Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: czy ja dobrze myślę?

  1. #1
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie czy ja dobrze myślę?

    bardzo proszę o nie kasowanie wątku jak już było, chociaż czasowo, a dziewczyny o szczerą opinie.
    Wydumałam sobie że za pomocą majteczek treningowych oraz tetry i utulacza odpieluchuje córkę Ma 22 miesiące, na nocnik kupę robi od roku mniej więcej, a z sikami nie mogę dać rady. Czy to dobry patent czy dać sobie spokój?
    Cały czas na jednorazówkach lecimy, nie mam doświadczenia, jak jest bez pieluchy to przystanie zrobi siusiu i woła o mamo zobacz, ale na nocnik nie usiądzie.
    Ostatnio edytowane przez zewelinal ; 16-12-2012 o 22:46
    09.02.2011
    03.04.2013

  2. #2
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    po co na siłę? poczekaj, aż sama będzie gotowa (tzn ja bym tak zrobiła )

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,747

    Domyślnie

    Uczulacza otulacza

    Wielo - tetra i otulacz ma jedną roznicę - robi mokro i moze poczuje i bedzie tez pokazywac
    przy pierwszym kombinowalam, teraz mi się nie chce - czekam na lato
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  4. #4
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,866

    Domyślnie

    nie jestem przekonana, że przejście na wielo teraz bardzo zmienia w kwestii odpieluchowywania - mój wielo-pieluchowany od czwartego m-ca owszem szybciej zrezygnował z pieluch (był mniej więcej w wieku Twojej), niż jednorazówkowa starsza, ale IMHO nie dlatego, że czuł mokro, a dlatego, że ja częściej sprawdzałam kiedy idzie siusiu, żeby od razu zmienić pieluchę, więc wiedziałam kiedy go spytać o siusianie, miał starszą nocnikową siostrę, miał wcześnie dojrzały pęcherz (rzadko siusiał). No i lato było, latał z gołą pupą (u starszej w tym samym wieku była zima).

    Ale z obeserowowanych dzieci okolicznych, to on stosunkowo wcześnie w miarę bezboleśnie (bolesne były 2 tygodnie wakacji z totalną cofką, no i pranie ubranek w misce co chwila...) odpieluchowany - dzieci które znam, które drugie urodziny mogły obchodzić bez pieluchy, albo były przez mamę niemal nieustannie ganiane z nocnikiem, albo były na wielo.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •