Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49

Wątek: Najglupsza sesja zdjeciowa jaka widzialam :(

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez v Zobacz posta
    Świetny pomysł na mądry i oryginalny pomysł.

    A zdjęcie masakryczne.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  2. #22
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Przygranicze
    Posty
    4,253

    Domyślnie

    Dziewczyny tam jest napisane że jest konkurs i oni postanowili wysłać zdjęcia w ich stylu czyli oni i armia ... jest tam mama , dziecko maszyna i ich papa czyli tata ... zaraz doczytam czy to atrapa bo część tekstu jest skreślona

    edit: doczytałam i w/g mnie i mojego zapomnianego rosyjskiego to jest że oni na konkurs i że szykują się na koniec świata na 21 grudnia i oni tak chcą na ten atak kosmitów z tą bronią czekać i że im dziecko nie przeszkadza bo jest w chuście w kolorach wtapiających się w otoczenie a karabin jest prawdziwy o taki :http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek_AK-74 czyli typowy kałasznikow , poważnie do tematu podeszli no
    Ostatnio edytowane przez Dewiś ; 09-12-2012 o 00:33
    P 2000, M 2005 , M 2011, L 2015

  3. #23
    Chusteryczka Awatar Kamila
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    2,562

    Domyślnie

    Wiecie co - ja moze jestem totalnie niedzisiejsza - ale zabawa bronia, zabawa w zabijanie, pistolety zabawki - to mnie odrzuca, nie rozumiem tego, ciarki mnie przechodza.
    Marcel 3 lata

  4. #24
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    muszę koniecznie pokazać Mężowi jak tylko wróci z zawodów strzeleckich

  5. #25
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamila Zobacz posta
    Wiecie co - ja moze jestem totalnie niedzisiejsza - ale zabawa bronia, zabawa w zabijanie, pistolety zabawki - to mnie odrzuca, nie rozumiem tego, ciarki mnie przechodza.
    ale jednak wiekszośc dzieci się w to bawi. jesli nie pistoletami to patykami palcami, jak nie pistolety to udają rózczki (którymi tez w siebie celują) albo inne ustrojstwa, walka jest niemal wpisana w nasza kulturę. mnie takie rzeczy nie dziwią.
    Juz bardziej ze stado facetów umawia się na paintball i wracają posiniaczeni ze ledwo łażą a za tydzień to samo...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  6. #26
    Chustoguru Awatar Winoroslinka
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    miejsce wymarzone
    Posty
    6,656

    Domyślnie

    abstrahujac czy sa oni czlonkami kółka strzeleckiego czy też lubią sobie postrzelać do przechodniów to robienie zdjec z lufą w ręku i dzieckiem na plecach jest dziwne.
    E. 2009

    "Prawda nie leży pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży" W.Bartoszewski

  7. #27
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    abstrahujac czy sa oni czlonkami kółka strzeleckiego czy też lubią sobie postrzelać do przechodniów to robienie zdjec z lufą w ręku i dzieckiem na plecach jest dziwne.
    absolutnie masz rację

    a jeśli chodzi o zabawy w strzelanie to ja też tak miałam póki mój syn był mały. Pistoletu nigdy nie kupiliśmy, ale są patyki, kredki ba! nawet spinacze do bielizny służą do strzelania polecam "dzikie serce"

  8. #28
    Chusteryczka Awatar Kilerek_81
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,130

    Domyślnie

    Jak dla mnie sesja okropna. Mimo tego, że na konkurs i generalnie chyba miała być żartem. Jak dla mnie okazała się bardzo słabym zartem. Ale ja to ogólnie przeciwniczka wszelkiej broni jestem.


  9. #29
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    dziecko do kałacha pasuje mniej więcej jak paski do moro

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Winoroslinka Zobacz posta
    abstrahujac czy sa oni czlonkami kółka strzeleckiego czy też lubią sobie postrzelać do przechodniów to robienie zdjec z lufą w ręku i dzieckiem na plecach jest dziwne.
    A dla mnie nie aż takie dziwne, wolę taki widok, niż widok kałacha w ręku jakiegoś szaleńca (w kosmitów to raczej nie wierzę, no chyba, że w przenośni) skierowanego w stronę bezbronnej matki z dzieckiem. Dla wielu wizja wojny w niedalekiej przyszłosci nie jest aż taka dziwna, niestety

    Raczej nie chodzi tu o doznania "estetyczne".

    http://translate.google.pl/translate...%3Dh_0kg8VlxkE

    obejrzyjcie od 1.35'
    Ostatnio edytowane przez salome ; 09-12-2012 o 13:28


  11. #31
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez katmawa Zobacz posta
    i "Księgę dżwięków" , o której myślałam, że jest wspaniałą książeczką dopóki jej nie kupiłam i nie dowiedziałam się, że ręce robią klap klap, pistolet robi pif-paf, petarda robi bum, a szpinak robi bllleeee.

    Sesja straszna, nie ma co komentować.
    dzięki za podpowiedź, też młodej chciałam kupić tą książeczkę a jak tam są takie głupoty, to podziękuję
    A sesja tragiczna w swoim wydźwięku....

  12. #32
    Chustomanka Awatar Tau777
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gabriela1999 Zobacz posta
    dzięki za podpowiedź, też młodej chciałam kupić tą książeczkę a jak tam są takie głupoty, to podziękuję
    A sesja tragiczna w swoim wydźwięku....
    A co w tym jest glupiego?
    Jak klaszczemy rece robia klap-klap
    W bolku i lolku na dzikim zachodzie jest tez pif-paf
    Jedynie sygerowanie ze szpinak jest bleee moze byc cos nie teges, ale my akurat za szpinakem nie przepadamy wiec u nas to sie sprawdza

  13. #33
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,801

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dewiś Zobacz posta
    Dziewczyny tam jest napisane że jest konkurs i oni postanowili wysłać zdjęcia w ich stylu czyli oni i armia ... jest tam mama , dziecko maszyna i ich papa czyli tata ... zaraz doczytam czy to atrapa bo część tekstu jest skreślona

    edit: doczytałam i w/g mnie i mojego zapomnianego rosyjskiego to jest że oni na konkurs i że szykują się na koniec świata na 21 grudnia i oni tak chcą na ten atak kosmitów z tą bronią czekać i że im dziecko nie przeszkadza bo jest w chuście w kolorach wtapiających się w otoczenie a karabin jest prawdziwy o taki :http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabinek_AK-74 czyli typowy kałasznikow , poważnie do tematu podeszli no
    Trochę pokręciłaś
    Dziewczyna pisze, że trzymała te zdjęcia na konkurs, ale że nie szybko zrobią konkurs w ich stylu, to chwali się bronią. W nawiasie zażartowała, że może będzie taki konkurs, jeśli ufoludki napadną na nas 21 grudnia.

    A ta sesja, to był pomysł i marzenie jej męża, a że jej się spodobała ta oryginalna idea, to zrobili te zdjęcia.
    Ostatnio edytowane przez eesti ; 09-12-2012 o 14:41
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  14. #34
    bydzia
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Chica Bonita Zobacz posta
    Ej, no wyluzujcie, może dziewczyna trenuje strzelanie sportowe, albo jest myśliwym i chciała zrobić sobie sesję z tym, co kocha
    albo żołnierką jest )

    inni by sobie sesję w ogródku strzelili albo z wędką
    mnie się nie podoba ale nawet nie z powodu broni ale tak ogólnie

    czytać mi się nie chciało, a rosyjski trochę znam
    dla mnie sesja zieeew i oburzenia zero

  15. #35
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    żenada!!! aż szkoda komentować
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  16. #36
    Chustoholiczka Awatar guzik
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    5,842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez La Chica Bonita Zobacz posta
    Ej, no wyluzujcie, może dziewczyna trenuje strzelanie sportowe, albo jest myśliwym i chciała zrobić sobie sesję z tym, co kocha
    też tak pomyślałam, a potem to, co przetłumaczyły dziewczyny, wiele wyjaśnia
    ja bym się tak nie oburzała-dla mnie żadna rewelacja, ale co kto lubi

    a zabawka z pieskiem budzi niesmak, zdecydowanie jestem na nie
    Marysia16.09.2010, (*)2011,Ryś 2.09.2019, Helenka 7.05.2021

  17. #37
    Chustoholiczka Awatar roneczka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Morąg
    Posty
    3,032

    Domyślnie

    Ja znam takich co ich Monster High odstrasza...

    Pokarm jest w głowie a nie w cyckach

    http://www.avast.com/pl-pl/get/3PZrfmgB

  18. #38
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    A czy to nie jest trochę dwulicowe? Utrzymujemy wojsko z naszych podatków, niektóre Państwa czerpią pokażny dochód z produkcji i handlu bronią ( notabene neutralna Szwecja), jesteśmy dumni kiedy członek naszej rodziny zostaje zawodowym żołnierzem (Bóg, honor, Ojczyzna), obchodzimy święta państwowe w trakcie których rozpamiętujemy bitwy i powstania gdzie bynajmniej nie używano pistoletów na wodę a razi nas że dzieci bawią się plastikową bronią?

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar modrooczka
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,853

    Domyślnie

    W większości przypadków w naszej historii nikt nas grzecznie nie pytał, czy chcemy pobawić się w wojnę. Chłopcy (i dziewczynki zreszta też) powinni być uczeni, że kiedy ktoś na nas napada to się bronimy. Miedzy innymi do tego jest armia (zawodowa już na szczęście) na którą płacimy podatki. Akurat Polska się na handlu bronią nie bogaci.
    A hipokryzją współczesności rzeczywiście jest fakt, że na wojnach w Afryce czy na wschodzie najbardziej bogacą się państwa "neutralne", gdzie najwięcej mówi się o prawach człowieka. Gdzie kiedy ktoś poparzy się gorącym hot dogiem to dostaje natychmiast odszkodowanie.
    Córki: 2004, 2005, 2007 i 2010

  20. #40
    Chustomanka Awatar dita
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    1,333

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez v Zobacz posta
    a co to była za zabawka?

    mi się ta sesja nie podoba. Dziecko w chuście plus karabin maszynowy imo nie najlepiej do siebie pasują.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •