Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 89

Wątek: KROSNO Alternatywne Spotkania ChustoMam

  1. #61
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Przypominam dziś o 11, kometka

  2. #62
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Dziewczyny było super!!!!! dzieki mam nadzieje że niedługo to powtórzymy
    dzieci oczywiście się spisały- były super grzeczne

  3. #63
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    To ja Wam bardzo dziekujejak dla mnie mozemy sie spotykac co wtorek jak wrocilam to sciagnelam az 50 ml mleka czyli dobrze na mnie wplywacie
    Leos czarowal usmiechem a Miloszek smacznie spal i humor mu dopisywal. A i miejsce na dzieciece schadzki doskonale. Sok marchewkowy i tarta pomidorowa pierwsza klasa.

  4. #64
    Chustonówka Awatar Moniqa
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    19

    Domyślnie

    Było super i zdecydowanie do cyklicznego powtarzania Dzięki!!!

  5. #65
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    nam się niestety nie udało, bo wróciliśmy dopiero wieczorem, ale następnym razem jak najbardziej szczególnie że pracuję rzut beretem od kometki to się będę mogła na chwilę zerwać

  6. #66
    Chustomanka Awatar Gugu
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Crosno
    Posty
    556

    Domyślnie

    No fajnie fajnie dziewczyny, tak trzymać! Jam zapracowana, więc już nie dla mnie przedpołudniowe spotkania ale za to pozdrawiam serdecznie!
    mama Estery lipiec 2012
    www.balkanfunk.pl

  7. #67
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Macie może ochotę na niedzielne spotkanie? Może podczas krośnieńskich balonów?

  8. #68
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziewczyny, witajcie kolejna nosząca mama z Krosna się kłania. Na wczorajszych warsztatach u Kasi poczulam jak mocno brakuje mi babskiego towarzystwa w Krośnie. Choć tu się czasem do Was dołącze, dobra?

  9. #69
    Chustomanka Awatar Bryk
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    560

    Domyślnie

    Witaj fajnie ze jest nas więcej - z które części miasta jesteś?
    Szymiś 25.05.2011 i Elcia 25.03.2014


  10. #70
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    3

    Domyślnie

    Okolice starego cmentarza . Przeprowadzilismy się do Krosna gdy byłam w ciąży i wciąż szukam tu miejsca dla siebie.

  11. #71
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga_Agata Zobacz posta
    Okolice starego cmentarza . Przeprowadzilismy się do Krosna gdy byłam w ciąży i wciąż szukam tu miejsca dla siebie.
    hej no i super, bo my z Bryk i Leoni blisko jesteśmy - tuż przy dworcu, a przed blokiem to mamy taki fajny plac zabaw gdzie kwitnie życie co dzień, jak za dawnych czasów... a skąd się przeprowadziliście?

  12. #72
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga_Agata Zobacz posta
    Dziewczyny, witajcie kolejna nosząca mama z Krosna się kłania. Na wczorajszych warsztatach u Kasi poczulam jak mocno brakuje mi babskiego towarzystwa w Krośnie. Choć tu się czasem do Was dołącze, dobra?
    heeeeej!!! super że się wkręcasz
    a okolice starego cmentarza to zagłębie chustonoszenia i forumowych krośnieńskich mam)))
    a jak dużego masz chuścioszka?
    i tak jak pisze magnolia między blokami naprzeciwko full marketu jest plac zabaw gdzie dzieci maja co robić

    Klusko- musisz przeniesc sie bliżej bo stanowczo masz za daleko do nas

  13. #73
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Buuu czemu nie mieszkam w zagłębiu Chustowo/forumowym Aleee ode mnie blisko do parku jordanowsdkiego wiec serdecznie zapraszam
    Aga_Agata fajnie ze dolaczylas do forum i jak po warsztatach, wrzxucilas Tymka na plecy? ja z Olka cwicze codziennie, dzis w domu nawet byla plecakowa drzemka
    Kochane to kiedy spotkanko, bo mi tez za Wami teskno!

  14. #74
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kluska Zobacz posta
    Buuu czemu nie mieszkam w zagłębiu Chustowo/forumowym Aleee ode mnie blisko do parku jordanowsdkiego wiec serdecznie zapraszam
    Aga_Agata fajnie ze dolaczylas do forum i jak po warsztatach, wrzxucilas Tymka na plecy? ja z Olka cwicze codziennie, dzis w domu nawet byla plecakowa drzemka
    Kochane to kiedy spotkanko, bo mi tez za Wami teskno!
    to może niedziela lub popołudnie sobotnie w parku jordanowskim? ja w inne dni nie dam rady niestety, co Wy na to?

  15. #75
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Ja wstępnie jestem za sobotnim popołudniem

  16. #76
    Chustonówka
    Dołączył
    May 2015
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kurcze, a ja tu jeszcze nikogo z chustą nie widziałam, choć sama tez w sumie chustuje głównie w domu, a spacery jednak wózek i drzemka. Mój Tymek ma 7 miesięcy, więc place zabaw puki co go jeszcze niezbyt interesują ale sprawdze koniecznie, bo jakieś huśtawki pewnie niedługo będą grane . Puki co najczęściej do parku jordanowskiego chodzimy, więc Kluska, jest szansa ze na siebie wpdniemy (a na plecy narazie dzis cwiczylismy wrzuty bez chusty, ja to jednak cykor jestem ) .
    Do Krosna przeprowadzilismy się z Warszawy, bo stad mój narzeczony pochodzi i tu ma firmę.
    A z sobotą to nie wiem jak mi się uda, bo idziemy na pierwsze zajęcia z pływania i nie wiem jak Tymek zareaguje na takie nowe wrażenia.

  17. #77
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aga_Agata Zobacz posta
    Kurcze, a ja tu jeszcze nikogo z chustą nie widziałam, choć sama tez w sumie chustuje głównie w domu, a spacery jednak wózek i drzemka. Mój Tymek ma 7 miesięcy, więc place zabaw puki co go jeszcze niezbyt interesują ale sprawdze koniecznie, bo jakieś huśtawki pewnie niedługo będą grane . Puki co najczęściej do parku jordanowskiego chodzimy, więc Kluska, jest szansa ze na siebie wpdniemy (a na plecy narazie dzis cwiczylismy wrzuty bez chusty, ja to jednak cykor jestem ) .
    Do Krosna przeprowadzilismy się z Warszawy, bo stad mój narzeczony pochodzi i tu ma firmę.
    A z sobotą to nie wiem jak mi się uda, bo idziemy na pierwsze zajęcia z pływania i nie wiem jak Tymek zareaguje na takie nowe wrażenia.
    no ja moich już na plecy nie zarzucam nas raczej na rowerach zobaczysz a na basenie masz dużą szansę spotkać fionę

  18. #78
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    My akurat w tą sobotę wyjeżdżamy ale w każdą inną chętnie się spotkamy
    I na basen do małego plywaka też chodzimy tylko z tych majowych zajęć*zdezygnowalismy.

    I my tez głównie po domu się chustowalismy bo niestety ale Leon na plecy nie daje się wsadzic. ...co najwyżej w tule

  19. #79
    Chustofanka Awatar Tea
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Haczów
    Posty
    256

    Domyślnie

    Kluska czy to Ciebie mogłam widzieć w Lidlu, w didkowych skowronkach? To było jakiś czas temu, ale nie miałam odwagi zagadać, zamurowało mnie
    ​Tymon. Bruno.

    Kiedyś Tymuszka

  20. #80
    Chustofanka Awatar kluska
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    375

    Domyślnie

    Leoni a powiedz czy zajęcia małego pływaka są płatne z gory? Bo szykuje się nam kilka wyjazdowych weekendów i nie wiem co zrobic
    A jak przypomne sobie zasdowolona Ole w wodzie to ochote mam spora

    Tymuszka tak czulam ze Ty to Ty, nawet zwolnilam kroku zeby zagadac, ale spekalam no i Ola juz zaczynala sie krecic w chuscie wiec tylko czekalam az K. przyjedzie. Musimy nadrobic

    A moze niedzielne popoludnie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •