Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 158

Wątek: Yankee Candle - wątek ogólny, polecający, pachnący

Mieszany widok

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie Yankee Candle - wątek ogólny, polecający, pachnący

    Mam nadzieje, że w dobrym miejscu.
    Zgodnie z sugestiami z wątku sprzedażowego demonki tworze wątek w którym będziemy się wymiały swoimi odczuciami na temat tych świeczek
    Demonko Ty nie możesz, ale ja chyba tak

    Więc zaczynam...
    Dla mnie absolutną rewelacją z dotychczasowo przetestowanych jest Kitchen Spice
    Odpływam przy nim
    Największym rozczarowaniem SPA Shea i drzewo cedrowe - mam dużą świeczkę, pali się juz stosunkowo długo no i nie rzuca mnie na podłogę. I moim zdaniem nie jest intensywny

    Ponadto wydaje mi się że jednak woski są fajniejsze, wydajniejsze, jeśli się je dzieli
    No i jeszcze kominek cieszy oczy
    Ostatnio edytowane przez agatkan ; 16-12-2012 o 21:07

  2. #2
    Chusteryczka Awatar hildegarda
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    lublin
    Posty
    1,736

    Domyślnie

    moje spa cynamon-żywica w pierwszej chwili skojarzyło mi się z imbirem marynowanym, tym do sushi na razie zapach jest dla mnie dosyć dziwny. podoba mi się, ale mało w nim, cynamonu, a chyba za dużo tej żywicy. Zapach jest dość intensywny, to fakt.
    Za to boski jest midnight jasmin, mam zapach samochodowy- kartonik, pachnie tak mocno, że wszystkie inne zapachy samochodowe moga się schować.

  3. #3
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hildegarda Zobacz posta
    Za to boski jest midnight jasmin, mam zapach samochodowy- kartonik, pachnie tak mocno, że wszystkie inne zapachy samochodowe moga się schować.
    też mam, samochodowy jeszcze nie testowany, czeka na święta
    ale mam wosk i pachnie mocno, ale przyjemnie

  4. #4
    Chusteryczka Awatar manteiga
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Gocławek
    Posty
    1,658

    Domyślnie

    Kupiłam pięć, jedną żurawinkę sprezentowałam koleżance z pracy, ale więcej już nie oddam. Beach Walk - bardziej piżmowy niż cytrusowy, ładnie się wypala, nic nie śmierdzi. Christmas Rose - delikatniejszy, aromat róży subtelny, finalnie pachnie podobnie do Beach Walk, ale dużo szybciej traci na sile. Do testowania pozostało mi jeszcze White Gardenia (kocham gardenię, więc tu pewnie nie będę obiektywna) i Bahama Breeze oraz jakiś świąteczny sampler, ale nawet bez palenia czuję, że mniej pachnie niż woski.
    Tomaszek - 23.09.2009r., Klara - 23.09.2015r.
    Ach, to życie, jak trzeba to staje na wysokości zadania

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    326

    Domyślnie

    SPA sól z lotosem - dla mnie super. Delikatny kwiat z zapachem jakby mchu na końcu. Nie jest intensywny, ale wyczuwalny. Ciepły zapach.

  6. #6
    Chustomanka Awatar pata79
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Józefów, woj.lubelskie
    Posty
    1,031

    Domyślnie

    - white christmas - zapach kojarzący się z tanim odświeżaczem do ubikacji (to nie tylko moja opinia)
    + french lavender - bardzo ładny

    Myślałam, że zapachy będą intensywniejsze, że będzie dłużej pachnieć

  7. #7
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Shea i drzewo cedrowe rozczarował także i mnie
    Antystresowa z cynamonem też.
    Woski super!

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    haha cos czuję, że to będzie zabawny wątek - każdy napisze co innego i bedzie git

    Ja tam jestem zakochana w spa shea ale miałam tylko samplera, może normalna, duża swieczka pachnie gorzej skoro tak narzekacie?

    Spa lawendowe takie sobie

    Spa cynamon, mam ale jeszcze nie odpalilam, czeka na świeta
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  9. #9
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    KRAKÓW okolice
    Posty
    3,354

    Domyślnie

    no dobra odszczekuje...
    Shea i drzewo cedrowe mi się rozkręciło i fajnie czuć je w salonie

  10. #10
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    210

    Domyślnie

    ja odpaliłam wosk christmas eve i jest git, od dwóch dni się pali po kilka godzin i jak by nic go nie ubyło a zapach w całym domu Palę też teelighty snow in love - zbyt intensywne jak dla mnie, takie za słodkie. Słoik średni Baby Powder starczy mi chyba na parę miesięcy bo nie widać by go ubywało a palę go też po kilka godzin dziennie, zapach lekki, pudrowy, jak stwierdził mąż - czuje się jak w salonie kosmetycznym a ja te zapachy lubię Mam też spray do pomieszczeń jaśmin - zbyt mocny dla mnie, kupiłam z przeznaczeniem do łazienki i wystarczy jeden psik a zapach utrzymuje się przez parę godzin(ale jak zobaczyłam małą buteleczkę byłam rozczarowana, teraz już wiem że też wystarczy na parę m-cy). O spa tangerine i vanilia napiszę za parę dni jak na dobre je rozpalę, bo już od tych różnych zapachów w głowie mi się kręci

    Kominek kwiatowy jest mały ale zgrabny,świetnie trzyma roztopiony wosk, nóżki się nieco nagrzewają - ale ja dość intensywnie go używam
    Ostatnio edytowane przez lubisz1 ; 21-12-2012 o 15:47
    Żona Krzysia od 30.07.2005

    Mama Franka od 22.09.2010 i Janka od 30.11.2012

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    A ja przeżyłam głębokie rozczarowanie woskiem christmas rose bodajże. Pięknie pachnie przez folię, ale jak rozpuściłam zapach okazał się zupełnie inny i strasznie intensywny, mąż też się od razu zraził. Wyłączyliśmy zniesmaczeni.

    Za to spa shea świeczką jestem oczarowana.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  12. #12
    Chustomanka Awatar carissima
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oborniki Śl
    Posty
    755

    Domyślnie

    Dziś z W-wy kolega przywiózł mi 6 wosków. Na pierwszy ogień poszedł Sugared Apple i musiałam go wylać bo nie dałam rady. Jabłka nie czuć tam wogóle, bardzo mdły, mocno słodki, duszący - przynajmniej dla mnie.

    Teraz pali się Warm Spice - ten już bardziej do zniesienia. Słodki, korzenny, ale słabo rozchodzi się po domu.

    Od demony mam Camomile Tea i w tym jestem zakochana - rozpływam się przy tym zapachu. Pachnie intensywnie, nie jest zbyt mdły.

    CDN

  13. #13
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    no więc tak - właśnie wdycham z kwiatowego kominka wosk Vanilla and Sandalwood i jest boski kominek okazał się większy niż się spodziewałam, bardzo ładny, prosty, nic mu nie brakuje. zapach piękny, nie wiem, czy pachnie w całym mieszkaniu, raczej nie, ale w pokoju pod moim nosem jest bardzo przyjemnie.

    rozczarowana jestem świeczką SPA cynamon i coś tam - moim zdaniem zapach bardzo delikatny, nic nie czuć, w pomieszczeniu wcale nie pachnie. w każdym razie dla mnie za słabo.

  14. #14
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    ja dziś odpaliłam wosk red berry&cedar i cofam to co pisałam poprzednio, mianowicie, że zapowiada się za*****. Może i się zapowiadał ale zdecydowanie taki nie jest ma w sobie coś co mnie ogromnie drażni i jest zbyt intensywny.

  15. #15
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Zaznaczam sobie watek, bo musze ogarnac jakies ciekawe zapachy dla siostry pod choinke

  16. #16
    Chustomanka Awatar dagape
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    885

    Domyślnie

    Ja kupilam dla siebie: beach wood, sweet garden peas, midsummer night. Sa super
    Ponadto dla szwagierki i siostry: wedding day i white gardenia i tez mi bardzo ladnie pachnialy przez opakowanie.

  17. #17
    Chustomanka Awatar salao
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,210

    Domyślnie

    ja kupiłam woski:
    -zielony groszek
    -pucharek z lodami



    I zakochalam sie też w zapachach Kringle Candle
    Kupilam:
    -kakao (mnie się podoba, mężowi mniej-on wolałby czekolade)
    -śnieżny dzień (ładny, ale raczej do wiekszych pomieszczeń jak dla mnie bo inaczej zamula)
    -miętowy pocałunek (cudo!)
    moje szczęścia: 21.12.2006, 22.11.2008

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    A ja znowu z lokalnej drogerii wrocilam z nowymi, swiatecznymi zapachami. Ja juz chyba sobie swiat, zycia codziennego nie wyobrazam bez tych zapachow.
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  19. #19
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,911

    Domyślnie

    ja mam dla siebie christmas rose, bardzo ladny, delikatny
    a dla kolezanki mandarin cranberry - cudo na swieta
    po nowym roku ide po kolejne ale tym razem duze sloiki bo sredni juz w polowie spalilam

  20. #20
    Chustomanka Awatar patrysha
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,321

    Domyślnie

    wczoraj zamówiłam 30 różnych wosków...już się nie mogę doczekać
    lipcowe broje Dobrawa​​ 21.07.2012 i Krzesimir 30.07.2014 oraz Gniewosz 19.03.2016 +
    Zapraszam do nas moje broje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •