Strona 20 z 35 PierwszyPierwszy ... 10121314151617181920212223242526272830 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 695

Wątek: Mój kryzys wielo!

  1. #381
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    wiem i tak często robiłam, ale córa przechodzi okres uciekania od zakładania pieluchy nawet przez sen, zakładam jej w pozycji na brzuchu i jeszcze się czołga do przodu, więc ten wkład mi ucieka....ech no cyrki są a wdzień to jest dopiero gonitwa, spocona jak szczur jestem i takie jej już cuda do rąk daję, żeby tylko nie wiała mi
    hehe, mam to samo. łączę się w bólu



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  2. #382
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja puszczam chinki na 1000-1200 obrotów, nic im nie jest, a niektóre za niedługo będą miały rok. Co do uciekającego dziecka przy zakładaniu... koszmar >.<
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  3. #383
    Chusteryczka Awatar mist
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    2,248

    Domyślnie

    My w sumie glownie do tej pory uzywalysmy formowanek, ale ze teraz raczej przerzucamy sie na kieszonki, chyba faktycznie zmniejsze ilosc obrotow

  4. #384
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    też nad nimi myślałam, mam takie babyetty, ale za wąskie dla nas tzn. muszę dużo wpakować a mało się mieści, dasz znać jakie są duże?
    Zmierzyłam w kroku mają 13 cm, a długość po rozciągnięciu 43 cm (największy rozmiar, bo to OS).


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  5. #385
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    Zmierzyłam w kroku mają 13 cm, a długość po rozciągnięciu 43 cm (największy rozmiar, bo to OS).
    A wkroku to tak na plasko ? A wklad ktory dajesz do srodka ile ma szerokosci?

  6. #386
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    A wkroku to tak na plasko ? A wklad ktory dajesz do srodka ile ma szerokosci?
    na płasko. A wkład to 2 ręczniczki z ikei albo wąski bambusowy PUPPI


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  7. #387
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marynarka Zobacz posta
    na płasko. A wkład to 2 ręczniczki z ikei albo wąski bambusowy PUPPI
    Czyli szeroka dosc. dziekuje Ci bardzo ide mierzyc moj bbyetty waskie poki co mam kryzys nocny bo cora ma teraz plytki sen przez chorobsko i niestety noca jednorazowka by jej nie wybudzac....nie tyle mocno chora co mocno taka placzaca i kladaca sie z tej rozpaczy i tak mi jej szkoda nie wiem jak jej pomoc wiec tym bardziej w nocy niech spi....

  8. #388

    Domyślnie

    Ja już nie chcę rozszerzania diety. Oddajcie mi moje pachnące fiołkami, żółciutkie jak kaczuszka, słodziutkie, mleczne kupeczki.
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  9. #389
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Ja już nie chcę rozszerzania diety. Oddajcie mi moje pachnące fiołkami, żółciutkie jak kaczuszka, słodziutkie, mleczne kupeczki.
    Polecam EC, ja zaczęłam wraz z rozszerzaniem diety


  10. #390
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Ja już nie chcę rozszerzania diety. Oddajcie mi moje pachnące fiołkami, żółciutkie jak kaczuszka, słodziutkie, mleczne kupeczki.
    No, kupa dziecka na rozszerzonej już diecie zdecydowanie mniej fajnie pachnie
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

  11. #391
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Ja już nie chcę rozszerzania diety. Oddajcie mi moje pachnące fiołkami, żółciutkie jak kaczuszka, słodziutkie, mleczne kupeczki.

  12. #392
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,629

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Ja już nie chcę rozszerzania diety. Oddajcie mi moje pachnące fiołkami, żółciutkie jak kaczuszka, słodziutkie, mleczne kupeczki.
    Lowju. Też dziś tak dumałam nad kupą pełną brokuła i marchewek. Kupa na szczęście byla w nocniku, ale woniała tak czy siak.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  13. #393
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    Polecam EC, ja zaczęłam wraz z rozszerzaniem diety
    Niby przy EC lepiej, ale opróżniając ale opróżniając i myjąc nocnik człowiek też się trochę nawącha



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  14. #394
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Niby przy EC lepiej, ale opróżniając ale opróżniając i myjąc nocnik człowiek też się trochę nawącha
    Fakt ale ja od razu nad naczynie docelowe z nią lecę. Nawącham się najwyżej tylko przy robieniu a potem tylko spłukać i po sprawie


  15. #395

    Domyślnie

    Próbuję EC, najchętniej od razu do toalety, póki co bez rezultatu, jak zauważę, że młode robi zwykle już jest po sprawie

    I to nawet nie chodzi o zapach, ale spłukiwanie kawałków jedzenia w brązowej brei, resztki poprzyklejane do pupki. Wylanie i przepłukanie z miseczki wydaje mi się przy tym rozkoszą. Jeszcze się nie oswoiłam, szczególnie, że uwielbiałam jej żółciutkie kupki

    Jednorazówki się kończą, zobaczymy...
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  16. #396
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Pochłaniacz wilgoci się popsuł, jest w naprawie, nic nie schnie, krople mi się osadzają na oknach CHyba sobie damy spokój na te 2 tygodnie czy miesiąc aż nam go nie zwrócą, bo jednak mokre pieluchy wprowadzają mega wilgoć
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  17. #397
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Magenta Zobacz posta
    wiem i tak często robiłam, ale córa przechodzi okres uciekania od zakładania pieluchy nawet przez sen, zakładam jej w pozycji na brzuchu i jeszcze się czołga do przodu, więc ten wkład mi ucieka....ech no cyrki są a wdzień to jest dopiero gonitwa, spocona jak szczur jestem i takie jej już cuda do rąk daję, żeby tylko nie wiała mi
    a ja chyba od tego mam kryzys i albo coś poradzę na chłonność albo się poddam
    moje dziecko nienawidzi przewijania (na brzuchu nie umiem), a jednak przy wielo często się przewija i on za każdym razem marudzi, ucieka, a mnie coś trafia
    może ja się do tego nie nadaję...chyba, że jakoś zwiększę chłonność, bo mi sika dużo
    Ostatnio edytowane przez irish_dancer ; 30-01-2014 o 08:56 Powód: a może ja po prostu za leniwa jestem :(

  18. #398
    Chustofanka Awatar olula
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    463

    Domyślnie

    potwierdzam

    Cytat Zamieszczone przez madziaaliyah Zobacz posta
    No, kupa dziecka na rozszerzonej już diecie zdecydowanie mniej fajnie pachnie

  19. #399
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irish_dancer Zobacz posta
    a ja chyba od tego mam kryzys i albo coś poradzę na chłonność albo się poddam
    moje dziecko nienawidzi przewijania (na brzuchu nie umiem), a jednak przy wielo często się przewija i on za każdym razem marudzi, ucieka, a mnie coś trafia
    może ja się do tego nie nadaję...chyba, że jakoś zwiększę chłonność, bo mi sika dużo
    Jeszcze parę razy i się nauczysz na brzychu ja się nauczyłam (i tu się super sprawdziły otulacze zapinane na biodrach). teraz mi mąż zarzuca, że dziecko rozpuszczam...


  20. #400
    Chustonoszka Awatar madziaaliyah
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HoliPoli Zobacz posta
    Jeszcze parę razy i się nauczysz na brzychu ja się nauczyłam (i tu się super sprawdziły otulacze zapinane na biodrach). teraz mi mąż zarzuca, że dziecko rozpuszczam...
    Ja co prawda dopiero 3 miesiące pieluchuję wielo, ale nawet starszego syna, który był na pampersach nigdy nie przewijałam na brzuchu. Zawsze coś do rączki dawałam do zabawy i miał leżeć na plecach A potem jak zaczął chodzić to czasem na stojąco było zakładanie, ale generalnie uczyłam go, że jak jest przewijanie to ma grzecznie leżeć
    Mąż (razem od 05.2000) , Wojtuś (02.2011) , Aniołek (06.2012) , Jerzyk (11.2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •