Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 68910111213141516
Pokaż wyniki od 301 do 306 z 306

Wątek: ksiazki tematycznie - watek dyskusyjny; chomik #146!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Ja mam spakowanego dla dzieciaków na jutro (początek kalendarza adwentowego) właśnie Niezwykłego świętego Mikołaja i Winstona. W szafie leży Wierzcie w Mikołaja, ale jednak poczeka na przyszły rok.
    Co z tym Winstonem, że to taki hit? Rzeczywiście fajny, czy brak dostępności nakręca chęć zakupu?

Chustoholiczka Awatar samuela
    Miejscowość
    USA/Wro

Domyślnie

Mi się podoba. Ale chyba te książki w 24 rozdziałach stały się wyjątkowo popularne w tym roku, a wydawnictwo się nie spodziewało takiego zainteresowania.

Chustoholiczka
    Miejscowość
    Bytom

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    U nas będzie "Prezent dla Cebulki", mam nadzieję, że okaże się odpowiedni dla sześciolatka. W zeszłym roku czytaliśmy "Święta dzieci z dachów", bardzo polecam.
    Za rok pewnie sięgniemy po "Uwierzcie w Świętego Mikołaja" (już czeka na półce).
    Rozczarowała mnie za to świąteczna część Pettsona i Findusa ("Niezwykły Święty Mikołaj"). Nudy i dłużyzny, że hej...
    Ja też polecam tę książkę.

Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

Chusteryczka Awatar AlicjaR
    Miejscowość
    Żywiec

Domyślnie

A co dla 4latki w temacie świąt? Macie może jakąś przystępną adaptację Opowieści wigilijnej do polecenia?
    Kornelka 25.03.2015, Józio 16.09.2017

Chustoguru Awatar jul
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie

Domyślnie

Alicjo - mnie mocno kusiła książka "Czy to już Święta?" Jane Chapman (tyle, co widziałam w sieci), ale starsi już za duzi, najmłodszy za mały... Chyba powinna być w sam raz dla dziewczynki w wieku Twojej Kornelki. Może za jakiś czas kupię Malutkowi (może będzie jeszcze do kupienia, albo używka - btw trochę żałuję, że nie kupiłam trzeciemu Gwiazdki gąski Zuzi, akurat był dodruk - za jakiś czas byłaby dla Malutka jak znalazł )
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Chustoholiczka

Domyślnie

Gazka Zuzia u nas lubiana, ale jakos w zaintereaowania wiekowo tak trafiło ze namietnie byla czytana latem
    Gaweł 11.2015 # Karol 10.2017