałam się dlaczego dziewczyny tak chetnie kupują bambino mio.
    jedyne co mi przychodziło do głowy to, to ze były wyjątkowo niskie ceny.
    Podpisuję się dwiema rękami! Już gdzieś pisałam na temat otulacza. Wypakowałam i się przeraziłam. Założyłam raz dziecku i szybko sprzedałam. Dla mnie okropnie sztywny i niewygodny w użytkowaniu.

  8. #28
    Chustomanka Awatar sznurka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Puszcza Knyszyńska
    Posty
    829

    Domyślnie

    chinki są niedoceniane
    a flipy przeceniane, mam dwa i tak sobie leżą i szału nie ma...

  9. #29
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    nie zauważyłam na bazarku, żeby chinki były niedoceniane (choc wiadomo, że chinka chince nie równa)
    zgadzam sie że flip jest przeceniany,u nas głównie leży, rzadko go zakładam, raczej bardziej zakłdam te niedoceniane otulacze nature babies i cotton bottoms (i wełniaki) bi mi bardziej pasują, i nie rozumiem za co flip jest uwielbiany
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  10. #30
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    miałam jednego flipa i kupiłam go dlatego ze był tak chwalony.
    Nie podobał mi się od początku ale jak dowiedziałam się że to takie "cudo" stwierdziłam - spróbuje.
    Użyty kilka razy i sprzedany.
    Moim zdaniem nie dorównują ImseVimse (moje ulubione ), cotton bottoms oraz bummis
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 19-01-2013 o 22:00

  11. #31
    Chustomanka Awatar sznurka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Puszcza Knyszyńska
    Posty
    829

    Domyślnie

    ja swoje na razie trzymam - może jak Lew będzie większy docenię na czym ich szałowość polega

  12. #32
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sznurka Zobacz posta
    ja swoje na razie trzymam - może jak Lew będzie większy docenię na czym ich szałowość polega
    też na to liczyłam, ale Maciek ma ponad 1,5 roku i jest prawie na pieluchowym wylocie i dalej nie wiem na czym polega ten flipowy szał
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  13. #33
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Dzięki za linki byłam tak zdesperowana,że nawet temat zaczęłam,jestem tu nowa więc jeszcze się gubię w prostych rzeczach i jeszcze mam prawo. Nigdy z forów nie korzystałam.Niemniej jednak po przeczytaniu opinii wybiłam sobie z głowy formowanki Tetro,bo na mojego pulpecika posłużyłyby krótko lub wcale co do otulacza to się zastanawiam po przeczytaniu widzę,że są problemy z dopasowaniem,więc waham się między tym a handmade,najlepiej na rzep albo zapinane z boku,bo synuś z tych co nie lubi przebieranek i pół bloku go słyszy przy zmianie pieluchy więc refleks się liczy i szybkość.Co do Flipów zgadzam się ,że są przereklamowane,mam trzy i dwa chętnie wymienię na wełniaki nie służą nam poprostu.

  14. #34
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    A ja właśnie lubię flipa choć tylko jednego mam
    A fajne są też formowanki popolini i mam jedną pop in grow -też sobie chwalęthristies otulacze kupione na bazarku też mi pasują, mam też little pinquen też fajny otulacz. Chciałabym wełniaka spróbować, może na wiosnę się uda, bo w kolejce Magnoliowej stoję


  15. #35
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Cieszę się, że nie tylko ja mam niezbyt dobra opinię o flipach. Jakoś się z nimi dogadać zupełnie nie mogę. Zakładam je jak już wszystko inne się skończy.


  16. #36
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,794

    Domyślnie

    dla mnie na początku flip był objawieniem i przekonał mnie w ogóle do wielo ze względu na zakładki - że można włożyć "prostokąt" w zakładki otulacza i na pupę, potem prostokąt do zmiany a otulacz zostaje (tanio, wygodnie) - nadal nie jestem przekonana do zakładania niepodszytych niczym otulaczy pulowych z prostokątnymi wkładami ze względu na goły pul dotykający do skóry (choć tak na prawdę w zestawie flip+prostokąt też laminat skóry z tyłu dotyka, bo te zakładki trochę za krótkie). Zakładkowych otulaczy nadal jest niewiele - weehuggers, ale tam zakładki nasiąkliwe, więc częściej trzeba zmieniać, CP które lubię, ale grubość starej wersji, gumka na plecach i rzepy mogą zniechęcać no i HM na zamówienie - może stąd dobra sława flipów? Bo na formowankę próbowałam raz czy dwa, nie dałam rady upchnąć jej pod spód i zrezygnowałam z dalszych prób.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #37
    Chustoholiczka Awatar Alassea
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    5,873

    Domyślnie

    tak jak pisałyście - co pupa to opinia. Jak Cypisek był mały używałam bambino mio i bardzo sobie chwalę. A jak podrósł zaczęliśmy używać flipów które jak na razie rządzą. Imse vimse otulacze to była porażka, używany jako awaryjny.
    Cypisek - [maj 2012], Żabka - [czerwiec 2015]
    Żona, matka, Certyfikowana Doula, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, CDL


  18. #38
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    No właśnie jak chodzi o zakładki we flipach to ta tylna zupełnie nic nie trzyma tylko wywija się do góry traktując brzdąca surowym pulem,nie raz mój Jasiek miał potem zaczerwienioną skórę na pleckach kupiłam na allegro otulacz jak się nie mylę od Mariko wygląda niby jak flip ale od flipa jest lepszy i dopracowany w szczególach,jest tez nieco grubszy tak sądzę i bardziej wytrzymały.Natomiast bambino mio stosuję jeszcze nie raz do formowanek ale na drzemkę w dzień nocki nie wytrzymuje od zeszłego miesiąca większy sik chyba.Na noc wróciłam do kieszonek minkie są jednak nie zawodne jak chodzi o przecieki przynajmniej u nas.

  19. #39
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Skoro Bambino mio na topie to mialam 4 otulacze roz M i L -jeden po kilkunastu praniach nie przezyl,pralam na max 60stp,po praniu wyjelam taki jakis rozciagniety.Reszta tez nie przezyla proby czasu.Po odpieluchowaniu sredniej odlozylam do szuflady i ostatnio wyjmuje a one cale pozolkle,gumki sparciale,rzep ciemny,ta guma popekana.Cala reszta pieluch ktora zostala mi po sredniej corce byla w stanie w jakim je odlozylam do szuflady.
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  20. #40
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    Dopisuję się po raz kolejny i to tylko dlatego,że odkryłam u siebie otulacz wyżej wymieniany chwalony nawet a do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego,że posiadam owo cudo.Chodzi mi mianowicie o otulacz cotton bottoms(7-14kg rozmiar 3)a niespodziewałam się bo kupiłam je w... lumpku leżały sobie porzucone na półce robiłam większe zakupy bo akurat tańszy dzien był patrze dwa otulacze no to bach je do kosza i tak prałam i używałam zadowolona,ze takie niezawodne i miękkie i oddychające i nawet tetrę podwójną wytrzymują bez przecieków(inne wysiadają)dopiero dzisiaj przy zmianie pieluchy przyjrzałam się metce i wróciłam do komentarzy na forum.Widać jak mało są doceniane skoro lądują na lumpkowych półkach i nikogo nie interesują.U nas nie ma żadnego stacjonarnego sklepu z wielo więc to tym bardziej był szok i zdziwienie dla mnie.Rzepy są bez zarzutu otulacz bialutki nie łapie plam,kikko wysiada choć kiedy go kupowałam też miał pozytywne opinie jednak cieżko go dopasowac nie mogąc zapiąć jednego rzepa na drugi co cb jest możliwe.
    BASIA(20.01.2000)Ania(04.09.2009)Jaś(05.10.2011)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •