Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Grubość storczowych pasiaków

  1. #1
    Chustofanka Awatar cube
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    452

    Domyślnie Grubość storczowych pasiaków

    Hej!
    Czy ktoś macał realnie różne pasiaki storcza i ma porównanie z grubością? Miałam dwie Inki i gold była grubsza od lemony. Gdzieś czytałam, ze Anka grubsza od Inki. A jak inne wzory? Ulli, Albert?
    Tomek 1994, Franek 2002, Antek 2011

  2. #2
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    Hej!
    Czy ktoś macał realnie różne pasiaki storcza i ma porównanie z grubością? Miałam dwie Inki i gold była grubsza od lemony. Gdzieś czytałam, ze Anka grubsza od Inki. A jak inne wzory? Ulli, Albert?
    od rocznika jeszcze zależy, miałam alberta z 1997 i był megagruby, miałam młodszą Ankę i była podobna ale np Katmandu i Florka (pamięta ktoś jeszcze te chusty w ogóle?) były jak firanki.

  3. #3
    Chustofanka Awatar cube
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    452

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ulala.v Zobacz posta
    od rocznika jeszcze zależy, miałam alberta z 1997 i był megagruby, miałam młodszą Ankę i była podobna ale np Katmandu i Florka (pamięta ktoś jeszcze te chusty w ogóle?) były jak firanki.
    No tak, ale Katmandu i Florka to hopki, a mi chodziło tylko o pasiaki storcza Ale i tak dziękuję
    Tomek 1994, Franek 2002, Antek 2011

  4. #4
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    No tak, ale Katmandu i Florka to hopki, a mi chodziło tylko o pasiaki storcza Ale i tak dziękuję
    a no tak faktycznie dzieci mam stare, z obiegu wypadłam, usprawiedliwiona jestem

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    353

    Domyślnie

    Rzeczywiście Anka grubsza, mam Inkę i kocham ją za kolory, ale macałam Ankę i przynajmniej od mojej była bardziej mięsista

  6. #6
    Chustofanka Awatar cube
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    452

    Domyślnie

    Dopiszę, bo może komuś się przyda Z tych storczyków, które macałam, najgrubszy był starszy Albert, później Anna, Inka i na końcu Inka Lemony (wydaje mi się, że ta ostatnia była najcieńsza, ale to moje subiektywne odczucia, gramatury nie liczyłam ).
    Tomek 1994, Franek 2002, Antek 2011

  7. #7
    Chusteryczka Awatar nautika
    Dołączył
    Mar 2012
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    2,375

    Domyślnie

    Z nowych Storczów to Inka jest o wiele grubsza. Poniesie spokojnie 12kilo i więcej, to taka szmata na lata i można mieć tylko i wyłącznie ją na całe noszenie. Fakt faktem złamać ją trudno.
    Anka, Ulli są cienkie, wprawdzie to nie cienizny, bo Storcze mają dość mocny, gęsty splot, gęściejszy od Natek. Poniosą owszem te 12kilo, ale jak dla mnie to tylko 30minut, dłużej się nie da Właśnie z tego powodu parę dni temu sprzedałam moją wymarzoną Ankę, bo córa przybrała co nieco i nie dałam rady już w niej nosić na dłużej.
    Madzik 2012 - Grzybeczek potocznie zwany Armagedonem
    Kacper 2016 - Paskud
    Maksymilina 2019 - Gustlik

  8. #8
    Chustomanka Awatar Jacuszkowa
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    742

    Domyślnie

    ja mam jedną starą Johannes i ta to jest gruba!
    te nowsze i najnowsze pasiaki dla mnie są porównywalne ale i tak najbardziej ubóstwiam leosie
    Jacuszek - 14.03.2011 i Jagódka - 7.05.2014

    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs zaawansowany)

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    233

    Domyślnie

    A Lilly? Wiecie coś?

  10. #10
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    mam straszną ochotę na storcza.. Tylko którego wybrać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •