Strona 1 z 15 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 297

Wątek: Dwie osoby a jedno konto

  1. #1
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie Dwie osoby a jedno konto

    Mam pytanie czy to jest zgodne z regulaminem?
    Bo moim zdaniem nie. Choćby dlatego, że nieuprawniona osoba moze mieć dostęp między innymi do MNK
    Proszę o interpretację
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  2. #2
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Bedzie wymówka żeby dostępu nie dawać

  3. #3
    Chustopróchno
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    10,698

    Domyślnie

    Moze ONI są jednym ciałem astralnym jak Krawczyk i Włodarczyk ???

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta
    Moze ONI są jednym ciałem astralnym jak Krawczyk i Włodarczyk ???

  5. #5
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez silver Zobacz posta
    Moze ONI są jednym ciałem astralnym jak Krawczyk i Włodarczyk ???
    Silver ja tu poważne pytanie zadałam, bo targają mną wątpliwości
    Astralne, hmmmmmmm, nie pomyślałam o takiej jedności
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  6. #6

    Domyślnie

    He he, już zwęszyły płodny temacik do śmichów - wiedźmy wredne

    Ciekawe co napisze góra, bo teoretycznie to mój m też ma dostęp do MNK, z racji, że się nie wylogowuję i pewnie nie jestem wyjątkiem na forum,
    w praktyce, to tylko pod wpływem tortur zajrzałby Tu, ale może niejeden małżon lubi takie tematy


  7. #7
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Skoro o NAS tu mowa, to wypada się odezwać. Rozumiem zapytanie do Admin i popieram bo sama jestem ciekawa. W pozostałych wypowiedziach wyczuwam nutkę zazdrości Wytłumaczcie mi bo tego nie rozumiem: co jest w tym dziwnego, że ma się kochającego męża, pracuje się razem, spędza się wieczorami dużo czasu razem, rozmawia się na różne tematy, czasami na forumowe. Czy jest coś w tym nienormalnego? Czy wszystkie Formumki są nieszczęśliwe w związkach i zamiast spędzać czas wieczorami z rodziną siedzą przed kompami same? Nie wydaje mi się żeby tak było, więc nie wiem po co te aluzje i prześmiewczy ton w niektórych wypowiedziach. Uważam, że niedozwolone jest korzystanie z jednego konta przez różne, obce osoby. Natomiast jeżeli jesteśmy małżeństwem i nie mamy złych zamiarów, nie wprowadzamy żadnego zamętu na Forum i nie robimy nikomu krzywdy to dlaczego nie? Jaki byłby sens tworzenia osobnych kont, jeżeli w dzień piszę głównie ja a wieczory sędzamy razem. I w roli wyjaśnienia dla niektórych, nie każdy wieczór siedzimy przy kompie, bo mamy też wiele innych ciekawych rzeczy do zrobienia

  8. #8
    Chustopróchno Awatar Andzia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Walia/ UK
    Posty
    10,995

    Domyślnie

    Ja tu inny problem widzę.
    Nie wiadomo kto dany post napisał Ona czy On.



  9. #9
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Skoro o NAS tu mowa, to wypada się odezwać. Rozumiem zapytanie do Admin i popieram bo sama jestem ciekawa. W pozostałych wypowiedziach wyczuwam nutkę zazdrości Wytłumaczcie mi bo tego nie rozumiem: co jest w tym dziwnego, że ma się kochającego męża, pracuje się razem, spędza się wieczorami dużo czasu razem, rozmawia się na różne tematy, czasami na forumowe. Czy jest coś w tym nienormalnego? Czy wszystkie Formumki są nieszczęśliwe w związkach i zamiast spędzać czas wieczorami z rodziną siedzą przed kompami same? Nie wydaje mi się żeby tak było, więc nie wiem po co te aluzje i prześmiewczy ton w niektórych wypowiedziach. Uważam, że niedozwolone jest korzystanie z jednego konta przez różne, obce osoby. Natomiast jeżeli jesteśmy małżeństwem i nie mamy złych zamiarów, nie wprowadzamy żadnego zamętu na Forum i nie robimy nikomu krzywdy to dlaczego nie? Jaki byłby sens tworzenia osobnych kont, jeżeli w dzień piszę głównie ja a wieczory sędzamy razem. I w roli wyjaśnienia dla niektórych, nie każdy wieczór siedzimy przy kompie, bo mamy też wiele innych ciekawych rzeczy do zrobienia
    A bo np. jeśli zarejestrowałaś/eś się jako kobieta to po spełnieniu pewnych warunków (staz, ilosc postów) będziesz mogła/mógł otrzymać dostęp do super ukrytego podforum gdzie dziewczyny piszą o rzeczach BARDZO intymnych, którymi nie podzieliłby się w sieci nigdy, przenigdy gdyby wiedziały że facet to czyta.


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  10. #10
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Czy jest coś w tym nienormalnego?
    tak, IMO nawet chorobliwego.

  11. #11
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andzia Zobacz posta
    Ja tu inny problem widzę.
    Nie wiadomo kto dany post napisał Ona czy On.
    No to już zostało wyjaśnione. W dzień ja a wieczorem czasami my

  12. #12
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    Wytłumaczcie mi bo tego nie rozumiem: co jest w tym dziwnego, że ma się kochającego męża, pracuje się razem, spędza się wieczorami dużo czasu razem, rozmawia się na różne tematy, czasami na forumowe. Czy jest coś w tym nienormalnego?
    Nie ma w tym nic dziwnego i jest to oczywiście w 100% normalne, że dwoje dorosłych ludzi osiąga już wspominaną tu jedność astralną i definiuje się przez MY. Szkoda, ze to takie rzadkie...

    a poważnie, nie nie zazdroszczę, raczej mnie to bawi. Skojarzenia mam z gatunku MY partia i MY naród. Lubię rozmawiać z konkretną - pojedynczą osobą.
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  13. #13
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez n2605 Zobacz posta
    Nie ma w tym nic dziwnego i jest to oczywiście w 100% normalne, że dwoje dorosłych ludzi osiąga już wspominaną tu jedność astralną i definiuje się przez MY. Szkoda, ze to takie rzadkie...

    a poważnie, nie nie zazdroszczę, raczej mnie to bawi. Skojarzenia mam z gatunku MY partia i MY naród. Lubię rozmawiać z konkretną - pojedynczą osobą.

  14. #14
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    tak, IMO nawet chorobliwego.
    zapomnialas napisac ze terapia by sie przydala

  15. #15
    Chusteryczka Awatar n2605
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    Mazury
    Posty
    2,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez on i ona Zobacz posta
    No to już zostało wyjaśnione. W dzień ja a wieczorem czasami my
    wyjaśnione. Wyjaśnione precyzyjnie do cholery. Co to jest "w dzień", co to jest "wieczorem" a co to jest "czasami" według WAS?
    Monika - mama Natalii 26.05.2008

  16. #16
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    on i ona mam kochajcego męża.Ponoć Jestem w szczęśliwym związku, spędzam z mężem dużo czasu. Na szczęście mamy też granice właśnej prywatność. Osobiście czułabym się zmęczona mają wszystko wspólne z mężem. Muszę mieć coś tylko swojego. Ale po prawie 14 latach razem można pragnąć odmiany
    Adresy mailowe też mamy osobne Choć konto bankowe wspólne
    A tak serio. Nie czuję się komfortowo wiedząc, że ktoś może mieć dostęp tam gdzie nie powinien. I tu nie chodzi o moje zwierzenia czy fakt ukrycia czegoś przed moim mężem. Na tym forum też są inne małżeństwa. Z tego co wiem kazdy ma swoje konto i dostęp tam gdzie powinien. Chodzi o uczciwość wobec innych uczestników forum.

    edit: jak widzę nie tylko ja nie czuję się komfortowo
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  17. #17
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    tak, IMO nawet chorobliwego.

    Poproszę o wyjaśnienie, rozwinięcie myśli

  18. #18
    Chusteryczka Awatar Gabriela1999
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    2,487

    Domyślnie

    "Uważam, że niedozwolone jest korzystanie z jednego konta przez różne, obce osoby. Natomiast jeżeli jesteśmy małżeństwem i nie mamy złych zamiarów, nie wprowadzamy żadnego zamętu na Forum i nie robimy nikomu krzywdy to dlaczego nie?"
    Jak Twój M, lubi siedzieć na Forum, to konto niechaj założy, jako chustotata, i nie podszywa się pod kobietę

  19. #19
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pati291 Zobacz posta
    on i ona mam kochajcego męża.Ponoć Jestem w szczęśliwym związku, spędzam z mężem dużo czasu. Na szczęście mamy też granice właśnej prywatność. Osobiście czułabym się zmęczona mają wszystko wspólne z mężem. Muszę mieć coś tylko swojego. Ale po prawie 14 latach razem można pragnąć odmiany
    Adresy mailowe też mamy osobne Choć konto bankowe wspólne
    A tak serio. Nie czuję się komfortowo wiedząc, że ktoś może mieć dostęp tam gdzie nie powinien. I tu nie chodzi o moje zwierzenia czy fakt ukrycia czegoś przed moim mężem. Na tym forum też są inne małżeństwa. Z tego co wiem kazdy ma swoje konto i dostęp tam gdzie powinien. Chodzi o uczciwość wobec innych uczestników forum.

    Staż mamy podobny( małżeński). Każdy powinien mieć prawo do indywidualnego modelu małżeństwa. Sprowadza się wszystko do jednego. Trzeba być po prostu szczęśliwym i tyle. Zakładając osobne konta mamy taki sam dostęp do wszystkich treści. Mąż tak samo miałby dostęp do tego co piszesz jak i w zaistniałej sytuacji. Nie widzę różnicy.

  20. #20
    Chustofanka Awatar Oniona
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gabriela1999 Zobacz posta
    Jak Twój M, lubi siedzieć na Forum, to konto niechaj założy, jako chustotata, i nie podszywa się pod kobietę
    Mój się nie podszywa pod kobietę bo piszemy jawnie jako MY. Nic nie ukrywamy. Nie szukajcie spisku bo jego tu nie ma Prosta sprawa a tak rozdmuchana.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •