Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 88

Wątek: Storchenkinder, gatki (otulacz wełniany)

  1. #41
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Tez zamowilam i drapie....

    Czy on przestanie drapac po praniu?

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar ktosikowa
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    4,209

    Domyślnie

    lanolinowane nie gryza
    Taka-jestem-ładna(nastolatka...ech...)-1999, Nikt-mnie-nie-rozumie(takoż...)- 2000, Brykacz-nad-brykacze- 2004, Trzeba-to-policzyć- 2006, Królewna(królewny NIE sprzątają)-2011,Tylko-sprawdzam! -2012, Żółwina- 2015


    Dziecko jest jak prąd- ma fazy. Nic dziwnego, że u nas są spięcia... Sieć przeciążona

  3. #43
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    dzieki, bo mialam je zwracac do sklepu

  4. #44
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    my mamy 4 pary , zaczynałam od jednych, ale świetnie się sprawdzają szczególnie w nocy więc zaopatrzyłam się w odpowiednią ilość i Tosia i Nina używają M, a jedna ma 8/ 8,5 kg, a druga 11 jak dla mnie niezawodne i idealne do formowanek

  5. #45
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    zrobilam naszym gaciom kuracje i d..a dalej gryza co mam robic?

    A. listopad 2012




  6. #46

    Domyślnie

    Sporo osób pisze, że gryzą. Na prawdę są takie gryzące? Gryzą dziecko, czy bardziej mamie to przeszkadza?
    Czy jeśli maluch nie jest jakiś nadwrażliwy to da sobie radę z nimi na pupie?

  7. #47
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Az tak bardzo to nie gryza, ale chyba na takie delikatne dzidziusiowe cialko to mogly by byc milsze.Przymierzylismy raz i jakos leza, moze za pare dni potestujemy.Jednak spodziewalam sie ze beda chocoaz troszke mniej drapaly

    A. listopad 2012




  8. #48

    Domyślnie

    moje gryza na maxa!!! i az mi szkoda na taka delikatna dupinke zakladac...
    www.fotodzieciaki.blogspot.com - fotografia ciążowa, fotografia rodzinna, fotografia...
    www.fotodzieciaki.com

    DOULA





    "Dziecko małe, lekkie, mniej go jest. Musimy się pochylić, zniżyć ku niemu." J. Korczak "Prawo dziecka do szacunku"

  9. #49
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    ja nawet pisalam mejla do tego Storchena ale po angielsku i nic mi nie odpisali, moze ktos by im po niemiecku napisal ?

    Wydaje mi sie ze tez te gatki nie wszystkie sa takie same bo niektore mamy pisza ze nie drapia.

    Wiadomo ze welna to nie jedwab ale jakosTetro robi nie gryzace welniaki.

    andzia330 a kiedy kupowalas?Ja miesiac temu.
    Ostatnio edytowane przez inka ; 16-01-2013 o 16:14

    A. listopad 2012




  10. #50

    Domyślnie

    Moje nie gryza wcale ale maja tez juz z półtora roku - może teraz robią inne?

  11. #51

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że jakoś tak większość z nas tutaj kupuje te Storcheny, kiedy tak na prawdę jest wiele innych wełniaków do wyboru, np. ManyMonths. Zaczęłam wątek o tych gaciach, bo jak już mam wydać tyle pieniędzy to wolę, żeby było to miłe w dotyku
    Są też Disana. Bardzo fajnie wyglądają na zdjęciach, o wiele lepiej od Storchenów. Tylko ciężko je dostać w Polsce.

    Niestety tylko Storcheny są najlepiej dostępne w polskich sklepach i są najtańsze chyba. Choć wydaje mi się, że są tak dobrze dostępne, bo większość forumek je kupuje

  12. #52

    Domyślnie

    Miałam niejedna disane ale storcheny biją ja na głowę. Przede wszystkim są ciensze i mz wygodniejsze dla dziecka choć dobrze zalanolinowane tak samo trzymają. Maja tez trochę inny krój - bardziej jak majtki i nie wchodzą dziecku po sama szyje

  13. #53

    Domyślnie

    masia, dzięki za tę wypowiedź Tylko te niemieckie paski są okropne! Ale to moje zdanie Mam niemiecki wózek i z całej gamy kolorystycznej były może ze dwa ładne, ale nie bardzo ładne. Kupiłam go jednak, bo jest bardzo lekki. Niemcy coś nie mają gustu, albo mają gust przeciwny do mojego

  14. #54
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Widzisz Bialawanilia jakbym miala mozliwosc pomacania tyche gaci przed zakupem to bym nie kupila. Ale jak juz dotarly do mnie to bylo za pozno...Szkoda ze tych many months nie widzialam wczesniej moze jak na wakacje przyjade do PL to sobie zrobimy prezent. Co do niemieckich paskow to mi sie akurat bardzo podobaja, kroj tez jest fajny ladnie sie ukladaja.
    Jednak dalej draze ze po co pisza na stronie producenta i na stronach polskich ze gacie sa mile w dotyku i nie drapia. To osoby ktore je wyprodukowaly i sprzedaly to czucia w rekach nie maja?

    A. listopad 2012




  15. #55
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    być może to kwestia rożnych partii wełny, a poza tym wrażenia palpacyjne odnośnie wełny są szalenie subiektywne - są osoby bardzo wrażliwe na gryzienie wełny, a inne jakoś bardziej nieczułe na takie doznania
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  16. #56
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Tak to prawda ze odczucie drapania welny jest bardzo subiektywne, ja jestem z tych mniej wrazliwych. Niemniej jednak wykapalm gacie w lanolinie po raz drugi i zalozylam. Na razie wydaje mi sie ok, juz mialam dosc normalnych otulaczy bo troche ograniczaja ruchy.A w gatkach maly sobie ladnie nozkami fika.Cos za cos.

    A. listopad 2012




  17. #57
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    To i ja się wypowiem o Storchenach mam jedną parę kupiłam na próbę synkowi,głównie na nocki,na formowance są trochę ciasne ale dają radęmój synek z tych pulchniejszych,nie gryzą lanolinowałam jak dotąd raz prałam w szamponie dzieciaków lub mydłem w płynie i nie tracą na miękkości mam też jakieś handmady kupione kiedy na allegro za 15zł też się sprawdzają zastanawiam się nad tetro ale nie znam opinii na ich temat ktoś może ma używa?

  18. #58

    Domyślnie

    Lolu dziękuję za wypowiedź, a o tetro tu nie pytaj Poczytaj tutaj http://chusty.info/forum/showthread....=otulacz+tetro

    i zaprzyjaźnij się z opcją szukania Ja też z początku nie umiałam szukać, ale już umiem

  19. #59
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    397

    Domyślnie

    I ja też już powoli uczę się szukania już mi coraz lepiej idzie a z Tetro się już wyleczyłam po przeczytaniu recenzji mój synuś z tych pulchniejszych(kocha jeść)i obawiam się że nie trafiona byłaby ta inwestycja,spróbuję sama coś wydziergać dzięki za przychylność i wyrozumiałość

  20. #60
    Chustomanka Awatar sznurka
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Puszcza Knyszyńska
    Posty
    829

    Domyślnie

    ja otulacz wełniany tetro bardzo lubię a do gatek storchen jakoś się nie mogę przekonać, może przy pełzającym dziecku sie sprawdzają bardziej?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •