Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Obtarte nóżki od otulacza, kieszonki

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Lisów
    Posty
    15

    Domyślnie Obtarte nóżki od otulacza, kieszonki

    Jak w temacie. Chłopcy często przewijani. Myślałam że za rzadko, ale jak wygoiłam nóżki i zaczęłam jeszcze częściej to też, czerwone obtarcie. Myślałam że za mocno zapinam, ale mają luzy. Obaj mają obtarta jedną nóżke. Jak to dzieci chodzą wszędzie.

    Mam flipa wychodzi że nie obciera. Otulacze Kushies obciera lamowka. Kieszonki fuzi bunz i Happy flute ok. Zastanawiam się czy to przez ta lamówkę, czy za szeroko w kroku i to przeszkadza. Do tej pory było ok. Po domu starszy wkład mikrofibrowy, mlodszy tetra. Zęby może się ruszyly bo zaczęli raczkowac przez sen.

    Miałyście coś takiego ?
    Które otulacze i kieszonki były ok? Jak tego uniknąć?
    Jak był temat to przepraszam.
    Zęby idą czy co? Nic tylko nosić by się chcieli
    Czasem sił brak

    Wszelkie płatności i korespondencja wieczorami jak nie przysnę przy dzieciach
    Korzystam z telefonu bywając tutaj więc proszę wybaczyć pisownię, czasem durnie poprawia.




  2. #2
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    u mojego młodszego też miałam problem z obtartymi nóżkami - mój tak wrażliwy, że gumka lamówka go obcierała. Musiałam mu szyć z mniej drażniącą lamówką.

    mogę poradzić używania otulaczy bez gumki lamówki, jak wspomniałaś - Flipy , albo z pluszową gumką lamówką - ostatnio uszyłam małemu i na razie nic się nie dzieje.
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  3. #3
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    A układasz w pachwinkach brzegi pieluszki? Może węższe w kroku będą lepsze. Ciężko jednoznacznie stwierdzić trzeba kombinować. Myślę też że za luźne zapinanie może nie pomóc bo pieluszka może się przesuwać i drażnić. Lamówki też nientety mogą się przyczyniać.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  4. #4
    Chustomanka Awatar tytanowa@
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Otwock
    Posty
    974

    Domyślnie

    Tez miałam chwilowo taki problem i po czasie stwierdzam, że u mnie było odwrotnie... Za luźno. Przeszło jak mała nabrała trochę więcej ciałka- czyli 'dorosła' do niektórych pieluch. Warto popróbować z tymi lamówkami.

    Hey ho! Let's go!
    miluni.pl

  5. #5
    Chustomanka Awatar sylviontko
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,171

    Domyślnie

    skoro zeszło na lamówki, to przypomniało mi się, po napisaniu posta wyżej, że koszmarną lamówkę ma Gdiapers - taka goła guma - młody od razu w miejscu styczności lamówki z ciałkiem miał odparzenie.

    także, jak radzi poprzedniczka - warto poróbować z lamówkami
    kurczak 16.03.2010
    kurczaczek 8.05.2011

    www.kokosi.pl - sklep z pieluszkami , podpaskami i akcesoriami dla mam i dzieci.
    _
    BLOG**PIELUSZKI_KoKoSi**
    Facebook

  6. #6
    Chustofanka Awatar clatite
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Warszawa Mokotów
    Posty
    262

    Domyślnie

    Mój mały obtarł się lamówką little penguin i to prawie do krwi. Pojęcia nie mam dlaczego. Sprzedałam pieluszkę koleżance... Jest pingwinami z lamówką zachwycona! Chyba dzieci tak się różnią po prostu
    Tymek 30.06.2011 Jerzyk 05.11.2015

    Moja radosna twórczość:
    http://worzpomyslami.blogspot.com/
    http://www.morgankitchen.blogspot.com/

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Lisów
    Posty
    15

    Domyślnie

    Wychodzi na to że faktycznie Kushies muszę wyeliminować z użycia. W zamian trzeba dokupić trzy otulacze, tylko które.
    Chciałabym coś ładnego chłopięcego, miękkiego, nieobcierającego i dla delikatnych pup. Pytanie czy wąskie w kroku i które są takie?
    Zęby idą czy co? Nic tylko nosić by się chcieli
    Czasem sił brak

    Wszelkie płatności i korespondencja wieczorami jak nie przysnę przy dzieciach
    Korzystam z telefonu bywając tutaj więc proszę wybaczyć pisownię, czasem durnie poprawia.




  8. #8
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aveKleo Zobacz posta
    Chciałabym coś ładnego chłopięcego, miękkiego, nieobcierającego i dla delikatnych pup. Pytanie czy wąskie w kroku i które są takie?
    Ja tez taki chce. Po prostu otulacz idealny jest potrzebny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •