Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pieluchy Hamac, czy ktoś zna?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    16

    Domyślnie Pieluchy Hamac, czy ktoś zna?

    Jak w temacie, co z wkładami? do czego to porównać (taka "kieszonka", nie?)? Czy ktoś by je polecił?

  2. #2
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    chyba Magda i Franio miała, ale dawno jej na forumie nie widziałam. Na francuskich stronach więcej info łatwiej będzie znaleźć, bo u nas chyba nikt nie sprzedaje, więc i mało kto ma... Przypuszczam, że można porównać raczej do gdiapersa niż kieszonek, ale nie dam głowy.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    16

    Domyślnie

    o, jeszcze i takie są, wielkie dzięki za odp. (tak, w PL ich nie ma, znalazłam na stronach FR, ale jestem nowa w ogóle w temacie wielo~ , dlatego szukam rekomendacji )

  4. #4
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    nie wiem, czemu akurat pieluszki hamac Cię zainteresowały - jeśli ze względu na możliwość wkładów jednorazowych, to flip też ma taką możliwość, do kupienia w Pl, dość znane otulacze - można spokojnie o nich znaleźć info na forum; jeśli chodzi raczej o krój czy o nie-pulowe gatki, to gdiapersy są jakkolwiek u nas znane, tańsze, a jeśli Ci nie podpasują będziesz miała pewnie większą szansę upłynnienia ich na bazarku od czegoś kompletnie nieznanego, wydaje mi się też, że mają mniej plastiku przy pupie dziecka (te "kieszenie" w hamacu wyglądają na dość mocno wywinięte). Kiedyś sylviontko robiła próby szycia czegoś gdiaperso-podobnego, możesz ją podpytać czy nadal szyje.

    Jeśli zaczynasz i zupełnie nie wiesz od czego, to polecam kupienie kilku różniastych pieluszek (kieszonki, AIO, SIO, formowanki i składanki/wkłady + otulacze) - w ten sposób wyczujesz mniej wiecej co Ci pasuje i czego szukać dalej, a resztę będziesz mogła spieniężyć na bazarku.

    Powodzenia!
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    16

    Domyślnie

    tak, trochę tak "kombinuję", właśnie jestem po pierwszych zakupach, ale szukam dalej Do tej pory najbardziej spodobały mi się Issy Beary, jedyna wada to wielkość, ale zapodam chyba pytanie w innym wątku co byłoby podobnego, ale mniejszego...

    Pozdrawiam

  6. #6
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    hamac miałam z fr i PL
    mozna kupić w Pl
    jeśli będziesz chciała to podam ci stronę na priv
    bo tutaj chyba nie można

    miałam gdiapers i hamac
    gdiapers jest lepszy (i tańszy), milszy, łatwiej się go zakładalo, nam bardziej podpasywał
    (aczkolwiek hamac tez nie był najgorszy)

    gdiapers używałam również bez "ceratyki"
    Świetnie się sprawdzały jako majteczki - latem.
    Przy stosowaniu EC mozna szybko wysadzić dziecko
    przy EC gdiapers był dla nas idealnym rozwiązaniem.
    raz dwa i mały wysadzony
    nie odpinał rzepów

    edit: właśnie sprawdziłam na stronie -brak towaru, ale jeśli będziesz chciała to podam Ci stronę i możesz dopytać
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 10-01-2013 o 11:15

  7. #7
    Lauren
    Guest

    Domyślnie

    podbijam,ma ktoś te pieluszki? jak się Wam sprawują?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •