Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: Moje dziecko nie chce chodzić w pieluszkach wielorazowych

  1. #21
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie

    na Bemowie, więc kawałek jest. Zobaczę. Jeśli Mała nie przyzwyczai w najbliższym czasie, to będę się odzywać w poszukiwaniu pomocy
    Dzięki za odzew

  2. #22
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    albo można zmienić mikrofibre na bambus ja używalam 2 bambusowych wkładów od sylviontka jak Fabian miał 4 miesiące. Więc czy 2 mikrofibrowe wkładki to dużo?

  3. #23
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie

    tak więc nawet z ręczniczkiem jako wkładką i bardzo luźno zapiętą pieluszką w pasie moje dziecko nie chce się bawić, nie unosi nóżek, jest marudne, chce tylko żeby ją nosić...
    kupiłam na forumowym bazarku dwie inne pieluszki (jedną kieszonkę i jedną AIO) i teraz na nie czekam - może po prostu te które mam w domu jej nie odpowiadają... Zobaczymy...

  4. #24
    Chustomanka Awatar wiki100
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Lublin jeszcze
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    mojemu w tym wieku ręczniczek by nie starczył, teraz ma pół roku, jest szczupły, zwykła tetra na raz. sztuczne od pupy niezbyt mu robi dobrze.
    ale od małego jest w wielo, zawsze będzie więcej między nóżkami. jak jest tak cienko jak pampers, to mój przesikuje, od razu..
    wiesz, z wielo to się trzeba nakombinować czasem, córcia np. nie tolerowała pula- odparzenia były. każde dziecko inne jest. A tak sobie pomyślałam, może trafi Łaś właśnie na czas kiedy próbuje obrotów, wtedy jej gorzej i nic dziwnego że się wkurza, może poczekaj aż opanuje dobrze...
    Chudzinka- Ufoludek - 2001, Krasnoludek - 2009, Pimpuś -2012

  5. #25
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    A może spróbuj Tots Bots Easyfit.One są bardzo cieniutkie,ale jednocześnie chłonne i pięknie się układają na pupce.Może Wam podpasują.Ja ich na początku nie doceniałam przyznam się szczerze, a teraz uwielbiam.Pupka malutka i zgrabniutka a mojej Zuzi wygodnie
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  6. #26
    Chusteryczka Awatar ewaibartek
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Bródno
    Posty
    1,540

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zoana Zobacz posta
    A może spróbuj Tots Bots Easyfit.One są bardzo cieniutkie,ale jednocześnie chłonne i pięknie się układają na pupce.Może Wam podpasują.Ja ich na początku nie doceniałam przyznam się szczerze, a teraz uwielbiam.Pupka malutka i zgrabniutka a mojej Zuzi wygodnie
    tylko ze one maja duzy rzep wiec mimo wszystkich plusow tej pieluszki to jest minus
    Bartek 02.05.2007 Ksawery 07.08.2010 Sara 28.04.2012

  7. #27
    Chustomanka Awatar ania_i
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    G. Śląsk
    Posty
    822

    Domyślnie

    Moja w podobnym wieku, wielo uzywamy od okolo miesiaca (na zmiane z pampakmi, bo jeszczenie mam wystarczajaco). Na poczatku marudzila przy kieszonkach z mikropolarkiem, i bywalo, ze pupa byla przyczerwieniona. Ograniczylam na rzecz naturalnych przy pupie i jest ok.
    ----
    Młoda MMXII Młody MMXV

  8. #28
    Chustopróchno
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Skorosze
    Posty
    12,805

    Domyślnie

    znam kilkoro dzieci, które maja uczulenie na polar.

    te, które mają mamy, którym zależało na wielo zdecydowały się na tetrę i otulacz.

  9. #29
    Chusteryczka Awatar zoana
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    we własnym świecie
    Posty
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewaibartek Zobacz posta
    tylko ze one maja duzy rzep wiec mimo wszystkich plusow tej pieluszki to jest minus
    zależy dla kogo nam rzepy nie przeszkadzają
    poza tym jest też wersja z napami
    Ania, mama Zosi ('09) i Zuzi ('11)

  10. #30
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie

    Tots Bots Easyfit właśnie do nas idzie. Zobaczymy... tyle, że nie stać mnie na pieluszki za 100zł sztuka...

  11. #31
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    Poszukaj na bazarku z drugiej ręki, zawsze troszkę taniej a możesz różnych popróbować Ja myślę że z czasem dziecię się przyzwyczaji. Moja na początku używania wielo co siusiu stawała okrakiem mówiąc że mokro a teraz niestety się przyzwyczaiła i mówi że sucho nawet jak ma mokro

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •