Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74

Wątek: ...

  1. #1
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie ...

    ...
    Ostatnio edytowane przez słoneczny_blask ; 01-01-2014 o 00:16

  2. #2
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    A to nie miało być tak, że można sprawdzić autora obraźliwego anonima, a nie czerwonego niepodpisanego w ogole?
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  3. #3
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    A to nie powoduje plenienia się tchórzostwa?
    i chyba to, co kogo obraża jest subiektywne

  4. #4
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ja, a co?
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  5. #5
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez słoneczny_blask Zobacz posta
    i chyba to, co kogo obraża jest subiektywne
    Niewątpliwie. Ja się tylko zastanawiałam głośno, niebędąc pewną czego to ujawnianie miało dotyczyć. Mi to generalnie rybka, bo to nie mój negatyw, zresztą nie mam zwyczaju obrażać, anonimowo ani jawnie.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar Basinda
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    5,469

    Domyślnie

    Słoneczny_blask tego linkowanego posta to raczej powinnaś edytować/wykasować/błędy poprawić zamiast jeszcze w ogłoszeniach się nim obnosić....

    a co do czerwonych to jeśli uważasz że są obraźliwe możesz raportować do moderatorów aby sprawdzili i ujawnili Tobie autora.
    Basia mama 5 małych Trolli
    Doradca Noszenia ClauWi, Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala



  7. #7
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    http://www.chusty.info/forum/showthr...nym-informuję

    Livado, tu jest napisane, że niemiły/obraźliwy, a więc to kwestia indywidualna, jak kto ocenia dany komentarz do reputa.
    słoneczny_blask pyta po prostu forumki, która to, równie dobrze może spytać o pozytywnego reputa. Komentator może się nie zgłosić.
    Natomiast można też spytać Metę, ale to na privie załatwia się i tutaj już na pewno będzie podany autor, niezależnie czy tego chce czy nie.

  8. #8
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    to nie mój negatyw, zresztą nie mam zwyczaju obrażać, anonimowo ani jawnie.
    eee tam zaraz obrażanie wystawiając reputa pytają? Co sądzisz o poście: zatwierdzam albo nie zgadzam się, czy jakoś tak. o obrażaniu tam chyba mowy nie ma.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  9. #9
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    czyzby watek z seri parOTy time ?

  10. #10
    Chustoguru Awatar Agulinka
    Dołączył
    Sep 2010
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    9,341

    Domyślnie

    no właśnie jak ktoś napisze np żeby miesięczniaka wsadzić do nosidła bb przodem to mogę dać czerwoną kropę czy nie mogę?
    Agnieszka, mama Marty (10.2011), Miriam (12.2014) i Elżbiety (11.2016)

  11. #11
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Kto dał czerwoną kropkę?
    Jarosław.

  12. #12
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Agulinka Zobacz posta
    no właśnie jak ktoś napisze np żeby miesięczniaka wsadzić do nosidła bb przodem to mogę dać czerwoną kropę czy nie mogę?
    a koniecznie musisz to zrobić anonimowo?
    Cytat Zamieszczone przez kammik Zobacz posta
    Ja, a co?
    Nic. Zdziwiłam się, że tak bez podpisu.

  13. #13
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta
    Jarosław.
    w poście #3 do autorstwa kropki przyznała się niejaka kammik...
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  14. #14
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    w poście #3 do autorstwa kropki przyznała się niejaka kammik...
    ona ma na drugie Jarosław.

    wiecie co? ten wątek jest masakryczny.
    Blasku, jeśli masz ochotę dowiedzieć się, od kogo masz reputa, to napisz do moda.

    teraz to już w ogóle nie ma sensu podpisywać się- zawsze można to sprawdzić, jeśli ma się manię prześladowczą i nudę w życiu.

  15. #15
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta

    teraz to już w ogóle nie ma sensu podpisywać się- zawsze można to sprawdzić, jeśli ma się manię prześladowczą i nudę w życiu.
    to ja z wnioskiem - powołajmy nowego moderatora, tylko od podpisów pod reputami

  16. #16
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    to ja z wnioskiem - powołajmy nowego moderatora, tylko od podpisów pod reputami
    i nowy serwer na teczki z danymi kto komu i kiedy !

  17. #17
    Chustoguru Awatar Wrześniowa
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    PL
    Posty
    6,918

    Domyślnie

    ja w ogóle nie ogarniam tych kropek czy innych gdzie to widać,że ktoś mi dał kropkę może i ja mam a nie wiem hah!
    Prezes 2009 Sikorka 2012

  18. #18
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wrześniowa Zobacz posta
    ja w ogóle nie ogarniam tych kropek czy innych gdzie to widać,że ktoś mi dał kropkę może i ja mam a nie wiem hah!
    a może lepiej żyć w błogiej nieświadomości? jak masz za dużo wiedzy to potem same problemy z tego

  19. #19
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980 Zobacz posta
    Livado, tu jest napisane, że niemiły/obraźliwy, a więc to kwestia indywidualna, jak kto ocenia dany komentarz do reputa.
    słoneczny_blask pyta po prostu forumki, która to, równie dobrze może spytać o pozytywnego reputa. Komentator może się nie zgłosić.
    Natomiast można też spytać Metę, ale to na privie załatwia się i tutaj już na pewno będzie podany autor, niezależnie czy tego chce czy nie.
    Faktycznie, nie pamiętałam że niemiły też może być, dlatego pytałam
    I widać nadinterpretowałam, ale uznałam że słoneczny_blask prosi właśnie moderację o podanie autora reputa w tym wątku, pewnie dlatego, że powołała się w pierwszym zdaniu na linkowany rzez Ciebie wątek. Ale być może źle zrozumiałam

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    eee tam zaraz obrażanie wystawiając reputa pytają? Co sądzisz o poście: zatwierdzam albo nie zgadzam się, czy jakoś tak. o obrażaniu tam chyba mowy nie ma.
    No toteż nie napisałam, że nie mam zwyczaju wystawiać reputów, pozytywnych czy negatywnych (chociaż faktycznie rzadko z tego korzystam), tylko że nie mam zwyczaju zamieszczać obraźliwych tekstów, jawnie, anonimowo, na forum ani w reputach, więc nie obawiam się tego, że ja tu sobie kogoś cichutko obrażę, a potem zostanę ujawniona
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  20. #20
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Ja może dodam, że w komentarzu do kropki nie napisałam, ze słoneczny_blask ma iść kury szczać prowadzać, jeno że milion razy była już odpowiedź na to pytanie Doprawdy nie wiem, jak to może obrażać, no ale ja mam skórę słonia, wiadomo Poza tym donoszę, że w dzisiejszej GW jest interesujący esej o cyberśmieciach.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •