Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: To chyba nie dla mnie, czyli co robię źle?

  1. #21
    Chustofanka Awatar mila
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    428

    Domyślnie

    Mój Mały trochę młodszy a zakładam mu 2 wkładki, w tym przeważnie 1 mniejsza.
    W kieszonkach jest tak że siku wsiąka jak ma w co, jak robi się przerwa bo wkład się przesunął to przeciek gotowy. Wg mnie wkład musi być na całej szerokości kieszonki.
    A może spróbuj położyć wkład na górę a nie do kieszonki, a najlepiej 2,
    może masz jakąś formowankę, jako otulacza możesz użyć kieszonki - jeśli wszystko schowane do środka to trzyma dużo lepiej niż kieszonka z wkładem.
    jeszcze pyt:
    pierzesz bez zmiękczaczy?
    pupę smarujesz kremami?
    Duży - VIII 2009, Mały 29 t.c. - XII 2011

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    piore w samym proszku z dodatkowym plukaniem, dupki niczym nie smaruje, ostatnio moczylam wklady w kwasku.
    po zastosowaniu Waszych rad faktycznie jest lepiej! sama nie wpadlam na to, ze Panna wiecej sika niz pol roku temu
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  3. #23
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    Mój Tymcio 1,5 roku sika ogromne ilości, na początku ciągle mi przeciekało. Mikrofibra mikrofibrze nierówna, nie wszystkie wkłady są u nas dobre, niestety. Do kieszonki napycham sporo i dużo częściej je zmieniam, niz na początku zakładałam. Polecam Close Parent - są trochę "pancerne", ale nigdy przesiku nie mieliśmy, ani w dzień ani w nocy. Ich wkłady bambusowe wkładam tez do kieszonek i jest OK. No i wkłady mikrofibrowe z Wonderosa też wytrzymują duuuuże siku nocne i dzienne
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    A ja używam i kieszonek i otulaczy z tetrą i formowanek wszystkiego po trochu w dzień najlepiej sprawdza się tetra z otulaczem,na noc idzie kieszonka z podwójnym wkładem(mikro i bambus)ale mały śpi mi w niej kilka godzin i budzi się czując dyskomfort,na spacery teraz zimą jednak przeprosiłam jednorazówki,bo nie mam gdzie przebierać,ale latem znowu porzucę jednorazówki,bo jednak w wielo przewiew przy pupie jest lepszy a mój synuś bardzo sobie to ceni.Właściwie to szukam dobrej alternatywy na noc żeby mojemu synkow było sucho i nie zrywał się z płaczem po 3-4 godzinach,myślałam o close parent ale ta cena mnie przeraża jeszcze jakby się miały nie sprawdzić...No i na spacerki tez by się jakiś patencik przydał pieluchuję niecały rok ale mnie tak wciąągnęło,że nie wyobrażam sobie do powrotu do samych pampków(DADA z biedronki najlepiej mi się sprawdzały),te wzorki na pupince i jego zdrowa skóra to coś niepowtarzalnegoPonadto szukam mam z Koszalin i nie tylko by nawiązać znajomość i wymieniać się spostrzeżeniami
    Ostatnio edytowane przez *LOLA* ; 18-01-2013 o 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •