Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: # ubranka ZUFiZO od Agny # opinie użytkowników poproszę :)

  1. #1
    Chusteryczka Awatar Agna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Reda
    Posty
    2,532

    Domyślnie # ubranka ZUFiZO od Agny # opinie użytkowników poproszę :)

    Cześć
    Od jakiegoś już czasu ubrania szyte przeze mnie są w użytku przez Was i dzielne Latorośle Wasze

    Będę wdzięczna za szczere opinie. Za te lepsze i gorsze, jeżeli coś się nie sprawdziło może najlepiej.


    Zapraszam do wpisywania swoich wrażeń z użytkowania
    Ostatnio edytowane przez Mag ; 21-05-2013 o 17:21
    www.zufizo.pl

    Zuzia 09.1999. Filip 05.2001. Zosia 04.2011.

  2. #2
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    No to ja zacznę Dla małego mam:
    - czapki - takie na wiosnę - jesień, uniwersalne, w sumie dobre dla Jaśka i dla mnie. W długiej, ceglastego koloru wygląda jak krasnal
    - spodenki worki - mamy M-ki, są ciut przydługie ale można podwinąć, krój super, taki obniżony krok fajny do pieluch wielo bo w razie przecieku spodnie nie są mokre
    - spodenki sportowe - cieniutkie i przewiewne, ładnie leżą i starczą na dłużej
    Dla mnie:
    - długa spódnica - boska jest , juz zamówiłam sobie drugą, lubię długie kiece a tą szczególnie, ściągacz na biodrach fajnie się dopasowuje, nie uciska
    - spodnie sportowe z weluru bawełnianego, cóż mogę powiedzieć, moje ulubione podomowe ubranko, mają sciągacz jak w spódnicy, ale tu zauważyłam że w miarę noszenia spodnie zaczynają mi opadać, po praniu znowu trzyma dobrze
    To za wiele konstruktywnych uwag nie wniosłam, bo wszystko mi się podoba
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  3. #3
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Maciek użytkuje kilka par spodni od Agny.

    Spodnie -wory to jego ukochane i najwygodniejsze na świecie.
    Nie przepada za spodniami z weluru (pumpki mamy), bo twierdzi ,że materiał go łaskocze (ale to subiektywna ocena).
    W dodatku welur niezbyt się naciąga,wiec ma problem z przeciągnięciem ich przez łydkę.

    Spodenki sportowe - i te niebieskie ,i leśne sa świetne!
    Ściągacze nie uwierają , genialnie leżą,są bardzo wygodne.
    Materiały naturalne i przewiewne.
    Po praniu nic się złego z nimi nie dzieje.

    Ogólnie- jestem bardzo zadowolona

  4. #4
    Chustomanka Awatar marylove
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Piotrków Tryb
    Posty
    629

    Domyślnie

    ooo chętnie zobaczyłabym jak leży taka damska spódnica... pokaże się któraś użytkowniczka?
    Kalina 14.07.2012 i Beniamin 25.10.2014

  5. #5
    Chustomanka Awatar pyzata
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Kalisz
    Posty
    842

    Domyślnie

    No to i ja sie dopiszę, bo bardzo zadowolone jesteśmy
    Hania ma spodenki krój sportowy, rewelacyjnie leżą (te zaszeweczki!) i tak wygodnie sie jej w nich gania, wspina,zjeżdża na zjeżdżalni, no i co tam jeszcze dwulatek pilnego ma do zrobienia. Juz szykuje sie na następne takie spodenki, nawet dla starszej, bo materiał przewiewny, w pasie megawygodny sciągacz - są naprawde udane
    a dla siebie wzięłam szarą długa czapkę i na chłodki jesienne tudzież nadmorskie sztormowe powiewy będzie jak znalazł, fajowy fason i na moją małą głowę idealnie się wpasował
    Dziękujemy!
    Martynka zwana Pyzą styczeń 2009; Hania zwana Zbójcerzem marzec 2011

  6. #6
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Jestem fanką ubrań Zufizo Dla siebie mam dwie (zaraz trzy) spódnice, dwie pary spodni, a dla chłopaków przeróżne spodenki. Dla Maksa jest mi bardzo trudno kupić cokolwiek gotowego w tradycyjnych sklepach, ponieważ nie dość, że on jest duży i szeroki, to jeszcze używamy wielo. Z tego względu wciągnięcie czegokolwiek sklepowego na tyłek graniczy z cudem - coby nie powiedzieć, że jest niemożliwe Zufizo ratuje nas z opresji! Spodenki mają świetny krój, dzieciom jest w nich wygodnie, są porządnie uszyte i z fajnych tkanin/dzianin. Uwielbiam!

  7. #7
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Mamy (na razie!) jedna pare bawelnianych spodenek.
    Leza cudnie! Sciagacz idealny (nie lubimy sciskania ) zarowno w pasie, jak i na kostkach. Bawelenka cieniutka, przewiewna. Uzywane byly namietnie cale lato, a i teraz- w cieplejsze dni, albo w chlodniejsze- na noc.
    Sa idealne tez ze wzgledu na "szeroka pupe"nie ma probkemu przy wielo.

    Ogolnie- JESZCZE TU WROCE I COS KUPIE!

  8. #8
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    jeszcze ja się dopiszę, bo od kiedy zakupiłam pierwsze spodenki Zufizo dla mojej Zosi to wpadłam po uszy
    mamy kilka par sindbadowców, pumpków i worków. wszystkie uwielbiam. starannie uszyte, fajne materiały. poza tym ekstra są te szerokie ściągacze w pasie, w końcu mam pewność że Zośce jest wygodnie i może szaleć do woli - a znalezienie spodni które nie będą za ciasne lub nie będą się zsuwały z pupy przy używaniu pieluch wielo to wcale nie takie łatwe zadanie jak się okazało
    a jeszcze fajne jest to, że spodnie są tak uszyte że mogą rosnąć razem z dzieckiem - w końcu nie muszę się martwić że córka znowu przestanie się mieścić w kolejny ciuszek
    reasumując - bardzo bardzo polecam!

  9. #9
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    Czas na krótka recenzję, bo ubranek coraz więcej
    Mały ma kilka czapeczek, fajnie się dopasowują do główki dziecka, nic nie odciska podczas drzemki nawet, krój super bajerancki
    Noi kilka par spodenek przeróznych.
    Na lato miał bamusowe, super przewiewne, i alladynki, teraz kupiłam troche grubsze na chłodniejsze dni.
    Spodnie są super uszyte, wygodne na pieluchy wielo, w pasie gumki mozna sobie dobrac, bo jest wejscie na gumkę w ściągaczu.
    Agna słuzy pomoca, podaje dodatkowe wymiary i więcej info niz na stronie, jesli tylko jest potrzeba.

    Noi tak sie rozochociłam, że dla siebie też co nieco nabyłam i też bardzo zadowolonam!!!

  10. #10
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Czapki od Agny są świetne i super wyglądaja na glowie.
    Spódnice i spodnie dla mam sa tak wygodne,ze cale lato w nich przechodziłam.
    Materiały -świetne jakościowo.
    Odszyte wszystko idealnie.

  11. #11
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    mam od dziś spódnice dresowe długa i krótką dla siebie, czapkę dresową i dwie pary spodni dla dziewczyn.
    Spodnie szyte na wymiar, mega szybko. W ogóle obsługa na wysokim poziomie.
    Odszycie bardzo dobre i dokładne, i nie pisze tego laik, a wybredna zołza, co niteczkę nie wyciętą przyuważy od razu.
    Spódnice mają świetny krój, naprawdę polecam, to kroje wygodne i dodające sylwetce plusów.
    aha, taka subiektywna opinia dot. materiału, zamówiłam spodenki o te:
    http://www.zufizo.pl/userdata/gfx/12...a8bb1e9755.jpg
    ze zdjęć i opisu nie bardzo wynikało, co to za tkanina w praktyce, okazało się, że w dotyku jest jak miękki filc, kupowałam spodnie na śnieg (nie do zabawy) i bałam się tej tkaniny, a teraz jestem bardzo zadowolona, jest jak zbita miękka wełna, co oznacza szybkie schnięcie i nie przyjmowanie wody zbyt szybko. Myśle, że lepsza niż polar, bo nie będzie się po praniu niszczyć. Tak więc polecam materiał gdybyście szukały spodni, w ktorych można zaliczać spacery po sniegu.
    Ale i najważniejsze oczywiście: polecam Agnę, bo wszystko jest w najlepszym porządku

  12. #12
    Chustomanka Awatar Roanna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,105

    Domyślnie

    No to kilka fotek podepnę, bo wszystkie spodnie Małemu sie naprawdę super noszą





  13. #13
    Chustomanka Awatar Agis
    Dołączył
    Jun 2011
    Miejscowość
    Malbork
    Posty
    658

    Domyślnie

    Kilka dni temu przyszła do mnie paka od Agny. Wszystko śliczne. Generalnie od ponad roku, czyli odkąd siedzię w domu z dzieciakami noszę tylko Agnowe portasy i spódnice, w sumie w ciąży też nosiłam.
    Są bardzo wygodne i takie trochę oversize. Teraz kupiłam sukienkę dresową z zamkami do zwężania na dole oraz z zamkiem do karmienia. Jest rewelacyjna, świetnie leży i fajna jest ta możliwość zwążenia lub nie na dole, dla ciężarnej myślę że też byłaby super. Bociany dla małej Długo posłużą, na razie ściągacze podwijam i mam takie pumpki, kieszenie ze złotymi paskami były niespodzianką, bo na zdjęciach tego złota nie było widać, ale jak najbardziej na plus dla dziewczynki. Fartuszki-śliniaczki sa śliczne i ratują ciuchy małej przed zabrudzeniem przy jedzeniu. Jedna uwaga, fajnie by było gdyby kieszonka była ciut głębsza. Czyli och i ach Dzięki Agna.
    http://agisowo.blogspot.com/

    Jaś 12.2010 Matylda 01.2014

  14. #14
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Kolejna partia spodenek u nas Co tu dużo mówić - z bawełnianych spodni dziecięcych, te od Zufizo sprawdzają nam się najlepiej. Używamy od dawna i szybko nie przestaniemy.

  15. #15
    Chustofanka Awatar luthien
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    164

    Domyślnie

    Właśnie dotarła do nas przesyłka. Damskie spódnice mają świetne kroje, i są doskonale wykonane w każdym szczególe. Bardzo dobrze układają się na po ciążowym dużym brzuszku i wcale go nie eksponują tylko maskują . Poza tym ich długość, stan i krój pozwala czuć się swobodnie przy pozycjach i wygibasach jakie trzeba wykonać przy dzieciach. Nic nigdzie nie wystaje, ani się nie zawija. Mogę czuć się w nich swobodnie. Materiały też bardzo mi się podobają, bo łatwo się je czyści.
    Dziecięce porteczki i sukienka również rewelacyjne. Jestem przekonana, że długo pociągną.


  16. #16

    Domyślnie

    Mam dla synka spodenki typu "pumpki" i "pół na pół". Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wybrałam rozmiar L i dla chłopca noszącego ubranka na 104 cm był to dobry wybór, będą nam na pewno długo służyć. Materiały są porządne, wykonanie również. Ogólnie to wiele rzeczy ze sklepu zufizo jest w moim stylu, zarówno tych dziecięcych, jak i dla mnie. Bardzo podobają mi się spódnice damskie, te długie i te za kolano. A dla dzieci spodenki, idealne dla dzieci pieluchowanych wielorazówkami, chociaż nie tylko. Ogólnie uważam ,że dzieci powinno się ubierać się w luźne, wygodne i miękkie ubranka, a nie obcisłe i twarde dżinsy. Dlatego życzę Agnie, żeby coraz więcej ludzi kupowało jej śliczne i pomysłowe rzeczy. Jestem pewna, że kiedyś jeszcze coś u niej zamówię.
    Jeszcze dopiszę, że te spodenki z grubej wełenki, które są na zdjęciach u góry wyglądają super, ale szukałam ich w sklepie i nigdzie nie widzę. Szkoda
    Ostatnio edytowane przez ania_przyszłamama ; 28-11-2016 o 12:28 Powód: dopisanie uwagi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •